RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Problem z Gothic 2 Noc kruka
byłem u dextera, pokonałem go, zgarnąłem list od Kruka, przeczytałem go, poszedłem do Vatrasa powiedziałem mu o tym, on dał mi list do Saturasa i powiedział, że Lares mnie do niego doprowadzi, poszedłem do Laresa ale nie mam opcji dialogowej, która poprowadzi mnie do Saturasa (do wyboru tylko farma Onara).
Miałem 2 opcje do wyboru
1. pójście do magów samemu
2. ogarnięcie tego https://www.wykop.pl/wpis/46315637/lares-nie-chce-zaprowadzic-mnie-do-magow-wody-aby-/
w przypadku opcji 1 Saturas nie bierze listu od Vatrasa a Nefarius nie daje questa na zebranie ornamentów,
w przypadku opcji 2 i ogarnięcia tak, żeby Lares prowadził mnie do magów, ten pajac buguje się przy Martwej Harpii, zatrzymuje się i tak stoi (poruszenie go cheatami nic nie zmienia)
da się coś z tym zrobić? już mnie gotuje od środka xD
0
@DonMatteo901 akurat lazio było na kuponie to coś musiało się podziać ;D
9
Darmówki #4
----------------------
Gra: Gods Will Fall
DRM: Epic Games
Za darmo do 13.01 17:00
Opis: Katorżnicze rządy bogów nad ludźmi trwają od tysiącleci. Okrutni i sadystyczni bogowie domagają się ślepego posłuszeństwa i wiecznej służby od każdego mężczyzny, kobiety i dziecka. Na tych, którzy nie poddadzą się woli bogów, czeka powolna i bezlitosna śmierć.
Przeżyj brutalne próby nieustraszonej bandy wojowników w ich rozpaczliwym dążeniu do uwolnienia ludzkości z bezwzględnego uścisku bogów. Każdy mężczyzna i kobieta zdolni do utrzymania w rękach oręża, którzy zbyt długo znosili brutalne rządy bogów, zostaną wezwani do utworzenia Twojego klanu 8 celtyckich ocalałych oraz powstania do walki z legionami przerażających bestii i sługusów zamieszkujących w każdej z piekielnych krain bogów.
Każda podjęta w grze decyzja będzie mieć wpływ na historię postaci.
Link: https://www.epicgames.com/store/pl/p/gods-will-fall
----------------------
@baartekk97 @Zoker @ClassicRock @joloskyy @Nolife1899 @shinthps @daniel32778
2
@Gomess @Hanok rabini się wypowiedzieli
1
@Comfortable_ no egzaminow takich jak na prawko robić nie będą ale powinni trochę wymagać na tych testach bo faktycznie, niektóre dzieciaki jeżdżą jak chcą a jak, nie daj Boże, spowodujesz wypadek to wina na ciebie
1
@budel17 kupilem na aliexpress jakis transmiter firmy kuula(cena h- 20zl), nic nie szumi, jakość dobra ale jeśli szukasz też do rozmów to nie polecam, bardzo słaby mikrofon, trzeba bardzo głośno mówić zeby dalo się nas zrozumieć (no chyba że zmienisz w telefonie zeby to właśnie telefon wyłapywał dźwięk)
0
@Rewolucja123 musze przysiąść do tych nudnych misji na uproszczonych bo praktycznie w każdym tygodniu brakuje mi po 1 gwiazdce xd
1
@TheBigShow masz kilka opcji tak właściwie, jedna to taka, że odpalasz w telefonie lokalizacje/gps i otwierasz "zdalnie" skrytkę (musisz być w odległości kilku metrów od paczkomatu), druga to ręczne wpisanie numeru telefonu i kodu odbioru paczki na ekranie paczkomatu a trzecia to przejście do momentu wpisywania kodu i zeskanowanie kodu QR czytnikiem, który jest nieco poniżej ekranu paczkomatu
0
@sonek kup jakąś listwę, która na tyle będzie cała zabudowana, do tego jakąś dobrą taśmę 3M i kleisz. ewewntualnie na amazonie coś takiego https://www.amazon.pl/Magnetyczny-nierdzewnej-samoprzylepny-magnetyczny-kuchennych/dp/B07Z5QGXT6
1
@TheBigShow po nadaniu paczki dostajesz maila, jeśli w apce zarejestrowałeś się z tym samym numerem telefonu, który masz podany na allegro w danych do dostawy to paczka pojawi się w apce samoczynnie. kod do obioru będziesz miał na mailu i w apce
2
@FC1899Barca szkoda, że ta kariera się tak potoczyła, takie duo Umtitiego i Araujo w primie byłoby nie do przejścia
6
https://x.com/disclosetv/status/1478392038173421574
Marcos Menaldo zmarł w wieku 25 lat po ataku serca podczas treningu.
0
@grejtxkrzychu na szybko można wpisać w google "rtx 3060 vs rx 6600 xt" i wejść na jeden z pierwszych linków ze strony userbenchmark, https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-RTX-3060-vs-AMD-RX-6600-XT/4105vs4117
podane jest która karta jest mocniejsza i w ilu % i niżej wartości w FPSach
albo nawet w yt "rtx 3060 vs rx 6600 xt" i będą testy w grach
1
@amanter przejście do PSG to była jego najgorsza decyzja, mógł pograć u nas, coś powygrywać ewentualnie odejść do jakiejś innej ligi
1
@usztafik apap/theraflu czy coś w tym rodzajuj, scorbolamid i leżenie w łóżku przykrytym po uszy :P
zdrówka!
0
@!34RC3!_0N4 nie ma czegoś takiego jak "odporność zeby się nie zarazić" szczepionkę masz w swoim organizmie, żeby zaczęła ona działać to wirus też musi w tym organizmie być
57
no jest stabilnie, nie ukrywam
0
w gothicu 2 mona zostać najemnikiem po tym, jak wczesniej dolaczylem do strazy?
0
@Momals11 ahh pszyrka, jak ja jej ku..rczę nienawidzę!
6
Darmówki #3
----------------------
Gra: Iratus: Lord of the Dead
Gatunek: RPG - Turowa - Fantasy
DRM: GOG
Za darmo do 5 styczeń, 15:00
Opis: W grze Iratus walczysz po stronie sił ciemności, wcielając się w tytułowego nekromantę Iratusa, który był uwięziony przez tysiące lat, lecz niedawno został uwolniony.
Władasz posłuszną armią nieumarłych składającą się ze szkieletów, zombie, banshee i wielu innych trupich wojowników. Twórz swoich żołnierzy w jedyny znany nekromancie sposób: wskrzeszając ciała poległych przeciwników!
Rozwijaj i ulepszaj swoją podziemną kryjówkę. Wzmacniaj swoje sługi za pomocą tajemnych rytuałów. Ogrom opcji taktycznych i strategicznych sprawia, że Iratus to nie lada gratka dla zagorzałych wielbicieli gier z gatunku roguelike.
Link: https://www.gog.com/game/iratus_lord_of_the_dead
----------------------
@baartekk97 @Zoker @ClassicRock @joloskyy @Nolife1899 @shinthps @daniel32778
0
@FCB24 jak tylko jakieś podstawowe funkcje typu przeglądanie neta, oglądanie filmów, jakiś word, excel itp. to tak szczerze mówiąc możesz wybrać cokolwiek, byle minimum 8GB RAMu i najlepiej dysk SSD
0
@ranger3120 ostatnio odebrałem, odpaliła się formułka jak ten bot się przedstawia, poprosiłem o rozmowę z człowiekiem, bot znowu odpalił tą samą formułke, zapętlił kilka razy jedno słowo i przestał cokolwiek mówić xd
0
@IronSanHybrid https://shopee.pl/Cyfrowy-wyświetlacz-LED-Budzik-muzyczny-Lustrzany-zegar-LED-z-termometrem-temperatury-i-miernikiem-temperatury-modne-zegary-cyfrowe-do-domu-salon-sypialnia-dekoracja-ścienna-do-biura-i.581070969.13746911998?sp_atk=56699003-14ea-4a22-bddd-efb74148ee20
skopiuj sobie link bo nie wyłapuje pełnego hiperłącza
0
@tomek8756 https://i1.jbzd.com.pl/contents/2018/07/f4977947c29844780aadf9c045cab546.jpg
potężny tarnUw
0
mam VPNa Seed4me (testowane na androidzie), po odpaleniu go na np. Kanadę faktycznie dostaje IP zlokalizowane w Kanadzie, chciałem użyć tego VPNa do netflixa ale jaki kraj bym nie wybrał to oferta sie nie zmienia. za przykład obrałem sobie serie szybkich i wściekłych, dostępna jest właśnie w Kanadzie (info z unogs.com), na polskim IP nie znajduje żadnej z części i to samo przy VPNie. w czym tu jest problem?
0
jak dziś grali? nie było jak ogladac bo internet z kartonu a akurat deszcz padał :x
0
@patry295 to już nie chodzi o to, że mogę np. przerwać najbliższy miesiąc na netflixie i kupić hbo go tylko o to, że np. mam ochotę obejrzeć jeden film, który dostępny jest tylko i wyłącznie na hbo co zmusza mnie do kupna całego abonamentu z którego skorzystam właściwie tylko raz. jakby dodali coś w stylu abonamentu na tydzien/dwa tygodnie czy możliwość wykupienia dostępu do jednego materiału w rozsądnych cenach to nie miałbym nic przeciwko.
amazon wjechał do nas z super cennikiem, 50zł na rok za co to dostajemy to właściwie prawie jak za darmo, więc tutaj się nie przyczepiam (choć pewnie i tak za jakiś czas cena się zmieni)
1
@tomek8756 kumpel już potrzebował taki kod, tak jak napisał ktos w komentarzach pod tym artykułem, na e-mailu możemy ustawić filtr i dalsze wysyłanie wiadomości do znajomych więc będzie się dało obejść. jak faktycznie wprowadza cos, co nie pozwoli na używanie konta poza jednym gospodarstwem domowym to chyba trzeba będzie wrócić do nielegalnych źródeł, nie dość zeby móc obejrzeć teraz wszystko co by się chciało to trzeba wykupić netflixa, Amazona, hbo go tu jeszcze może jakieś hulu, disney+ to jeszcze netflix odwala z tym dzieleniem kont, dla mnie chore jest wykupowanie licencji na określone filmy/seriale na wyłączność
0
@SkyWalkerr niby tak, niby nie, żeby coś było najmocniejsze to coś musi być mocne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@SkyWalkerr to my mamy coś takiego jak mocny skład?