1

Nie było spalonego czasem? Nieprawdopodobne!

4

A kto dwunasty w Athletic ? (Mam na myśli sędziego)

0

"Jakiego meczu spodziewać się dzisiaj? "

A wiadomo który dekiel dziś sędziuje?

13

Ciężko być arbitrem?

Gwizdzesz, jak chcesz i zero konsekwencji i ciężko być arbitrem?!

Akurat w całej tej La liga najłatwiej być arbitrem, bo konsekwencje ich błędów ponoszą wszyscy, tylko nie oni.

Czy ja się doczekam kiedyś siatkarskiej inteligencji w tej dyscyplinie i video challengu?

Edit: przyszła odpowiedź prosto od Pereza: "po moim trupie"

3

Liczba dnia: -8 :
8 obrócić o 90 stopni i mamy ocenę dla sędziego,
-8 za oknem,
-8 do Realu.
Zostało mi tylko ocenić Gomesa: -8?

1

Czerwona kartka była idealną okazją dla sędziego, aby zabić odpowiednią ilość czasu, potwierdziła tylko moje przypuszczenia dlaczego sędzia nie podyktował wcześniej żadnego karnego za zagranie ręką.
Mistrzowski tytuł wygrywamy tylko wtedy, gdy jesteśmy znacznie lepsi od wszystkich, a nigdy gdy jesteśmy tylko trochę lepsi.
Niestety nie jesteśmy znacznie lepsi w tym sezonie, ale wiem, że jeszcze nie wszystko stracone.

2

Ja tu minus osiem naliczyłem juz niestety ....

3

Nawet jak strzelimy to sędzia i tak nie uzna.....

0

Gomes pozwolił na ten kontratak!

0

Nie kryją go specjalnie, bo wiedzą, że do niego nie podadzą, a jak się dadzą podpuścić i jednak podadzą to i tak z tego nic będzie.... kicha, kurczę. Denisa bym wstawił czy Rafę za niego jednak, chociaż taki tragiczny nie był. Na pewno się angażował na maksa.

0

Tak! Andres gra w piłkę nożną, a niektórzy w takie piłkarzyki na sprężynce, co trzeba podać precyzyjnie do stojącego jak ten kołek właśnie. Ale i tak wygramy, spoko

1

Zamiast Gomesa Messi, a z przodu Arda i byłoby pozamiatane. Czy to jest takie skomplikowane ?

0

Zatopić niemoc Neymara lepiej.

0

Jak dla mnie zła ocena sytuacji i złe ustawienie Ter Stegena.

0

Przegrany finał z 1984-go od razu się przypomina i pożegnalna zadyma z Diego Maradoną....
Na Baskow trzeba uważać, ale ostatnio aż tak brutalnie nawet nie było.

2

O Undiano myślę tyle samo, co Neymar po meczu z ATM w styczniu 2015 oraz tyle samo, co pewnie Robert Lewandowski po meczu ze Szkocją w październiku 2014-tym. Tak dyplomatycznie tym razem....

1

LE ma tylko jeden kluczowy problem: dotrzeć do Neymara. Poza tym, jak tylko to mu dię uda, to rozwalimy wszystkich w pył. Czasem nie rozumiem decyzji LE, ale ufam, że wie co robi.
Jeżeli będą trofea, to plan awaryjny z Koemanem pozostanie tylko planem awaryjnym. Koemana pamiętam głownie z niesamowicie mocnego strzału i nawet ciekaw bym był go znowu zobaczyć w innej roli, ale wolę później niż wcześniej. Nie obserwuję aż tak Evertonu i nie wiem jaki ma warsztat trenerski, ale wiadomo: Holender z historią w FCB to już dużo.

0

Wypowiadasz się zbyt agresywnie, brałeś coś?
Sergi Roberto nie jest z materiału, który sugerujesz. Nie obrażaj go ani jego fanów.
Nie jest perfekcyjny na tej pozycji, będzie lepszy w środku pola. Do końca nie wiemy dlaczego Vidal nie pasuje LE, chociaż miże LE się myli, ale to on jest trenerem i on decyduje.

0

Polubiłem jego grę i inteligentną współpracę z Leo.
Denis poza tym przypomina mi śp. Tito Vilanovę.
Mam nadzieję, że spełni się chociaż jego kluczowe marzenie.
Pozdrowienia dla Wszystkich prosto z Barcelony!

0

Dziś taki artykuł, że najbardziej chciałbym "zalajkować" jego tytuł....

0

Messi już rozmawiał z Radovićem, jak to jest u tych Chińczyków i chyba raczej się nie zdecyduje...

3

Z uporem maniaka będę sugerował Sergiego Roberto do pomocy, a na prawą obronę Masche lub Vidala. Środek obrony Pique z Umtitim zapewnią, że nie będę miał stanu przedzawałowego przy stałych fragmentach gry.

0

Tak..... aż powiadomienie na YouTube przyszło z propozycją obejrzenia tego.... Dobre!

0

Jeszcze nigdy nie widziałem zdjęcia aż tak szczęśliwego Ronaldo!
Zupełnie jakby ta ZP wyleczyła wszystkie jego kompleksy....

0

Wedlowskie lepsze!

1

"Spokój grabarza" - komentarz w 11 przy golu dla Villareal

0

Xavi odleciał niczym Boeing 767

0

Jak zawsze Ramos ......any

1

A Roberto do pomocy oczywiście!
A poza tym gol dla Deportivo! Pozdro!

0

Jednak był spalony!
Linie wyznacza, owszem, Pilka, ale linie trzeba poprowadzić od głowy Suareza.... padam ze śmiechu na technikę tej powtórki i komentarz w Eleven
No ale fajnie, że jest gol.
Tylko dlaczego Denis za Ardę, a nie za Gomesa?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?