RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@olejtm mbank, ja zalozylem przed 18stką i do (chyba) 23 roku zycia mam wszystko za darmo, konto zalozone po 18 bodajze 5zł za karte (przy 5 płatnosciach miesięcznie masz za darmo), konto 7zł (jesli w miesiacu masz przychód minimum 1000zł to też za darmo, wystarczy ze wplacisz przez wplatomat lub przeslesz sobie z kims te 1000zl)
3
@justfootball bez zastanowienia jestem na nie. dla mnie jedynymi powodami do aborcji może być: dziecko poczęte w wyniku gwałtu (chociaz to tez sprawa ciezka), jesli jest zagrozenie dla zycia matki lub gdy dziecko faktycznie ma poważną wade, przez którą zginie zaraz po porodzie - oczywiscie w tych kwestiach kazdy moglby sobie wybierac czy sie zgadza na aborcje czy nie.
najbardziej bawi mnie osoba Barbary Kurdej-Szatan, trafiłem na jej zdjęcie z dzieckiem, gdy zakrywa jego głowę dłonią z piorunem na ręce - dla mnie kabaret, dodatkowo kilka postow wczesniej wstawila jakies tragiczne zdjecia dzieci z wadami genetycznymi - po co? kazdy wie ze jest szansa ze dziecko bedzie mialo takie wady ale jest ona dosyc znikoma.
tak samo nie rozumiem tych nastolatek na protestach - wyglada to tak, jakby chodzilo im tylko o to, za przeproszeniem, zeby mogly sie puszczac na prawo i lewo i nie miec z tego zadnych konsekwencji
7
@MESSIah16 jesli wiek ci przeszkadza to moze cie zszokuje, ale trump wcale młodszy nie jest :v
1
kiedy będą wyniki wyborów w USA?
1
kiedy właściwie będą wyniki?
2
@tristan87 szkoda ze postawilem remis xd
9
jeśli możecie to zagłosujcie na ten paczkomat
https://bliskociebie.inpost.pl/blisko-ciebie/glosuj-na-miejsce#49.9748662989718,21.1144172284361
przydaloby się coś takiego u mnie na wsi
1
A co jeśliby tak zagrać handicap Inter -1?
1
@Omoziu ja w sumie angielskiego w szkole uczę się tyle co czasów (nie do konca pamietam ktory kiedy uzyc xd) a słownictwo itp (komunikacje w sumie tez, czasami z bledami ale mimo wszystko) uczyłem się z gier, czy to grając w angielskie wersje językowe czy grając w gry, w których trzeba było się komunikować.
1
@Jarema2000 jaki buk pozwala na obstawienie zawodnika z zolta?
1
@Tomo1989 pójdzie zwrot ;) (albo rozliczą z wynikiem 3:0 jako walkover, więc w sumie do zera)
1
@mrrobert1125 jak możesz to zostań w domu kilka dni, brak lub slaby węch to nie od razu covid. mama w tym roku była przeziębiona 3 razy i za każdym razem praktycznie brak smaku i węchu.
1
@Arkon inny gatunek ale może Ci się spodoba, mi bardzo podszedł, Emily w Paryżu
1
@Veb1233 w niebieskiej części manchesteru nie ma przyjaciół
1
@Fawrf dziemki ( T ʖ̯ T)
1
cześć.
potrzebowałbym tanią kamerkę samochodową, nie wymagam super jakości, byleby chociaż dało się rozczytać rejestrację samochodu będącego przede mną (np. stojąc w korku).
może być allegro, aliexpress jak i inne sklepy
2
Wczoraj bardzo dziwne uczucie, gdy pojechałem postawić kwiaty na grobie jednej z bliższych osób z rodziny, która odeszła w tym roku, uczucie jakby jednak był obok ale wiesz, że jest to niemożliwe bo stoisz przy jego grobie...
4
@RobsonPL co tydzień ten sam płacz a i tak nadal w to gracie :P
4
opony do samochodu kupione tydzien temu, jedna już z dziurą bo niektórzy nie potrafią zjechać do krawędzi żeby się rozminąć - piękny początek z samochodem xd
9
@krzysiekVeB jeśli jeździsz tylko po mieście (gdzie drogi są odśnieżone, posypywane solą) to tak. ja mieszkam na wsi, odśnieżanie nie jest takie jak w mieście, że ciągle widać ulice tylko zawsze jest jakaś Warstwa sniegu/lodu - w tych warunkach opony całoroczne to samobójstwo
1
@marnow nie wydaje mi się
2
@clyde gothic 3 przy milionowym podejściu xD
1
@matti_s strims kropka world, płatne - delta media player
14
@macio_944 dobrze, że tak świetnie się sprawował za czasów bycia premierem, ratował wtedy naród jak mało kto
1
@rosser kekw? na lekcje to kamerka za 5zł i mikrofon za 10 i jest w pyte
2
@Janiama cypis D:
(15 znaków)
2
@AlexDark00 narodowosc nie pamietam, liga daje zgranie dla graczy z tej samej ligi
4
@dawid230188 przecież tam wszyscy teraz się cieszą że ten pajac odchodzi
1
@Colon czy ten Lewy musi strzelać tylko wtedy jak nie mam na kuponie jego bramki
3
@clyde zapal światło czy coś