0

@MesQueUnClub_87 wiem wiem ale tak jak pisalem wyżej, wszyscy oglądają głównie na telefonie, tablecie, laptopie gdzie 4K jest bezużyteczne, trzyma mnie przy tym wlasnie ta ilość osób, które mogą oglądać w jednym momencie

0

@MesQueUnClub_87 @Norkusik no może 4 osoby, nie pamiętam już dokładnie, no ale skoro nadal to jest to trzeba zostac przy tym najdroższym pakiecie :v

0

na netflixie są dalej te limity oglądających w jednym momencie?
wykupuje ten najdroższy pakiet za 52zl (a mają podnieść do 60zl) właśnie z tego powodu zeby nie było problemów jakby nagle 5 osob chciało ogladac w jednym momencie bo obraz w 4K jest nam totalnie niepotrzebny

1

Jako, że la bamba lubi teorie spiskowe to lecimy z teorią spiskową o pandemii

Żabson w kawałku "Czarne okulary" nawija:
"A ludzie w maskach będą ubliżać

Bez zahamowania"
Na YT "Czarne okulaty" ukazały się 6 kwietnia 2015 roku

wniosek?

Żabson przewidział pandemię COVID-19, ba może nawet to jego sprawka?

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Steam spadł z rowerka? grałem sobie i nagle wywaliło mi połączenie ze steamem.

0

osoby poszukujące futbolu do zażycia zapraszam na pw

KMWTW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

wziął może już ktoś viaplay na próbny miesiąc? jakie tam mają seriale? warto cos. obejrzeć?

0

@Sulimo adblocka albo dodanie wtyczki ipli w Kodi i nie masz reklam :P

0

@WhiteHawk właśnie o riviatuner mi chodziło że crashuje mi niektóry gry tylko powaliłem nazwę z innym programem xd

0

jaki program do ograniczania FPS polecacie? potrzebuje coś, co zadziała bez resetowania gier po ustaleniu FPSów. ronyasoft odpada bo niektóre gry mi crashują przez to :/

2

@Przemek2323 różnica taka, że np. w 2011 roku minimalna krajowa to ~320€ (czyli około 1410zł po średnim kursie z 2011r) i paliwo też kosztowało 5,16 zł za litr ON; 5,23 zł/l Pb95 i 2,67 zł/l LPG, teraz minimalna krajowa to 610€ czyli blisko 2780zł i ceny paliw (parę dni temu sprawdzałem na stacjach) to coś w okolicy 5,20-5,30 za ON, benzyny dokładnie nie pamiętam ale coś w okolicach 5,50 za 95 i jakies 5,80 za 98, natomiast LPG bylo za 2,70zł - mimo, że ceny benzyny wyższe to tak naprawdę są niższe

1

@aldewir wg. wikipedii 1,57m

1

@IronSanHybrid osobiście nie posiadam ale czytając opinie o różnych modelach natrafiałem na sporą ilość pozytywów o 70mai (różne modele) oraz MiVue (chyba).
możesz fajnie ogarnąć porównania oglądajać stop cham itp. niektóre kamery dodają na nagraniach model kamerki więc łatwo będzie szukać

2

@Messibestplayerintheworld nawet mu bramkę pozwalam strzelić xd

0

3

Dedykacja dla ramblowiczów od Antonelli
https://www.facebook.com/leomessi/posts/391190419039221

1

@Kgorecki2500 miałem 2-3 razy, w dzień jeszcze pal licho, najgorzej jak przyjdzie noc, ciężko spać, jak położysz głowę na boku z zapaleniem ucha to tragedia :/
zdrówka

1

@LS ponoć hakowanie jest przedstawione tak jak się to serio robi. niżej podrzucam klika linków, które pokazują momenty hakowania

[MINI SPOILERY]




więcej można znaleźć pod frazą "mr robot hacking scene" itp.

2

Od 23 sierpnia na Netflixie będzie można obejrzeć serial Mr. Robot

Elliot Alderson (Rami Malek) to młody, cierpiący na fobię społeczną programista zajmujący się bezpieczeństwem. Pewnego dnia spotyka tajemniczego hakera - Mr. Robota (Christian Slater), który za wszelką cenę pragnie zniszczyć korporacyjną Amerykę. Elliot decyduje się mu pomóc, narażając tym samym własne życie.

od siebie polecam :)

2

Jan-Krzysztof Duda wygrał dziś (w dogrywce) z Magnusem Carlsenem w turnieju FIDE World Cup.
Brawa dla Janka!

1

@AntekGriezmann mimo wszystko radziłbym wam powrót do stacjonarnego, po zdalnym będzie płacz, że nie dostaliście się do wybranej szkoły. u mnie w tym roku matura, co prawda na studia się nie wybieram ale wolałbym ja zdac :P

0

@jedrek7000 zaraz będą teorie, że szczepienia wywołują ciąże...

2

@AntekGriezmann klasy maturalne i ósmoklasisci raczej chętnie poszliby do szkoły, wiem to na swoim przykładzie bo matmy na zdalnym to tak dosyc slabo się ucze

0

@LuisSalvano na stronie mają podane, że obsługują:
Samsung
LG
Panasonic
Sony
Philips
TCL

1

viaplay oferuje 30-dniowy okres próbny, jakby ktoś chciał przetestować to można brać
https://checkout.viaplay.pl/

0

kiedy zamyka się okienko transferowe w Hiszpanii?

0

@RuudGullit media markt i tak chyba skieruje ją do sony. ostatnio odsyłałem plyte główna z kompa na gwarancje do msi, powinienem odesłać do sklepu w którym kupowałem ale z racji tego że on już nie istnieje to mogłem wysłać prosto do msi

0

@Triv44 zawsze można przez VPNa oglądać :D

0

gdzie oprócz cda (nie wszystko tam znajdę) mogę obejrzeć bajki i seriale Disneya i Cartoon Network? wzięło mnie na stare kreskówki :D

0

@kaczor14 mi spodobała się Sintonia, Apache (o młodości Teveza) i English Game

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?