4

Najbardziej widowiskowy mecz byłby z Liverpoolem. Jak nie teraz to w półfinale poproszę Liverpool.
.... no dobra, niech będzie dopiero w finale.

11

Taaaaa.... i napisz jeszcze, że ostatecznie wygra Arsenal

2

Ale Munir gola zapakował!!!

0

Będziesz wtedy już bardzo stary, więc dlaczego się nie możesz doczekać? ;-)

0

Tak, dziś nie miał swojego dnia, poza tym w pierwszej połowie, albo nikt nie grał prawą stroną, albo dostał złe podanie, a w drugiej połowie, jak już dostał cudowną piłkę, to Cou mu spalił całe nabożeństwo. Potem był kontuzjowany i w czasie tej kontuzji skopał sprawy, ale było go zmienić wcześniej w tej sytuacji.

16

Ten Twój nick jest jakoś powiązany z wczorajszą cieszynką Ronaldo?

6

Najgorsze jest to, że piszesz głupoty.
Na szczęście większość odczepiła się już od Roberto, po tym, jak udowodnił swoją wyższość nad Semedo.
Akurat dziś nie miał swojego dnia (zauważ, że oberwał po żebrach i cierpiał) ale dla mnie nie ma wątpliwości kto jest lepszy.

0

No bo nie strzelił.....

1

Przez pewien czas mieliśmy ogień przy tyłku, ale ostatecznie nie popełniliśmy więcej błędów.
Tak czy inaczej o ile Marciniak w pierwszej połowie mi nie podpadł, to faul na Lenglet przy golu był oczywisty. Jedyne usprawiedliwienie to to, że on tak sędziuje zawsze, bardziej nie podobała mi się bierność VAR-u.

7

Cieszy się, że chociaż jedna drużyna z Hiszpanii awansowała....
Oh! Wait! Nic z tego....
...awansowała jedna drużyna z Katalonii

1

Jeszcze jakaś szabelka by się przydała ;-)

2

Myślę, że już nawet Marciniak nic nie wykombinuje.

0

„Dla widowiska byłoby lepiej gdyby sędzia uznał tą bramkę”- no ja pier......

1

Tym co już dziś zrobił wystarczająco się przełamał, a jeszcze i strzeli

14

Wszystko super, tylko komentarz na Premium jakby kółko szachowe komentowali

0

Trzeba ostro brać się za robotę i strzelić minimum 2 gole. W pewnym sensie rzeczywiście porażka w pierwszym spotkaniu byłaby bardziej motywująca.
Po obejrzeniu wczorajszego meczu Juve i ATM, to najbardziej obawiam się Marciniaka jednak.

1

Kumpel Marciniaka był na VAR

1

No miałeś rację!
Walnął dwie bramki i jeszcze karnego!
Dokładnie odwrotnie niż mi się wydawało xD

0

Nie mam tylko wątpliwości ci do tego, którego nie podyktował sędzia dla ATM.
Tam to była bardziej włoska robota niż faul, ale nie boli mnie

1

Tez uważam, ze to powinen być karny dla ATM i to bez dwóch zdań, ale ważne jest kto komu sędziuje.
Inna sprawa, że ATM chyba nie dostało tego karnego „w nagrodę” za całokształt gry w tym meczu.

1

Co jak co, ale uczciwie trzeba przyznać, że dziś gladiator i jego Juve zasłużyło na ten awans.
W sumie nawet wolałbym ich wylosować, niż ATM.
Nie lubię aż tak siłowej gry, jaką prezentuje ATM od lat. To nie moja bajka.
Inna sprawa to sędzia... ten karny dla Juve...chyba skorzystał z okazji, aby nie gwizdać dogrywki.
No ale jeżeli się mylę, to niech mi wtedy nikt nie mówi, że Suarez nie został powalony w 6:1 z PSG.

6

Nie rozumiem czemu tak się komentator onani......

1

To było dyplomatyczne!

0

Chielini pajac do kwadratu

0

Po co Simeone go 3ma?

1

Jeden szmaciany gol ATM i cisza na stadionie

0

Oby te gole grzmota dobrze zmotywowały Leosia!

0

He, he, uśmiałem się xD
Wyskoczył 10 cm w górę ....
Powinien trochę kopyta potrenować, aby chociaż w połowie skakać tyle, co Ronaldo

0

A ja myślę, że walnie w słupek z dwa razy i nie strzeli karnego !

0

Chodziło mu o to, ze Real Madryt pokazywać będą dalej w Eleven, a im się wydaje, ze nadal grają w Lidze Mistrzów ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?