RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 tak, to prawda
1
protip dla youtubowych świrów.
jak czekacie na premiere filmu to podczas odliczania odpalcie sobie prędkość odtwarzania na 2x, odliczanie leci szybciej i wczesniej możecie obejrzeć film xD
1
Tak mają prezentować się trzecie komplety Milanu i Manchesteru City, zapewne więc również kilku innych klubów, ubieranych przez Pumę.
Puma idzie na całość, wzorem koszulek reprezentacyjnych na Euro2020 tym razem bierze się za koszulki klubowe.
Co o nich sądzicie?
Dla mnie jest to beznadziejne rozwiązanie, a same koszulki wyglądają jak z wyciągnięte z jakiegoś bazaru.
https://zapodaj.net/9b098dc4e791d.jpg.html
https://zapodaj.net/331e60a3b87f6.jpg.html
via to Tylko Piłka Nożna
1
@mrboom riverdale, Sintonia, 13 powodów, everything sucks, the edn of the f***ing world
0
@marcin000019 mam IPS, czasami są powidoki, amoled chyba najlepszy ale ręki uciąć sobie nie dam :P
1
@LuisSalvano zapewne jest męcząca ale są gorsze. mi się wydaje że mimo wszystko w zimie mają gorzej, szczególnie jak mają do o jechania tereny wejskie
4
@Commandement ile bym dał zeby totalnie zapomnieć fabule i przejść na nowo :x
3
pozamykał japy hejterom
a na koniec ucałował herb xd
0
walczymy o cenny 1pkt...
0
@AachenUzumaki masz screena? XD
0
potężny robertoooo
0
leci po hattrika :D
0
ma ktoś urywek ze strzałem alby? xd
0
@Hasszz co cie tak rozbawiło?
1
Eleven nadaje w 60FPS? odpalilem sobie teraz na IPTV i tak fajnie, płynnie to wszytko działa
0
@masa11 panie masa uspokój się pan
3
@AntekGriezmann to że mbappe jest takim super najlepszym najwspanialszym zawodnikiem xd
0
@norbercikvisca2007 są już te panie lekkich obyczajów i fontanna koksu?
4
piękni są ci ludzie na tym facebooku
https://zapodaj.net/f64f39a6e6b56.jpg.html
0
@FCMichalo bo kupon postawilem na nich to przegrali :x
0
@czosnekfcb jakies zródło? nic nie mogę znalezc
edit.
ok, widze nizej info z twittera bayernu
2
@Paradoks pozamiatają to go kontuzje zaraz
0
@VanBest stream base w google. pierwszy link
0
@Limaker dobrze wiedzieć :D też sobie odpale
0
@LeoMessiah wraca po jakimś tam długim czasie (po filmach na YT wnioskuje, że 2 lata)
7
120k ludzi na odliczanu do strima u Xayoo XD
6
hurr durr ale jak to messi taki uśmiechnięty hurr durr
8
nawet FM ciśnie beke z Barcelony :(
https://prnt.sc/1oltbhl
0
@Zibi2114 #mesii
0
potrzebuje pomocy przy ogarnięciu wysyłki kurierem felg (aluminiowych) z oponami. jaki kurier najtaniej pozwoli mi to wysłać? wymiary jednej felgi+opony to 60cm szerokości i jakieś 25cm wysokości, sztuk 4, mogą być w osobnych paczkach.
nigdy nie wysyłalem nic kurierem i trochę się w tym mieszam xd