RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
ich bin schnappi das kleine krokodil
0
@bartekvisca GOG jest tak jakby DMR free, pobierasz grę i możesz ją później odpalić nawet bez posiadania GOGa. kiedyś w szkole pobrałem sobie gothica 1, normalny instalator pobrany właśnie z GOGa, gra normalnie działała bez żadnych cracków.
a co do zamknięcia - coś mi się nie wydaje, żeby mieli to zrobić. strasznie dostaliby wizerunkowo po tyłku za taki ruch
0
Hotel Maffija 2 to cudowne rozpoczęcie tego roku.
pozdrawiam cieplutko
2
@koksik2700 ja właśnie ogrywam g2 nk, jakoś nigdy nie było mi dane przejść całości, później zabieram się za kroniki, Risena i elexa :D
gothic to jedna z niewielu serii, które sprawiają mi taka radość z gry, nawet znając G1 praktycznie na pamięć to prześwietnie się w to gra
0
@blue_shark spotify
1
@shinthps ja bym to na kuponik przeznaczył
2
Przypominam o naszej "Lidze Typerów" na fazę pucharową Ligi Mistrzów.
Dołączyć można tutaj: https://tipper.io/en/fcbarca-com-faza-pucharowa-lm-ldgnzshq?join=q1pioh8z2yt8ecxy
jeśli możecie to ustawiajcie sobie nicki z La Rambli (po zalogowaniu z fb możecie zmienić nazwę użytkownika klikając w prawym górnym rogu na awatar, potem "Profile settings" i tam zmieniacie)
1
@masq gra świetna, fajne mechaniki parkouru i walki, dialogi przeciętne, fabularnie ok. od siebie polecam, przeszedłem raz solo (robiąc wszystkie questy) i nie tak dawno z kumplem w coopie. wersję deluxe (czy jak to się tam nazywało) Z DLC The Following kupisz w okolicach 20-30zl, samo DLC tez świetne, nie wiem nawet czy nie lepsze niż podstawka
1
@FC1899Barca generalnie to miasto jest chore, u mnie pod szkołą, bodajze 2 lata temu, zebrała się grupka kiboli Tarnovii (w okolicy szkoły znajduje się właśnie Unia Tarnów), uzbrojeni w maczety, gazy, pałki itd. chora sytuacja
2
Zwierzęta z Tarnowa w akcji
7
Darmówki #5
----------------------
Gra: Galactic Civilizations III
Gatunek: strategia
DRM: Epic Games
Za darmo do 20.01 17:00
Opis: Zbuduj cywilizację, która wytrzyma próbę czasu! Wybieraj spośród dziesiątek unikalnych ras i wyrób sobie markę w całej galaktyce dzięki dyplomacji, szpiegostwu, postępowi technologicznemu i nie tylko.
Link: https://www.epicgames.com/store/pl/p/galactic-civilizations-iii
----------------------
@baartekk97 @Zoker @ClassicRock @joloskyy @Nolife1899 @shinthps @daniel32778
0
@dawid16dkk XD
1
co z tym Hejt Parkiem z ekipą SBM?
0
Fatalne wieści z Warszawy. Nie żyje prawdziwy wojownik, walczący od wielu lat z ciężką chorobą Pjus. Informację przekazali Stasiak, Kafar Dix37 czy DJ Hubson.
via Popkiller
0
@VirtuoZ 1/2, albo wygrają albo nie
1
@Mow_mi_Douglas daj mi chwilę, postwie under 1,5
0
@reloaded tochyba nie na betclicu bylo, tak mi sie wydaje przynajmniej.
pewnie wygrana ląduje do bonusu i trzeba obrócić X razy po kursie minimum Y
0
jaką apke tracker do jazdy na rowerze polecacie? fajnie jakby się dało sprawdzac statystyki zarówno w apce i na stronie www, coś typu endomondo które zamknęli
0
@KrystianR u mnie podobna sytuacja była kilka lat temu, chłopak (prywatnie się nie znaliśmy) będąc w bodajze 3 gimnazjum zmarł z powodu białaczki, mieszkam na wsi, można powiedzieć, każdy wie wszystko o wszystkim a jakis czas po jego śmierci sąsiad napisał na jego profilu na fb życzenia.
0
drukował ktoś zdjęcia na drukarce laserowej? google wyświetla różne wyniki, jedni piszą, że jak najbardziej można, inni, że to bez sensu.
1
THE JINX - NIE ŻYJE ROBERT DURST - Robert Durst, milioner skazany za morderstwa, o których stało się głośno po ukazaniu się na #HBO dokumentu "The Jinx" ("Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta"), zmarł w więzieniu w wieku 78 lat.
via Serialomaniak
1
@DamianBarcaCule przynajmniej 90 wpadło przy BTS xd
1
PSG jeszcze jedna brameczka proszę, 200zl wpadnie
1
wygrana PSG, Interu i gol Villarealu.
Czy proszę o wiele?
1
@Cwaniak4 może ze 2€ i worek ziemniaków
1
Ostatnimi czasy coraz więcej kanałów na YT jest hackowanych przez ludzi od kryptowalut, którzy potem na takich kanałach odpalają transmisje związane właśnie z krypto. Dziś kanał stracił raper Zeamsone, na Instagramie pisał, że dostawał powiadomienia o logowaniu na konto Google, każde odrzucał a mimo to hackerzy dostali się na jego konto. Google musi cos poprawić z tymi zabezpieczeniami.
https://www.popkiller.pl/2022-01-09%2Czeamsone-zhakowany-ukradziono-mu-kanal-na-youtube
0
u was też od jakiegoś czasu Betclic strasznie topornie działa? głównie na pc, apka na androida działa dobrze.
2
Godzinę temu na YT wleciał kawałek Benz-Dealer, pojawił się na kanale SBM, jest to współpraca Kinny Zimmer & Quebonafide - ale co w tym wszystkim jest najlepsze?
Jest to track na bicie, który pojawiał się na snippetach w 2017 roku.
1
@Bunk420 strumyk i adblock/ublock to coś, czego sie nie rozłącza xD
3
@Deeespacito nie ma się co dziwić, w LFC był kozakiem, przyszedł do nas i gra piach, widzi jaka krytyka na niego spływa więc szczęśliwy raczej nie jest.
cholernie mi go szkoda :(