RichardWinters
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman a o 4 grach nic nie było mowy?
P.S.
https://www.fcbarca.com/100910-oficjalnie-barcelona-i-neymar-zakopuja-topor-wojenny.html
2
@NaFazieHitman tak, i 4 kartridże na Pegasusa.
1
@marcin000019 a tekst z "spóźniony jak Internet Explorer" był śmieszny i modny jakieś 12 lat temu, hipokryto.
0
@arasz1819 masz rację, przy "zemście" Barcelony, która oddała PSG swojego najlepszego piłkarza za okrągłe 0,00 € zemsta Realu bardzo blado wygląda.
0
@Wiktoria13 czyli Mbappe do United?
4
https://streamable.com/ng675u
Proszę.
3
@AlexDark00 słowo klucz "bez kontuzji" a tak się składa, że znowu jest na L4.
0
@AlexDark00 no Ramos szczególniej w zeszłym sezonie to był podstawowy obrońca Realu, zwłaszcza, że od początku stycznia zagrał całe 2 mecze w lidze.
4
@DaPidejpi lepiej się szykuj, niektórzy trenują od dawna w domu. Poziom wysoki i nie nasza liga, ale cóż zrobić.
3
@koksik2700 pchasz się w gips kolego. El Braveran nie wybacza, już pewnie poszło pisemne zaproszenie do Warszawy. Pozostało ci się tylko modlić żebyś nie był w jego "lidze".
1
@MesQueUnClub96
https://pics.me.me/the-joke-you-31838472.png
2
@amanter ty tak na poważnie? Miano szura roku przyznano już w sierpniu.
2
@Kgorecki2500 no to się chłopie grubo mylisz:
https://www.google.com/amp/s/opinie.wp.pl/obozy-koncentracyjne-wynalazek-brytyjczykow-6126038614976129a%3famp=1
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@QuiqueSetien1958 weź już się Sławek nie wygłupiaj, wszyscy wiedzą, że to ty. Konto od paru dni, a ty już wiesz kto tu jest moderatorem i do kogo się pruć jak cię niby "prowokują"?
Co ciekawe niejaki @LuisSalvano też zawsze płacze do @wpwelement ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Mógłbyś się przynajmniej bardziej postarać.
0
@Mihcim https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1590351066dqc3D9k3rwTfIO4rdxCvFf.jpg
1
@LuisSalvano cóż, jak to mówią, "kulturę wynosi się z domu". Ty jak widać z domu za wiele nie wyniosłeś.
2
@10LionelMessi10 czytanie ze zrozumieniem, a czy on napisał, że Naymar jest najlepszym dryblerem, a Mbappe strzelcem?
0
Komentarz usunięty
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
@Krzysztof1987 "dlaczego nie zrobią tego z wszystkimi piłkarzami ??"
A to nie robią? Przecież całe te "obniżki wynagrodzenia" to odraczanie płatności w czasie. Tylko sęk w tym, że piłkarz się MOŻE na to zgodzić, ale wcale nie musi.
0
@jeyx77x no już na pewno. Biorąc pod uwagę, że jedno takie Ferrari ma kosztować koło 1,3 mln euro to nie stać by go było nawet na kupno 50 takich aut.
0
@viscajasiek no i? Ja cokolwiek pisałem o ligach? To on napisał, że w siatkówkę gra 8 krajów, co jest kompletną bzdurą.
1
@Uukasz_93 "w piłkę gra cały świat, w siatkówkę 8 krajów."
To ciekawe, bo do FIVB należą 222 federacje.
0
@Piorun od kiedy to 720p to nie jest rozdzielczość HD? Radzę się doinformować, to nie jest rozdzielczość FHD, ale HD oczywiście, że tak.
3
Komentarz usunięty
5
@BarcaInfo " Nie zamierzam Ci tego zdradzać"
Oczywiście, super tajne hakerskie metody, których nie można nikomu zdradzić. Nie masz na to żadnego potwierdzenia, taka prawda.
"ale jak chcesz to mogę zrobić o Tobie takie samo konto i dodać takie wpisy, że stracisz przez to nawet pracę"
Tak, chcę, czekam. Mam już sprzątać szafkę w pracy?
2
@BarcaInfo ja nadal czekam, w sumie już od kilku miesięcy, aż mi udowodnisz jak to mityczny "system Twittera" z całą pewnością potwierdził, że to nie jego konto. No dawaj, czekam dalej.
0
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty