0

@marcin000019 tak, to prawda

1

protip dla youtubowych świrów.
jak czekacie na premiere filmu to podczas odliczania odpalcie sobie prędkość odtwarzania na 2x, odliczanie leci szybciej i wczesniej możecie obejrzeć film xD

1

Tak mają prezentować się trzecie komplety Milanu i Manchesteru City, zapewne więc również kilku innych klubów, ubieranych przez Pumę.

Puma idzie na całość, wzorem koszulek reprezentacyjnych na Euro2020 tym razem bierze się za koszulki klubowe.

Co o nich sądzicie?
Dla mnie jest to beznadziejne rozwiązanie, a same koszulki wyglądają jak z wyciągnięte z jakiegoś bazaru.

https://zapodaj.net/9b098dc4e791d.jpg.html
https://zapodaj.net/331e60a3b87f6.jpg.html

via to Tylko Piłka Nożna

1

@mrboom riverdale, Sintonia, 13 powodów, everything sucks, the edn of the f***ing world

0

@marcin000019 mam IPS, czasami są powidoki, amoled chyba najlepszy ale ręki uciąć sobie nie dam :P

1

@LuisSalvano zapewne jest męcząca ale są gorsze. mi się wydaje że mimo wszystko w zimie mają gorzej, szczególnie jak mają do o jechania tereny wejskie

4

@Commandement ile bym dał zeby totalnie zapomnieć fabule i przejść na nowo :x

3

pozamykał japy hejterom
a na koniec ucałował herb xd

0

walczymy o cenny 1pkt...

0

@AachenUzumaki masz screena? XD

0

potężny robertoooo

0

leci po hattrika :D

0

ma ktoś urywek ze strzałem alby? xd

0

@Hasszz co cie tak rozbawiło?

1

Eleven nadaje w 60FPS? odpalilem sobie teraz na IPTV i tak fajnie, płynnie to wszytko działa

0

@masa11 panie masa uspokój się pan

3

@AntekGriezmann to że mbappe jest takim super najlepszym najwspanialszym zawodnikiem xd

0

@norbercikvisca2007 są już te panie lekkich obyczajów i fontanna koksu?

4

piękni są ci ludzie na tym facebooku
https://zapodaj.net/f64f39a6e6b56.jpg.html

0

@FCMichalo bo kupon postawilem na nich to przegrali :x

0

@czosnekfcb jakies zródło? nic nie mogę znalezc

edit.
ok, widze nizej info z twittera bayernu

2

@Paradoks pozamiatają to go kontuzje zaraz

0

@VanBest stream base w google. pierwszy link

0

@Limaker dobrze wiedzieć :D też sobie odpale

0

@LeoMessiah wraca po jakimś tam długim czasie (po filmach na YT wnioskuje, że 2 lata)

7

120k ludzi na odliczanu do strima u Xayoo XD

6

hurr durr ale jak to messi taki uśmiechnięty hurr durr

8

nawet FM ciśnie beke z Barcelony :(
https://prnt.sc/1oltbhl

0

@Zibi2114 #mesii

0

potrzebuje pomocy przy ogarnięciu wysyłki kurierem felg (aluminiowych) z oponami. jaki kurier najtaniej pozwoli mi to wysłać? wymiary jednej felgi+opony to 60cm szerokości i jakieś 25cm wysokości, sztuk 4, mogą być w osobnych paczkach.
nigdy nie wysyłalem nic kurierem i trochę się w tym mieszam xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?