Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co Wy z tym Realem?
Jak tak lubicie ich oglądać, to lepiej iść na fioletową, tam są fajne komentarze....
Np.: „Jeszcze pół roku temu królowie europy dzisiaj ciency jak siki pajaka... no nie wierze w to co widze po prostu tragedia”
0
Myślę, że jak wróci Verma, to Ernesto wcale nie będzie go traktował jako tego trzeciego, tylko bedzie rotował całą trójką w zależności od dyspozycji.Ernesto będzie miał również święty spokój, gdy którykolwiek z nich złapie zestaw kartek na pauzę w kolejnym meczu.
Jak w każdym miejscu na boisku, Ernesto wykorzystuje do maksimum posiadanych graczy, wykorzystuje ich z możliwie największym pożytkiem, zarówno dla drużyny, jak i samych zawodników.
2
Chociaż jakoś nie lubię Interu, to masz rację!
0
Byłem już 2 dni do przodu....
Oczywiście chodzi o czwartek !
2
„Na korzyść drużyny Valverde przemawia jednak wyższa przewaga nad Realem Madryt. 19 punktów na tym etapie rozgrywek to liczba, jaka wydawała się nieosiągalna w pierwszym sezonie Pepa Guardioli.”
Nie wiedziałem, że Valverde ma wpływ na taką (złą), a nie inną postawę Realu...
Jak dla mnie ten fragment porównania ujęty w taki sposób jest bez sensu. To nie wina Pepa, że tamten Real grał lepiej, ani też nie zasługa Ernesto teraz (za wyjątkiem bezpośredniego meczu), że ten Real gra gorzej.
To było w zasadzie na marginesie.....
A poza tym Valverde jutro udowodni, jakim jest strategiem!
2
Wróci za miesiąc i jeszcze będzie wymiatał!
Zdrowia Verma! Jesteś potrzebny!
21
Rzeczywiście określenie „DZIK” pasuje do niego idealnie.
Nawet bardzo groźny i pracowity dzik, bowiem rył i orał nie tylko środek pola (jak prawdziwy dzik), ale pomimo przebiegnięcia ponad 12 km, przechwycił piłkę na turbo-speedzie, z czego padł gol na 5:0.
Wiele razy pisałem, że on jest jak Puyol i zdania nie zmieniam.
Tak więc poniekąd DZIK zastępuje Tarzana.
6
Ciekawe ile Roberto dziś przebiegł kilometrów... 12?
Mam nadzieję, że Semedo już zostanie na PO, a Roberto będzie dalej walczył w środku pola.
0
Będzie ostro w drugiej połowie.
Gomes czerwona?
Nawet jeśli tak, to tylko nam ....pomoże, bo ktoś tu się podnieci i da skontrować
0
Jak dla mnie, to lepiej wypożyczyć, a skoro Inter nie chce od razu definitywnego transferu, to i bardzo dobrze. Należy wypożyczyć i samemu mieć prawo decyzji co dalej. Może kontuzje go ominą i będzie z niego ten zawodnik, na którego już dawno temu liczyliśmy.
0
Fajnie, że Aleña pogra sobie z Messim.
Valverde. może się wydawać, że trochę zaskakuje, ale na pewno wie, co robi.
0
Ostatnio gra nawet lepiej i chyba tylko Erneste potrafi jeszcze z niego coś zrobić. Zobaczymy
0
Jedynie obawiam się sędziego. Tylko on może nam zaszkodzić .
0
Najlepsze jest o tych groźbach, czyli formach nacisku.... nie dziwi wiec już nikogo sposób świętowania przez Leo zdobytego gola przeciw Reslowi. Właściwie to tylko potwierdza, że takie formy nacisku miały miejsce.
0
To wiadomo poniekąd od dawna, ale niby była jeszcze trzecia próba latem 2017
1
Elmundo za Football Leaks: Real chciał wpłacić klauzulę Messiego...,,
No to teraz będzie g.....o burza i oto pewnie dlaczego Leo zwlekał z podpisaniem kontraktu.....
0
Najtrudniejszego rywala ma Real. Nie żartuję. Będą musieli atakować, dostaną kontratak i po nich.
Jest jednak cień szansy, że zagramy z nimi w półfinale.
12
Masz rację, większość pierwotniaków zakoduje informacje pierwotną
2
To teraz już chyba wszyscy mamy zadowolone MINY, jeśli chodzi o to okienko transferowe.
3
Myślę, że to symfonia dla nich. Symfonia, która motywuje do jeszcze lepszej gry, pomimo iż tylko na boisku treningowym. Na kolejny raz będą już zmotywowani. Pewnie Leo jak strzeli kolejnego gola będzie miał już jakaś super fajną cieszynkę.
A tak szczerze, to myślę, że to tylko garść palantow, a nie większość kibiców Realu. Większość przecież wygwizdała..... Real po meczu, prawda?
0
„Choć 160 milionów euro to masa banknotów....”
Wolę oglądać Coutinho w składzie niż wiedzieć coś o banknotach na koncie klubu. Więcej pożytku z oglądania dobrej gry niż z nie mojej kasy.
0
Poprawiłeś mi humor tym wpisem. Też mnie już krew zalewała na tamtych dwóch. Ufffff. Za każdym razem tylko, jak o nich pisano.... :
0
Nie wiemy ile jest od sponsorów, ale mam nadzieję, że dużo i że Kamil zarobi na tych skokach kilka mln i będzie rozsądnie inwestował lub gospodarzył się tymi środkami. Życzę mu jak najlepiej, akurat ja uwielbiam skoki. Kamil jest inteligentny i na pewno sobie ze wszystkim w życiu i sporcie doskonale poradzi. Rzeczywiście kasa jest nieporównywalnie mała w stosunku do tego, co zarabiają nawet rezerwowi gracze wielu klubów, o których prawie nikt nie słyszał nawet.
Raczej to wszystko wynika z tego, że w piłce jest chora kasa z innej galaktyki.
2
Słusznie !Na wała nam teraz ten Grienzman.... Zamiast siedzieć u nas na ławie za kosmos kasę niech dalej gra i strzela gole w derbach Madrytu !
0
Verattiego na siłę zatrzymali, a Neymar chciał być gwiazdą numer 1.
Zapomniałeś? Tak się długo męczył z dominacją Messiego, że w końcu nie wytrzymał i na jego ślubie wyjechał z info o odejściu, a jak już przyszedł do PSG, to chciał z Cavaniego zrobić chłopca do podawania piłki przy rzucie karnym.
Neymar zrobił źle i bardzo dobrze o tym już wie od dawna, a teraz ma za swoje i musi się męczyć w PSG. Zobaczysz jeszcze do jakiej bijatyki dojdzie w spotkaniu z Realem i jak czerwony kolor się pojawi. Już niedługo.
To po co nam taki Neymar, skoro nie potrafi być przez chwilę drugim, aby dojrzeć do bycia pierwszym?
0
W aktualnej sytuacji to dobry pomysł dla zawodnika i odciążenia budżetu klubu.
2
Tyle szans dostawał i nic.
Nawet Leo Messi robił co mógł, dając mu patelnię (czy piłkę na tacy, jak kto woli), aby pokonał Navasa w ostatnim Klasyku, a ten tradycyjnie posłał piłkę w kosmos.
No, przepraszam, trochę poasystował chociaż potem jeszcze, ale w Barcy nic już z niego więcej nikt nie wyciśnie, więc niech się sprawdza gdzie indziej. Tylko decyzja o odejściu daje mu szansę na kolejne lata.
3
Tak! Było baaaaaaaaaaaardzo ciężko go sprowadzić....
Dlatego teraz Bartomeu napina klatę i mówi:
- „Tu przypinać ordery proszę!”
Nie dajcie się zwieść!
Do takiego klubu, jak Barcelona zawsze jest MEGA ŁATWO sprowadzić najlepszych piłkarzy, bo najlepsi chcą tu grać.
Natomiast jest MEGA TRUDNO wynegocjować dobrą cenę.
Teraz jak już o tym przypomniałem można oceniać Bartomeu od nowa.
A Coutinho na to:
- „Decyzja o przejściu do Barçy była łatwa”
1
Co jest bez sensu?
Real ma 32 pkt, a Barcelona ma o 50% więcej.
50% z 32 to 16.
32+16=48
Teraz matematycznie jest dobrze wyjaśnione?
6
Barcelona zgromadziła o 50% więcej punktów od Realu. 48 ver. 32