2

@NaFazieHitman tak, i 4 kartridże na Pegasusa.

1

@marcin000019 a tekst z "spóźniony jak Internet Explorer" był śmieszny i modny jakieś 12 lat temu, hipokryto.

0

@arasz1819 masz rację, przy "zemście" Barcelony, która oddała PSG swojego najlepszego piłkarza za okrągłe 0,00 € zemsta Realu bardzo blado wygląda.

0

@Wiktoria13 czyli Mbappe do United?

4

3

@AlexDark00 słowo klucz "bez kontuzji" a tak się składa, że znowu jest na L4.

0

@AlexDark00 no Ramos szczególniej w zeszłym sezonie to był podstawowy obrońca Realu, zwłaszcza, że od początku stycznia zagrał całe 2 mecze w lidze.

4

@DaPidejpi lepiej się szykuj, niektórzy trenują od dawna w domu. Poziom wysoki i nie nasza liga, ale cóż zrobić.


3

@koksik2700 pchasz się w gips kolego. El Braveran nie wybacza, już pewnie poszło pisemne zaproszenie do Warszawy. Pozostało ci się tylko modlić żebyś nie był w jego "lidze".

2

@amanter ty tak na poważnie? Miano szura roku przyznano już w sierpniu.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@QuiqueSetien1958 weź już się Sławek nie wygłupiaj, wszyscy wiedzą, że to ty. Konto od paru dni, a ty już wiesz kto tu jest moderatorem i do kogo się pruć jak cię niby "prowokują"?
Co ciekawe niejaki @LuisSalvano też zawsze płacze do @wpwelement ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Mógłbyś się przynajmniej bardziej postarać.

1

@LuisSalvano cóż, jak to mówią, "kulturę wynosi się z domu". Ty jak widać z domu za wiele nie wyniosłeś.

2

@10LionelMessi10 czytanie ze zrozumieniem, a czy on napisał, że Naymar jest najlepszym dryblerem, a Mbappe strzelcem?

0

Komentarz usunięty

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

@Krzysztof1987 "dlaczego nie zrobią tego z wszystkimi piłkarzami ??"
A to nie robią? Przecież całe te "obniżki wynagrodzenia" to odraczanie płatności w czasie. Tylko sęk w tym, że piłkarz się MOŻE na to zgodzić, ale wcale nie musi.

0

@jeyx77x no już na pewno. Biorąc pod uwagę, że jedno takie Ferrari ma kosztować koło 1,3 mln euro to nie stać by go było nawet na kupno 50 takich aut.

0

@viscajasiek no i? Ja cokolwiek pisałem o ligach? To on napisał, że w siatkówkę gra 8 krajów, co jest kompletną bzdurą.

1

@Uukasz_93 "w piłkę gra cały świat, w siatkówkę 8 krajów."
To ciekawe, bo do FIVB należą 222 federacje.

0

@Piorun od kiedy to 720p to nie jest rozdzielczość HD? Radzę się doinformować, to nie jest rozdzielczość FHD, ale HD oczywiście, że tak.

3

Komentarz usunięty

5

@BarcaInfo " Nie zamierzam Ci tego zdradzać"
Oczywiście, super tajne hakerskie metody, których nie można nikomu zdradzić. Nie masz na to żadnego potwierdzenia, taka prawda.
"ale jak chcesz to mogę zrobić o Tobie takie samo konto i dodać takie wpisy, że stracisz przez to nawet pracę"
Tak, chcę, czekam. Mam już sprzątać szafkę w pracy?

2

@BarcaInfo ja nadal czekam, w sumie już od kilku miesięcy, aż mi udowodnisz jak to mityczny "system Twittera" z całą pewnością potwierdził, że to nie jego konto. No dawaj, czekam dalej.

0

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?