57

@Wichurek strasznie dużo wniosłeś do tematu ty alfa tygrysie i rekinie biznesu. Ale pochwalić się było trzeba prawda?

0

@tobiasson92 "Zespół naukowców zaangażował do współpracy firmę Jataware zajmującą się uczeniem maszynowym. Dzięki niej udało się automatycznie zebrać ponad 200 tys. artykułów prasowych z całego świata na temat działań podjętych w związku z Covid-19. "
Pozwolę sobie napisać "xD" bo chyba to podsumuje najlepiej wiarygodność i sens tego rankingu

1

@tobiasson92 źródło: tobiasson92, fcbarca.com ?

7

@Mns21 "a inni tracą oraz skoro koronawirus był już znany ponad pięćdziesiąt lat temu, a teraz niespodziewanie wybudził taką panikę, pytanie postawione na początku, czy to rzeczywiście wielka pandemia czy też największa pomyłka, wydaje się zasadne"
Jak zwykle naciągane jak guma w majtach. Chociażby zaczynając od tego, że nie TEN KONKRETNY koronowirus SARS-CoV-2 jest znany od lat 60tych, a także to, że koronovirusy to cały gatunek wirusów. No ale kliknięcia w końcu muszą się zgadzać.

0

@Colon The Analogs!


1

@NaFazieHitman przeczytałeś ten artykuł który sam wrzuciłeś, zwłaszcza fragment o "wieku biologicznym"? Ale nie ma to jak się samemu zaorać, szacun.

0

@deyna2018 tak, jest na podstawie książek.

2

@NaFazieHitman "nie będą priorytetem przy przyjmowaniu na intensywną terapię" vs "Bardzo dobry ruch ze strony Szwecji, że powiedzieli o braku pomocy w razie zarażenia osób powyżej 80 roku życia" - dla ciebie to to samo? Ale chyba robisz postępy bo już sam weryfikujesz te swoje fake newsy.

0

@deyna2018 jasne, że warto, były wydawane przed książkami, więc nie trzeba znać fabuły książek żeby przesłuchać opowiadania.

4

@NaFazieHitman ba, ja bym zjechał do 40 od razu a co. Poza tym nie mam pojęcia po co podałeś przykład Szwecji, sugerujesz, że podjęli decyzję o nie ratowaniu osób powyżej 80 roku życia z powodu tego, że są nieodpowiedzialni, pałętają się po miastach i zarażają? No nie bądź śmieszny.

0

@deyna2018 to jest cykl opowiadań które Sapkowski wydawał na łamach miesięcznika „Fantastyka”. To nie są książki z tzw. "Sagi o wiedźminie".

0

@codemat https://www.youtube.com/channel/UCgU8V4vSeu6zLO4ukOK3gmQ
Bardzo sympatyczna para.


Pani Kaja, także polecam.

1

@SonBarcaGoku tak nawiązując do tematu.


Ciary na plecach, zazdroszczę ludziom którzy mogli widzieć i słyszeć strat V8 z tak bliska.

Ja też wolę 2008, Robert liczył się wtedy mocno w stawce, no i końcówka w Brazylii, poezja.

0

@krzychu1526 no jak nie widać twarzy prawie to łatwiej zagadać. Niestety działa to też w drugą stronę, potem się można niezbyt miło zaskoczyć.
Ja z oddychaniem w maseczce nie mam żadnych problemów, niestety trochę uciążliwym problemem jest parowanie okularów.

0

@ShowMe lampa


1


GP Belgii, Spa, 1998 rok. Michael Schumacher wjeżdża w Davida Coultharda, na trzech kołach dojeżdża do boksów, parkuje w garażu, wysiada. Następnie idzie do garażu McLarena żeby wpier.zelić Coulthardowi.
Kiedyś to było.

1

@LuisSalvano potrafisz normalnie z ludźmi pogadać? To co się podziało z wynikami twojej ankiety? Temat ucichł jak się okazało, że większość ludzi ma cię tu serdecznie dość?
Co do bana to możemy się założyć, że wcześniej polecisz. I tak wiem, że będziesz zgłaszał moje posty jak głupi hahah.

2

Komentarz usunięty

0

@mkord tak masz rację, napisałem babola, przy osi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Transu96 może czekać, ustawiasz się jak najbardziej przy krawędzi jezdni żeby Cię mogli ominąć z prawej strony i tyle.

1

@SelloutCrowd w którym momencie napisałem, że TRZEBA się napić? Zacytuj.
I ciężko ci zrozumieć, że każdy czlowiek jest inny i każdy ma inne warunki mieszkaniowo/ bytowe?

0

@Avada Kedavra to już chyba było.
https://www.filmweb.pl/serial/Doogie+Howser%2C+lekarz+medycyny-1989-93993
I słynny motyw z "pamiętnikiem", oglądało się.


1

@SelloutCrowd widać, że nie pracowałeś na zmiany. I nie próbowałaś odespać "nocki" kiedy sąsiadka z góry odpaliła pralkę a sąsiad z dołu wiertarkę. I powiedz mi, jeśli ktoś lubi piwo, a ma akurat tydzień nocek to kiedy ma się go napić? Wieczorem, tuż przed pracą?

0

@VenoM a dziękuję, napił bym się też za twoje, ale niestety jestem w pracy.

4

Komentarz usunięty

3

@FeloRPS tylko nie zapomnij przewinąć kasety ;). Taki lektor, VHS, wypożyczalnie kaset i oglądanie filmów razem z tatą, eh wspomnienia.

2

@FeloRPS mam nadzieję, że nie psujesz klimatu i oglądasz w jedynej słusznej wersji i jakości VHS oraz z odpowiednim lektorem?


"Gimby nie znajo"

1

@IronSanHybrid


"Today, smoking is going to save lives"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?