RichardWinters
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrickoBarca Note 8 Pro. Polecam do obejrzenia, może Ci trochę ułatwi wybór.
0
@Hushovt no chyba jednak nie.
1
https://www.filmweb.pl/film/Komunia-2016-768926
A ja polecę film na wieczór, kapitalny, wielokrotnie nagradzany dokument. Jeśli myślisz, że masz w życiu tylko pod górkę to poznaj dziewczynkę, która w wieku 14 lat opiekuje się domem, niepełnosprawnym bratem, ojcem, który ma problem z alkoholem, a także próbuje połączyć swoją rozbitą rodzinę. Czegoś tak przejmującego i smutnego dawno nie oglądałem. A to tylko samo życie.
0
@SteuerFreiMoney przecież McLaren od swoich początków w F1 zawsze korzystał z silników innych producentów. Zdajesz sobie sprawę ile kosztuje opracowanie i konstrukcja współczesnego silnika F1? McLaren to "taka marka" ale w skali światowej motoryzacji to bardzo mała firma.
1
@koziar Perez to sobie prawie urwał przednie skrzydło, trochę na własne życzenie, więc nie problemy techniczne.
0
Ruszamy
0
@justfootball https://www.thewrap.com/wp-content/uploads/2018/06/Cristin-Milioti-88.jpg
Cristin Milioti, przekracza wszelkie poziomy słodkości.
3
@tomono co? Nikt nie potrafi zrobić takiego klimatu, nie zna tylu smaczków i nie umie tak ciekawie opowiadać jak Boro. Duet Borowczyk i Sokół to było mistrzostwo komentowania F1.
1
@NeroTFP ta Pani:
Lub ta:
0
@Colon nie wiem czy dokładnie o Srebrenicy, bo Roger śpiewa o "albańskiej wsi".
To jest temat rzeka, cały Kocioł Bałkański i wojna w Bośni. Bardzo złożony i skomplikowany, zrozumieć kto walczył przeciwko komu i w imię czego to jest naprawdę ciężka sprawa. Ale jak kogoś interesuje ten temat to zdecydowanie polecam ten cykl, prawdziwa kopalnia wiedzy:
0
Emocje po meczu chyba trochę opadły, więc pora na chwilę refleksji i polecę pewien krótki dokument. Dziś 25 rocznica, więc warto przypomnieć sobie, co wcale nie tak dawno wydarzyło się w środku cywilizowanej Europy, pod nosem ONZ i NATO, a także przy biernej postawie holenderskich żołnierzy. Maskara w Srebrenicy.
Uwaga na momentami drastyczne zdjęcia.
0
@KapiFCB ? Przecież Norris był 6.
1
@Chwytliwy 1. Dyskusja była o De Jongu, Balu i Jamesie. Ty wyjechałeś z Borussią i Dembele bo Ajax i jego porównanie do Tottenhamu średnio pasowało do twojej retoryki.
2. Argumentacja który klub jest "lepszy" przy porównywaniu pojedynczych zawodników jest idiotyczna, myślałem, że sam do tego dojdziesz, ale jednak nie, trzeba ci było to napisać wprost.
3. Poniżasz to się ty każdego dnia swoimi wpisami i retoryką, już rozumiem, czemu ludzie cię tu nie trawią.
4. Jak przestaniesz mieć mleko pod nosem i nauczysz się "into dyskusja" to może poświęcę dla ciebie czas, ale na tą chwilę to nie warto.
Eot.
0
@Chwytliwy a ty dalej nie rozumiesz. Więc nie wiem czy jest sens tłumaczyć ci, dlaczego argument który podałeś jest brzydko mówiąc debilny. Może sam załapiesz. Ja odpuszczam, nie ten poziom, równie dobrze mógłbym dyskutować z psem. Miłego dnia.
0
@Odesseiron
Sprawdzam.
2
@Chwytliwy "Borussia to lepszy klub niż Totki"
To jest właśnie przykład ARGUMENTACJI na twoim poziomie. Tak jak mówiłem, dyskutowanie z tobą to droga krzyżowa, szkoda czasu i nerw.
0
@Odesseiron przebijam
5
@Chwytliwy o ezu, a ja się dziwiłem Colonowi, że tak po tobie wczoraj jechał jak po burej suce, ale już przestaję. Ty jesteś tak ciężki w dyskusji i masz tak zamknięte myślenie, że aż głowa boli. Więc, wnioskując po twoich słowach. De Jong w momencie przechodzenia do Barcy był na podobnym poziomie piłkarskim, doświadczenia, sukcesów co Bale i James w momencie przechodzenia do Realu? To ja już chyba nie mam więcej pytań do ciebie.
3
@Chwytliwy i James i Bale to byli topowi zawodnicy w momencie przechodzenia do Realu, więc dziwią cię ich zarobki? Porównaj te 10 mln Jamesa do 19 De Jonga. Przecież to jest nieporozumienie.
23
@Chwytliwy no, zwłaszcza np. taki Varane dużo zarabia, 7 mln, porównaj z Umtitim (10mln). Rakitić 14,5 a Modrić 10. Asensio 5,5 vs Dembele 11,2. De Jong 19 vs Valverde 3 xD. Bądźmy poważni, przecież to jest przepaść. Dodajmy jeszcze Vidala 8,5 vs Casemiro 4,3. Albo Benzema 8 vs Griezmann 18,5.
1
@Vito9 a kiedy to Mendy został napastnikiem? Proponuję zacząć oglądać całe mecze zamiast skrótów, przyda ci się.
0
No to na drugą nóżkę, czyli jak na skrzypcach dowalić solówkę, że klękajcie narody. Od 3:00 ale polecam całość oczywiście.
5
Koniec z polityką więc można skupić się na rzeczach przyjemniejszych.
1
@MichalZZZ San Junipero przede wszystkim, wspomniane White Christmas, Fifteen Million Merits też mi się bardzo podobał. I USS Callister.
0
@fifek a ciebie kto?
0
@brzozz https://starecat.com/content/wp-content/uploads/comedy-genius-tom-cruise-meme.jpg
0
@Statistics to nie jest takie proste, komary mają też swoje "plusy", nie wiadomo też jak taka ingerencja w naturę się skończy. Polecam do obejrzenia:
0
@Chakalaka https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_15889649514JWmDPYsVw0r775tnQoc2w.jpg
Jak to się przełoży na faktyczne wyniki... To będzie pysznie.
0
@LuisSalvano raczej nie on jest tu "specjalistą do spraw karnego, czasowego braku dostępu do serwisu fcbarca.com".
1
@LuisSalvano tym razem to chyba znów za długo nie potrwa i za chwilę kolejny "urlop".
https://i.gifer.com/22C.gif