4

@michal26 przynajmniej jest "jakieś" i ma swój charakter, lepsze to niż kolejny bez jajeczny copy/paste SUV .
https://i.pinimg.com/474x/1d/d2/73/1dd2735974503f692d9c1ad18aa6a220.jpg

2

@MesQueUnClub96
Darude - Sandstorm

1

@Jakchcesz a amerykański znasz? W US i A angielski nikomu nie potrzebny, to nie Anglia.

3

@maroon "Rozumiem jeszcze jakby takie rzeczy ktos robił obcemu psu."
A jakie ma to znaczenie czyj to pies? Czy naprawdę w twojego głowie rodzi się jakaś bieda- retoryka, że z własnym psem można robić co się żywnie podoba ale z czyimś to już nie wypada? Chłopie, przecież to jest właśnie to myślenie z czasów komuny i postkomuny, debili bijących własne psy łopatą i traktujący je jak przedmiot.

"Przekonywanie, zachęcanie, uświadamianie - popieram, zakazywanie czy nakazywanie - jestem przeciwny."

Ciekawe jak szybko po przyjściu tylko na zachęcanie i uświadamianie bał byś się wyjść z domu na ulicę.

3

@pluszek "Kpisz? - to zastanów się dlaczego coraz częściej współczesna "rodzina" to partner, partnerka, trzy koty i dwa psy. ZERO dzieci."

Ale co to ma do rzeczy w tym temacie? Jest masa powodów przez które ludzie obecnie nie decydują się albo nie mogą mieć dzieci. I co w tym dziwnego, że mimo braku chęci/ możliwości posiadania dzieci decydują się na zwierzęta domowe? Bo to chyba nie uważasz, że psy i koty wypierają dzieci? No litości.

3

@pluszek "Wracając do psów - pisałem już kiedyś o tym - stały się najważniejszymi członkami rodziny! Matka ma w d...e dzieci, wracając do domu pierwsze wycałuje psa i da się mu wylizać po gębie. Stojące obok dzieci mogą poczekać, pies ważniejszy! Nie zmyślam - widziałem i nie zapomnę min tych dzieciaków!"
Nie mogłeś po ludzku porozmawiać i powiedzieć, że chociaż raz w tygodniu chciałbyś być pierwszy w kolejce do lizania po gębie?

8

@Bykunn @maroon nie po to skończył zaocznie Akademię Pod Wezwaniem Chłopskiego Rozumu żeby teraz słychać się jakichś behawiorystów, albo jeszcze gorzej, ha tfu, naukowców. Tyle lat było dobrze to po co teraz coś zmieniać? Kiedyś np kastracja to były niepotrzebne fanaberie, jak szczeniaków było za dużo to część się po prostu topiło w rzece i po problemie.* Weterynarz w przypadku psa też był zupełnie niepotrzebny, pies zachorował to się go pozbywało po prostu, na wsiach nie było problemu ze znalezieniem następnego*. Po co z takimi rzeczami walczyć, przecież to wszystko było normalne i naturalne, po co się wtrącać jak gospodarz zabija już niepotrzebnego psa łopatą*?


*Ironia alert dla mocno niekumatych.

2

@ModeracjaNamDokucza jak widać nawet moderacja zachowuje czasami resztki rozumu i godności człowieka.

2

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

7

@Fabik87 czekaj, chcesz żebym nabrał "dystansu" do męczenia zwierząt? Ty tak na poważnie? Gdybyś chociaż odrobinę zgłębił temat to byś się dowiedział, że takie filmy najczęściej pochodzą z Chin, gdzie jakiekolwiek przepisy o ochronie zwierząt praktycznie nie istnieją. Takie psiaki przed nagraniem są bite i zastraszane żeby siedziały "spokojnie" i się godziły na wszystko. Wystarczy spojrzeć na oczy tego psa, żeby zobaczyć jaki jest przestraszony.


https://www.o2.pl/informacje/czy-oni-nie-przestana-kolejne-psy-padaja-ofiara-ohydnej-mody-z-chin-6555449052568064a

To też jest przykład nagrywania filmików "hehe, na poprawę humoru" i to "trzeba z dystansem"?

9

@Fabik87 humor poprawić ma wideo, na którym ktoś męczy psiaka, żeby nagrać jakiś gówno- filmik? Faktycznie pies wygląda na "przeszczęśliwego". Po co nabijać wyświetlenia takim idiotom?

0

@mekston widzę, że coś tam zdążyłeś przeczytać, ale tak się składa, że to jest dokładnie doprecyzowane w prawie oświatowym.

Edit: co ma większe znaczenie "zasady szkolne" czy prawo oświatowe?

0

@Stinger_ "że dziecko trzeba uczyć wiele rzeczy od małego, a nie zabierać ich na wakacje 5 razy do roku bo rodziców stać."
A skąd wiesz, że ktoś tego nie łączy? Czy jeżdżenie na wakacje 5 razy do roku z automatu wyklucza przygotowanie dzieci do dorosłego życia i uczenia ich wielu potrzebnych rzeczy? Przecież to głównie zależy od tego kto ile czasu i uwagi poświęca dzieciom, a nie częstotliwości wyjazdu na wakacje, no litości.

2

@mekston ale ty masz w ogóle pojęcie jak działa obowiązek szkolny? Czy jeśli, przypuśćmy, dziecko opuści 5 dni lekcyjnych w miesiącu (nawet bez żadnego usprawiedliwienia) to kryterium wypełnienia obowiązku szkolnego zostanie spełnione czy nie?

1

@Kengo to jest epickie intro, a nie jakieś gry o klopa:


6

@Jakchcesz do tego nasi inni bracia, Czesi, dzięki swojej marynarce zablokują wszystkie rosyjskie porty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MOLESTA tak go nikt nie brał pod uwagę w kontekście Złotej Piłki, że rok wcześniej grając trochę słabiej, ale mając podobne sukcesy (mistrzostwo Włoch i finał LM) był trzeci w tym plebiscycie. Ale oczywiście rok później już nikt go by nie brał pod uwagę xDˣᴰ.
Weź ty się już chłopie nie kompromituj. Zresztą, pisałeś, że miał jeden dobry mecz/ finał to ci podaję fakty, że w był też jednym z najlepszych piłkarzy mistrza Włoch i finalisty LM, ale ty nie potrafisz tego ogarnąć i dalej swoje.

0

@MOLESTA przecież Zidane w sezonie 97/98 był jednym z najlepszych o ile nie najlepszym piłkarzem Juventusu, dochodząc do finału LM i zdobywając mistrzostwo Włoch. Więc o jakim pojedynczym meczu/ finale ty bredzisz?

0

@Lucyfffer a gdzie byłoby dla niego lepsze miejsce, u światowego potentata w hokeju na rolkach?

1

@Worny próbowałeś przestawić prędkość odtwarzania z x0,5 na x1 ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?