Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie skład wg ASa
2
Aby wygrać ligę trzeba mieć firmę cały sezon. Delikatne rotacje w składzie powinny wystarczyć, aby dać trochę wytchnienia najbardziej tego potrzebującym. Ufam w nowy sztab szkoleniowy.
Tu widać więcej profesjonalizmu niż tylko 'abracadabra'
0
Istotnie masz rację, zwykle przy każdej okazji ironizuję. Juve było osłabione w obronie, zobaczymy jak wypadniemy w rewanżu i wtedy się okaże gdzie jesteśmy.
Generałnie jednak myślę, że odejście Neymara dobrze zrobi zarówno Neymarowi, jak i Messiemu. Nie mogą być dwaj królowie na jednym tronie.... Myślę, że już to widać, ale też jest duża zasługa Ernesto w tej układance.
0
Grając z Neymarem w składzie żadnego gola, a grając bez Neymara 3 gole w jednym meczu.
Brak Neymara robi różnicę!
0
Na pewno Dembele szybciej się rozkręci od Gomesa....spokojnie....
1
W sumie nie było sensu zbytnio kombinować, bo niby co tu innego można wymyślić?
Będziemy mieli porównanie, jak to będzie teraz wyglądało ze znacznie bardziej wymagającym rywalem niż Espanyol.
Ja jestem optymistą, myślę też, że cała drużyna da z siebie wszystko! Vamos!
2
Bogu niech będą dzięki, że go nie kupili.
2
Dobre porównanie!
Niech Bartek idzie w PiS-du!
0
Niestety nic z tego nie wyjdzie! Wszyscy podniecili się 5:0 z Espanyolem i to wystarczy aby bardzo mało zostało z tej inicjatywy.Niestety wszyscy działają pod wpływem chwili jedynie. Trzeba było przegrać z Espanyolem i z Juve dziś u siebie, to by Bartek może wyleciał.
0
"Staramy się zajmować inne pozycje na boisku i nieco inaczej podchodzić do gry. Mamy bardzo dobrą drużynę, przystosowaną do takiej gry. Zawsze możemy zmienić taktykę."
"Dobrze wiemy, jak jutro zagramy..."
" Jest szybki na skrzydłach, chcemy to jak najlepiej wykorzystać"
Powyższe cytaty potwierdzają, że Ernesto Valverde wie co robi! Będzie bardzo dobrze!
2
Takie są konferencje właśnie....
2
Jak widać Valverde znakomicie sobie radzi na konferencjach, co potwierdza, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Jestem całkowicie spokojny o to, co bedzie się działo w tym sezonie.
3
Na pewno Jordi to zupełnie inny zawodnik niż Neymar, ale zarówno zdefiniowanie jego roli przez Ernesto, jak i sama postawa Jordiego, to majstersztyk! Okazuje się, że można nawet więcej wycisnąć ze zdecydowanej, w pełni dynamicznej gry Alby na skrzydle niż popisów Ney-a często zorientowanych na lekki szpan i ośmieszenie rywali. Jeśli chodzi o wypracowywanie sytuacji, to Alba jest tu idealnym zmiennikiem, natomiast nie ma co liczyć, że będzie umiał zdobywać zbyt wiele goli, gdyż nie ma takiej intuicji, jak MSN. Na szczęście on o tym dobrze wie i dlatego szuka ostatniego zagrania -asysty. Dziękujemy Jordi i obyś tylko nie łapał kontuzji, Please.
1
No i jeszcze ma takie super piłki, które Antonella 3-ma dla niego.., ;-)
3
Zgadzam się z Tobą, dokładnie tak samo myślę. Mamy wystarczająco dobrych zawodników, aby wygrywać ze wszystkimi bez Neymara. Robiliśmy to zanim przyszedł Neymar i będziemy to robić po jego odejściu! Wystarczy umiejętnie wyznaczyć każdemu zawodnikowi jego rolę na boisku, najlepiej w taki sposób, aby zawodnik robił to co potrafi najlepiej i najbardziej lubi robić.
Wiadomo, Espanyol to aktualnie słaby zespół, ale i z takimi cieniasami głównie traciliśmy punkty w minionym sezonie.
1
Gdzie te trolle, co już chciały dymisji Ernesto?
3
Po jakiego grzyba te wywiady z Bartomeu?
Potrzebny jest wywiad z Messim!
0
Po co kosztem treningu? Złożenie podpisu trwa krócej niż wycieczka do klopa.....
Coś tu jest na rzeczy raczej... (niestety)
0
Mówisz.... - masz..... Pozdro!
0
Lewandowski odegrał niczym Xavi, a Milik miał 2:0 na bucie i nie wykorzystał .....
4
To była akcja bramkowa trzech zmienników Adama Nawalki' brawa dla trenera !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Horror miałeś przez cale okienko transferowe... Nie masz dosyć?
0
Jak dla mnie Nawalka zrobił dobre 3 zmiany w składzie.
1
"Masche bywa za niski"
Z jednej strony się uśmiałem, bo super to zostało sformułowane, a z drugiej masz całkowitą rację. Środek obrony musi mieć "słuszny" wzrost! To nie nie jest pozycja dla zawodnika wzrostu Masche. Właściwie Umtiti to niemal profesor, a Pique więcej gada i pisze niż gra.
0
Reprezentacja wczoraj identycznie jak Barca w Paryżu! I gra i wynik.....
0
Z pozytywnych kwestii okienka:
Na szczęście nikt nie zapłacił klauzuli Leo Messiego.
No i bardzo się cieszę, że zostaje Roberto.
Brak Coutinho to wielka szansa, aby Roberto, aby zaliczył magiczny sezon w środku pola.
0
Oficjalnie:
KONIEC nieudolności we właśnie zamkniętym okienku transferowym. UFF....
0
Mimo, ze masz racje, to zawsze będzie trochę łatwiej.
Ale generalnie się zgadzam, bo Boncci i Chiellini, to jednak nie Baresi i Maldini :-)
0
Jutro o 23:60 będzie wreszcie święty spokój...