Recha_0684
Dołączył/a: styczeń 2020
Katowice
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Wiem, ale ciężko będzie ich przebić i sądzę, że są mocnymi kandydatami.
0
Robię głosowanie na dzbana roku.Marcin Najman czy burmistrz Wielunia??
0
@Persyfl Brawo Mistrzu.Jesteś mistrzem riposty.Popatrz se na swoje wpisy które nie trzymają się kupy.No nie gadaj, że Ty się nie keczupowałeś?? Po wpisach widać, że jakieś inne, mocniejsze używki u Ciebie są cały czas stosowane.
1
@FCMichalo Przy Hallandzie na dzień dzisiejszy, to ten cały Alvaro to, jest No Name...
0
@Persyfl Zresztą co mam z Tobą pisać,jak Ty zaraz pobiegniesz do mamy poskarżyć, że Ci dokuczyłem...
0
@Persyfl To Ci podam inny przykład.Mam syna i córkę.Zaszczepiłem je na wszystkie dziecięce choroby,ale nie zakeczupuje je na Koronę.Są w takim wieku, że podobno mogły by. Nikomu też nie wmawiam, czy odradzam, że ma się nie keczupować na koronę. Jego sprawa. Jestem antyszczepionkowcem według Twojej teori?
4
Jak na inne choroby się szczepiła, a na koronę nie chce, to mylisz pojęcia mówiąc o niej:Antyszczepionkowiec.
1
@Arkon Masz bardzo mądrą siostrę i to nie jest sarkazm.
0
@JarekS w dodatku takie przewidywanie, że być może ktoś będzie w przyszłości wart miliony nie ma żadnego sensu.Było setki młodych gwiazdeczek w mniejszych klubach czy w młodszych rocznikach, a później znikają.
0
@JarekS Pogadajmy za rok o tej samej porze o Torresie.Nke oceniajmy go teraz.Na początku sezonu ktoś napisał, że Depay to najlepszy transfer od lat,bo strzelił kilka goli.Już wtedy pisałem, żeby się nie zagalopowywać, bo jest początek sezonu.No i wiadomo, jak ostatnio wyglądał Depay jak grał.Torres ma jakieś zadania od Xaviego i myślę, że je wykonuje.Wiadomo, że styl wczorajszego meczu był dramatyczny, ale na dzień dzisiejszy najważniejsze są punkty.Meczów coraz mniej,a cel na ten sezon jest pierwsza czwórka.Piszesz jakichś ludziach którzy są fanami Barcy i chcieliby grać dla niej?? To niech się zgłoszą po sezonie i powiedzą, że rok chcą grać za darmo.Jest limit itp Ok.rozumiem, że za Torresa zapłaciliśmy spore pieniądze i też pewnie nie mało zarabia.Ale nie możemy teraz kupować ludzi, którzy być może w przyszłości coś będą prezentować.Z całym szacunkiem dla tych graczy których wymieniłeś, ale to nie jest nawet w połowie poziom Torresa na dzień dzisiejszy.
4
@JarekS Panie, Torres dopiero przyszedł. Miał długą kontuzję. Wchodzi do nowej drużyny.Poza tym chłop w Barcelonie ma gola i asystę w 3 meczach. Źle??Oceniasz chłopa za to, że kupili go za 50 baniek??Oceniaj po sezonie, a nie 3 meczach w których i tak zagrał dobrze.
1
@Comentateiro Czyli Twoim zdaniem 2 miesiące to już długi dystans???Pewnie on to ma w pompie, ale dajcie mu spokojnie pracować.Na ten sezon celem jest pierwsza czwórka.Pkt.są, na dzień dzisiejszy najważniejsze.
1
@MesQueUnClub_87 Mój syn zachorował kilka lat temu, a ja już wtedy 30 na karku.Nie miałem tych dziecięcych chorób.Obawiałem się, bo wiem, że dorośli ciężko mogą to przejść.Nie zachorowałem, a lekarz mi powiedział, że niektórzy ludzie są odporni i nie zachorują nigdy.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
@Bobo25 Jestem tego samego zdania co Ty. Wczoraj o tym pisałem, to mnie wyśmiano.Mógł jechać.W 70min.mogł wejść i pomóc. No, ale lepiej przegrać i niech młodzi się uczą...
0
@R_da_Souza_Faria Thomas Muuler po ostatnim meczu z Bayernem powiedział, że Barca ma wszystko. Tylko nie nadążają z intysewnoscią. Atletic przez 120 min.nadążało itp wystarczyło. Z drugiej strony mam wrażenie od kilku lat że takie Bilbao gra 10 razy bardziej intensywnie Barcą niż z Realem, na przestrzeni krótkiego czasu...
0
@masq Co za ściek...
0
@kolomen2 Ja jestem zalogowany stosunkowo niedługo, ale czytałem i obserwowałem od 2008r.
0
@sintesox Już pisał niżej,że to przenośnia...
0
@Martwy To była przenośnia.Chodziło mi o to, że jest w stanie grać 1 na 1. Oczywiście nie zawsze mu to wyjdzie, ma często niechlujne strzały itp.Ale on już taki jest.Zresztą zobaczcie se vloga Cwiąkały na temat Dembele.On Wam wyjaśni o co mi chodziło.
0
@blazeq Bo to jest zawodnik nieobliczalny.Może zrobić tak, że zbierasz szczękę z podłogi.No ale może być też tak, że gra cały mecz i jest bezbarwny. Nawet Xavi mówi, że robi różnicę.Ja bym go brał do składu i wstawiał w 70min.Jak będzie miał to w pompie i nie będzie mu się chciało grać, to wtedy bym go odstawił.
0
Bardzo dobrze.Niech odejdzie. Mamy młodą drużynę i nie ma co stawiać na gościa, który co rusz jest kontuzjowany.Z drugiej strony to jest pracownik klubu i powinien pracować sumiennie do końca kontraktu.
4
@VbamboeB Na Ciebie też nie...Bo jak jesteś zaszczepiony to też zakażasz.Więc daruj se te uszczypliwości.
1
@VbamboeB Ok. To zdrowia Ci życzę.Nie dogadamy się,a ja będę żył jak wcześniej.
2
@VbamboeB Ale więcej pojęcia o medycynie niż Ty czy nie?? Chłop jest już dziadkiem. Pracuje ponad 20 lat w szpitalu,ma tytuł lekarza,a Ty mi mówisz, że nie ma kompetencji, bo ktoś Ci coś powiedział.Czego nie rozumiesz?? To jest właśnie ten ekstremizm o którym pisałem.Przytoczenie przykładu z piłkarzem było przenośnią.Chcesz to bierz ten preparat na coronavirusa. Ja nie chcę i nie powinno Cię to interesować. Dbaj o siebie i zdrówka.
0
@VbamboeB Nijak ma się do Covid, ale pracuje w szpitalu i ma kontakt z innymi lekarzami.Idąc tą drogą, to tylko piłkarz zawodowiec zna się na piłce.Ten co nie gra zaodowo, tylko w okręgówce nie ma pojęcia o piłce.Ma duże doświadczenie i praktykę, więc wolę jego posłuchać niż Ciebie.
0
@VbamboeB Niech będzie, że jestem egoistą...Mój kolega nie ma problemu z tym, że nie jestem zaszczepiony.Mam wielu znajomych, a nawet w rodzinie którzy są zaszczepieni.Nikt nie ma do mnie problemu o to, że ja się nie szczepiłem.Rozmawiamy o tym i nikt nie ma takiego zdania jak Ty.
0
@VbamboeB Radiolog to lekarz odpowiedzialny za wykonywanie badań obrazujących ciało człowieka. Radiolog wykonuje badania przy pomocy ultradźwięków, pola magnetycznego oraz promieniowania rentgenowskiego. Specjalista w dziedzinie radiologii sporządza również opis wykonanego zdjęcia i na jego podstawie stawia diagnozę.
0
@VbamboeB To bardzo słabo się orientujesz, że radiolog to nie lekarz...Poczytaj se na wujku Google co robi radiolog.
.
0
@VbamboeB To jest Twoja opinia.Ja nie uważam, że mam coś robić wbrew sobie, żebyś Ty się lepiej poczuł.Dla mnie to nie jest działanie antyspołeczne.Biorę ryzyko na siebie i nic Ci do tego. Zresztą pisałem już, że przechorowałem i nie było tragedii. MesQueUnClub_87 To bardzo dobrze wyjaśnił.