0

@AFA najważniejsze to oddać dwa równe skoki.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Komentarz usunięty

0

@dv7wisnia wybitny? I na czym polegała ta jego wybitność? Na klepaniu kelnerów w niemieckich miasteczkach?

0

@NeroTFP1 no faktycznie uporządkował życie rodzinne fest. Sam mówi, że z dwoma synami nie ma żadnego kontaktu i nic nie zrobił, żeby ten kontakt mieć. Ojciec roku, tylko pogratulować.

0

@Lanosss na czym?

0

@Czajka90 przede wszystkim to nie masz racji bo bilans bramkowy jest drugi w kolejności po punktach przy ustalaniu miejsc, a nie mecze bezpośrednie.

2

@DonCarletto jakby jeszcze zdjęcia tych stop były dołączane na odwrocie etykiety, tak jak kiedyś malowanki na sokach. Fani byli by wniebowzięci, prawda @Lionel_Messi10 ?

10

Komentarz usunięty

0

@pikass14 odbieranie nadgodzin w zamian za dzień wolny to nic dziwnego. Tyle, że dniówki są 8 godzinne, więc tu cię trochę dymają, że musisz pracować 9 godzin więcej, żeby mieć dzień wolny, więc godzina pracy ci magicznie znika.

Poza tym, ta 9h pracy podchodzi już pod nadgodziny, 150% płatne i tak to w "normalnej" firmie powinno być rozliczne.

0

@PatrykBarca ale ty nie jesteś w stanie przeczytać ze zrozumieniem kilku prostych zdań o ogarnąć, że o nie "przyp... " się do tego co kto robi w wolnym czasie, tylko do tego czym się chwali w internecie? I ciężko się nie zgodzić, że chwalenie się w internecie piciem kiepskiego alkoholu jest mocno słabe.

1

@Sulimo to samo mógłby napisać dzik o ludziach. Z tą różnicą, że dziki nie nie burzą ludziom domów, nie zabierają przestrzeni do życia i nie wycinają lasów pod kolejną zabudowę.

3

@Sulimo "Zaraza jak to sie rozpełzło ostatnimi czasy... "
W sensie mówisz ogólnie o ludziach tak? Całkiem celnie.

0

@lucas/catalan "Odchodzi po 2025 a musi mieć rok przerwy więc dopiero w 2027 może gdzieś dołączyć "
Skąd ty to wziąłeś?
Po pierwsze, odchodzi w pierwszym kwartale 2025. Po drugie, ten rok przerwy nie jest obowiązkowy i równie dobrze może się dogadać z Red Bullem i zacząć pracę już w 2025 w innym zespole. Ale ten 2027 to nie mam pojęcia skąd wziąłeś.

1

@GeneralXavi pomijając fakt, że to śmierdzi mocno fejkiem, to za co byś chciał tą wyższą stawkę negocjować, za łamanie przepisów? Pauza weekendowa to nie jest widzimisię kierowcy tylko prawnie uregulowana przerwa pracy, za której nie odbycie albo skrócenie grożą kary.

6

@TR3YWAY albo masz jakieś padło, a nie zmywarkę, albo nie potrafisz wkładać do niej naczyń, albo nie potrafisz z niej korzystać i ustawiać programów. W mojej nawet przy pełnym załadowaniu są śladowe ilości wody. Ale to też trzeba pamiętać żeby uchylić drzwiczki po zakończeniu programu, żeby para miała gdzie uciec.
@mr Barca właśnie po myciu ręcznym są o wiele większe zacieki niż po zmywarce, tylko trzeba wiedzieć z jakich środków korzystać i jak jej używać.

0

@Dosq gdzie ty masz tam złe przyjęcie? Czego wy ludzie nie wymyślicie...

0

@Karol_VeB jeśli myślisz, że przeglądarka za każdym razem pobiera z serwera wszystkie pliki z których składa się strona to jesteś w sporym błędzie. Poczytaj czym jest pamięć cache i wróć.

0

@Jackazz widać napracowanko. Jakiś siostrzeniec Lapcia co umie klikać w komputer pewnie przytulił za to ładną sumkę.

0

@Who_you_mam trochę siara, jak ktoś się chwali swoim super wysokim wykształceniem, a przerasta go poprawne napisanie kilku zdań, prawda? Na tych wybitnych studiach nie było nic o stawianiu przecinków, kropek, o interpunkcji?
Ja rozumiem twoją sytuację, całe życie słuchałeś o tym, jakim jesteś "wyjątkowym, specjalnym" chłopcem. Ale ja muszę chyba być tym, który jako pierwszy wyprowadzi cię z błędu. Otóż mój wyjątkowy chłopcze, 3 klasy podstawówki to nie jest wyższe wykształcenie.
Znowu się żegnasz, ale za chwilę znów wrócisz i będziesz ujadał wkoło łydki jak taki malutki, śmieszny piesek, prawda? Ach ta twoja silna wola, żenująca jak i ty sam.

0

@Who_you_mam ech, a miałeś już sobie iść i szczekać gdzie indziej. Cóż za żelazna konsekwencja, taka na poziomie twojego wykształcenia. Ja się nie muszę nigdzie chować, w przeciwieństwie do ciebie etap zabaw w chowanego mam dawno za sobą. Również twoje wczesnoszkolne żarciki o kurze średnio mnie interesują, daruj sobie, tutaj nikomu tym nie zaimponujesz.


0

@Who_you_mam śmiałe słowa jak na kogoś, kto z tej podstawówki skończył maksymalnie 3 klasy, więc faktycznie ten czas od "ukończenia" może być spory. Nawet przez ten czas nie nauczyłeś się, że przed "że" stawia się przecinek, a do tego wypadałoby napisać "ż" zamiast "z". Chociaż faktycznie tutaj można cię usprawiedliwić tym, że zakończyłeś edukację zanim zaczęły się takie skomplikowane litery.

0

Komentarz usunięty

0

@Who_you_mam nie "dzwoni" tylko udziela wywiadu i odpowiada na zadane pytania. Widzisz różnicę czy trzeba ci to jakoś specjalnie wytłumaczyć, jak dzieciom w podstawówce na kartce papieru rozrysować?

0

@Visca_barca Dolcan Ząbki

1

@Colon kapitalna reklama. Co poszło nie tak, co się stało, że football stracił tyle ze swojej magii, klimatu? To jedno, drugie - kiedyś takich świetnych, na poziomie i dopracowanych reklam że świata sportu/ piłki była masa. A teraz? Nie pamiętam żadnej z ostatnich 10 lat, która by mi jakoś utkwiła w pamięci.

5

@Granto daj spokój, jak się czyta te jego "teorie spiskowe" to nie wiadomo czy się śmiać czy współczuć, a ta jest wyjątkowo głupia.
@michal26 "
ja mam swoją teorię spiskową, że na raka już dawno jest lekarstwo, ale przemysł farmaceutyczny by zbankrutował."

Po pierwsze- przemysł farmaceutyczny jest jednym z ostatnich, który mógłby kiedykolwiek zbankrutować, ludzie chorowali, chorują i będą chorować, jeśli nie na tą chorobę, to na inną.
Po drugie - firma, która pierwsza stworzyła by i opatentowała w pełni skuteczny i szybko działający lek na raka zarobiła by wręcz obrzydliwie duże pieniądze, przy których zarobki przy epidemii covid do byłoby nic.
Po trzecie - jeśli to byłby naprawdę taki globalny spisek w którym chodzi tylko o pieniądze, to czy nie lepiej dla tych "wtajemniczonych firm" wypuścić taki środek, ale z zastrzeżeniem, że taki lek trzeba brać do końca życia, albo osłabić jego działanie tak żeby trzeba brać do dożywotnio żeby rak się ponownie nie rozwijał? Na kim zarobili by większe pieniądze, na pacjencie, którego rak wykończy w kilka/naście miesięcy czy na pacjencie, który będzie musiał zażywać ich lek do końca życia?

0

@Tabaluga37 jak się wciska gaz do dechy zamiast hamulca i nie ogarnia co się dzieje to ciężko nie stracić panowania.

4

@Lucerfi "Ale tu chodzi o zasadę, że własność prywatna jest świętością. Ach, "komuniści" i ich nieposzaniwanie własności prywatnej. "

A pieniądze nie są twoją własnością prywatną? A czyją? Sąsiada, księdza proboszcza? Skąd to odklejone przekonanie w was, że pieniądze można zabierać i to jest całkiem spoko, ale od samochodu wara bo to WŁASNOŚĆ PRYWATNA. Pmijając skromny fakt, że powodzenia w ściąganiu pieniędzy od pijaków, którzy jedyne co mają to długi, komornik będzie miał robotę na miesiące, jak nie lata, a samochód można zarekwirować od razu.

7

@Safrani obejrzałeś filmik? Miała włączone sygnały świetlne i dźwiękowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?