0

Zauważ, że ja nie oceniałem meczu, tylko decyzje Ernesto w trakcie całego sezonu. A mecz, jak mecz, wiadomo, że trudno mówić o zgraniu w tej sytuacji. Można jednak oceniać poszczególnych zawodników za ich indywidualne poczynania.

0

.... i w 2 połowie zmiana Roberto za Cou, jak ostatnio, chociaż może być odwrotnie, bo Roberto może być bardziej potrzebny na początku do zadań defensywnych

0

Ja myśle, że to najmniejszy problem kogo posadzić na ławie zamiast Dembele. W sumie to kogokolwiek można tam posadzić.
Bardziej trzeba wejść w umysł Kloppa i zastanowić się, co w tej sytuacji on wymyśli, bo nie sądzę, aby odpuścił. W zależności od spodziewanej koncepcji Jurgena, Ernesto będzie musiał kombinować jak to ustawić. Dużego pola manewru nie ma, bo widać po ostatnim meczu ile jeszcze muszą się nauczyć zmiennicy.
Biorąc pod uwagę spodziewany szturm The Reds na początku spotkania, to wyjdziemy 4-4-2.

0

Ten Neuer, z 2014-go, to tak!

43

Po obejrzeniu tego meczu utwierdziłem się w przekonaniu, co do słuszności wszelkich decyzji kadrowych Ernesto w tym sezonie.

1

Trudno powiedzieć, coś z kręgiem szyjnym chyba, na nosze bardzo delikatnie go wsadzali, wiec bardzo źle to wyglądało. Dużo zdrowia dla niego w tej sytuacji możemy mu tylko życzyć.

0

Niby przegrywamy, bo gramy rezerwowym składem, ale z drugiej strony wygrywamy z Liverpoolem odpoczywając przed rewanżem. Na dodatek Sallah wydaje się, że jest mocno kontuzjowany.

44

Ok.... a w ilu z tych sześciu meczów na bramce stał Ter Stegen?

5

„Najlepszy” to jest cytat z Eurosportu.tvn:
„Barca starała się dobić rywala i udało się w 82. minucie. Wówczas Messi kapitalnie wykonał rzut wolny, a piłka po jego strzale wylądowała w samym okienku bramki Ter Stegena. To 600. bramka argentyńskiej gwiazdy w barwach Barcelony!”

6

A Ikerowi Casillasowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

0

Oby to oni padli, bo jak widzę Pique, to chyba on jest mega zmęczony

0

E.... gdyby tak miało być, to by popełnił sepuku (oficjalnie oczywiście)

1

Z Liverpoolem trzeba zagrać z maksymalną koncentracją w obronie i trzymać się twardo taktyki. Liverpool jest nieobliczalny i łatwo nie będzie. Oby tylko nie stracić gola u siebie. Nawet 0:0 uznam za całkiem dobry wynik przed rewanżem.

0

Myślisz, że Salah będzie wracał do obrony, aby walczyć z Albą?
No dobra, ok! Ale liczę na Albę!

47

Ciekawy mecz ligowy w sobotę:
Manchester City - Tottenham g.13:30

4

Albo chorzy hejterzy Valverde.
Ostatnio nawet ktoś napisał, że nawet, jak będzie tryplet, to Valverde out, bo tego się nie da oglądać. Nie dogodzisz.... trzeba wygrywać i zawsze grać przecudownie.

2

Kurski zabronił pokazywać ;-)

1

Ostatni punkt wychwyci ilu wrogów i innych nieżyczliwych wchodzi na tą stronę.

50

Cieszynka oznaczała, że Cou nie słucha hejtu, tylko robi swoje. Oby to był ten moment!

0

Nie czepiaj się trenera.... nie jego wina. I tak sporo zrobił z tego MU, tzn. Znacznie więcej niż jego poprzednik - pyszałek MOU.
Trafili w końcu na Barcę, wiec musieli przepaść.

1

W takich chwilach należy zostać fanem kształtu z Twojego nicku!

7

Ajax puknie to całe City.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Czy myślicie o tym samym, co Johan? Finał FCB-Ajax ?

0

I dobrze! Niech się uwija!

0

Raczej jakiś Real albo PSG by go wykradło za dodatkową ciężarówkę szmalu.

1

Słuszna decyzja sędziego

4

Po jakiego wała nam ten Griezmann?
Nie chcę go i tyle.
W sumie jednak fajnie ściemniać wykazując zainteresowanie nim, niech ktoś inny da się podpuścić i rzuci na niego i zapłaci kupę kasy, a my zrobimy inny lepszy transfer.

1

No to będzie im mistrzostwo kraju smakowało nieco niesmacznie w tej sytuacji.

0

Na pewno wejdzie w 2 połowie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?