4

@Kyonego oho xD są dwie opcje, to Ty Eljarek, albo inny śmietankowy rycerzyk. Pięknie się nam pan tutaj przedstawił ;)
Kurtyna.

2

@pride1899 no, ma ewidentnie chłop coś z głową. Zaglądałem z ciekawości na jego Twittera kiedyś i to jest aż chore jak chłop potrafi zaklamac każdą sytuację żeby wybielić real czy ich zawodników.
Może jak dorośnie, znajdzie kobietę co go będzie chciała i zalozy rodzinę to mu się poprawi xD

16

Ale w tym Madrycie mają ból dupy xD nawet na notatniku się pojawił artykuł o rzekomym skandalu bo Barca chce kupić Nico. Tyle zawsze się nagadaja jaki to Barca ma kompleks Realu ale oni na prawdę mają taki kompleks Barcelony że nawet w takiej sprawie wpuszczają do opinii publicznej ferment próbując wywierać presję na Tebasa zapewne.
Żałosne jest to środowisko.

0

@OldMc84 problem w tym że nie masz nawet szczątkowego raportu finansowego Barcy za miniony sezon więc wszystko to co piszesz to wymysły dziennikarzy. Poczekajmy te półtorej miesiąca okienka, jeśli wyjdzie na to że Barca ściągnie 2-3 zawodników w tym Nico i zarejestruje ich wszystkich to mam nadzieję że tutaj przyznasz się do błędu.

1

@Rupert_Haubica prędzej w dupę Pereza, to jest kolego śmietankowy, który przychodzi tutaj bo na notatniku nudzi go najwidoczniej babranie się w tym intelektualnym bagnie jakie tam jest.

0

@OldMc84 no, i Barca która przychody ma na poziomie 800 mln za sezon, które ciągle rosną i pewnie przy nowym stadionie osiągniemy 1 mld przychodów, 3,4 mld zobowiązań to tak jak Ty zabialbys 100 tys rocznie i wziął kredyt na 340 tys. To taka tragedia?
Wszystkie największe korporacje światowe mają zadłużenia, najwaznejsza jest płynność finansowa a z tą póki co Barca nie ma wielkich problemów.

0

@OldMc84 nie ma w świecie finansów takiego podziału o jakim mówisz xD są zobowiązania krótko i długoterminowe i jeśli przełożyć to na polskie warunki krótkoterminowe zobowiązania to są te do 12 miesięcy. Nie wiem więc skąd bierzesz te rewelacje że kredyt i dlug to co innego.
Dajciez jakieś wyniki finansowe w końcu bo jesteś kolejna osoba która to pisze a nie potrafi poprzeć żadnymi oficjalnymi danymi.

0

@OldMc84 to było rok temu, a jeśli faktycznie byłoby tak źle gwarancję musiałby by być użyte.
Co rozumiesz przez restrukturyzację długu? Zdecydowana większość długu to kredyt na przebudowę stadionu zaciągnięty już za kadencji Laporty bo poprzednicy zamiast remontować stadion kupowali Coutinho, bambele i inne niewypały.

0

@BukmacherkaToNieTypy skąd takie info?

0

@OldMc84 oczywiście że artykuł który wrzuciłeś był z md xD to że Barca ma 1,4 mld kredytów nie oznacza że jak weźmiesz bilans to w rubryce zysk/strata będziesz miał -1,4 mld.
Nie ma jeszcze oficjalnych wyników za poprzedni sezon, nikt, po za zarządem Barcy nie wie jeszcze jaka jest sytuacja finansowa klubu na ten moment. To wszystko co Ty napisałeś to są domysły, dziennikarskie plotki oparte cholera wie na czym.
Na koniec, jaki to jest poważny artykuł? W żadnym nie może być mowy o koncertach bo nikt nie ma wspomnianych wyników a sam Laporta też od dłuższego czasu niewiele na ten temat mówi.

0

@OldMc84 najlepszy dowodem jest na przykład świeży news o złożonej oficjalnej ofercie za Olmo, dokładnie tej samej gazety co pisze o rzekomym kredycie na Nico. Gow** jest to warte :)

0

@OldMc84 tu nie ma ani pół konkretu, zwykle dziennikarskie pierdy. Jak zobaczę oficjalny raport finansowy z którego wynika że jest tak źle to uwierzę. Co do zasad FFP to najkrócej opisać by je słowem Tebas. Gościu robi co mu się podoba.

0

@OldMc84 który, daj link albo tytuł.

0

@OldMc84 daj jakieś liczby gościu, z linkiem do dokumentów finansowych na których się opierasz albo zamilcz na dobre w tym temacie. Już 3 chyba geniuszów finansjery tu coś plotlo o złych wynikach finansowych Barcy a kiedy pytam na czym opierają swoją wiedze rozmowa się ucina.

2

@OldMc84 o pierwsze, ilu klubom w swoim życiu prezesowales bo widzę że masz spore doświadczenie jak zarządzać jednym z największych klubów na świecie.
Po drugie Laporta powiedział o Nico jedna zdanie, w zasadzie nawet nie konkretnie o wprowadzeniu Nico, a odpowiedział jedynie na pytanie czy stać Barcę na transfer pokroju Nico, odpowiedział że na ten moment tak.
Po trzecie, nikt nie prowadzi żadnej zbiórki, kibice sami wrzucają datki żeby uwidocznić i wywrzeć presję na zarządzie.
Po czwarte Perez nie musi nic mówić osobiście, tak jak i Laporta ma swoich dziennikarzy, którym wie co i kiedy powiedzieć żeby informacja poszła w świat. Ty na prawdę myślisz że Perez tak tam cicho siedzi i grzecznie, bez wywierania żadnej presji kupuje zawodników? xD

1

@RobsonPL to Barca nie gra co sezon w LM?

0

W sumie chłop by przeżył chyba jakaś traumę gdyby Barca mu zabrała Nico. Najpierw, jak przyszedł do Barcy to z przed nosa mu wyciągnęli Neymara i musiał kleić dziurę na szybko. Teraz do prawda to nie pierwszy sezon w Athletic ale gdyby mu wyjeli znowu jednego z najlepszych skrzydłowych w składzie to chłop mógłby przeżyć Deja vu xD

9

Dopiero co był chyba news że Flick chce przetestować Torre a teraz że jednak nie ma go w planach. Sam Flick jeszcze chyba słowa nie powiedział do kamer oprócz tego co mówił podczas ogłoszenia jego przybycia a pismaki już mu wymienili pół składu, odrzucili drugie pół i kupili 5 zawodników.
Interesujące w sumie jest to że Flick milczy kompletnie, ciekawy jestem jego pierwszych konferencji prasowych.

0

Dobrze że pokazują, byleby faktycznie wszystkie te mecze pokazali bo jak już gdzieś tu pisałem, rok albo dwa lata temu na 3 mecze Barcy pokazali chyba jeden.

0

@Veraciter właśnie jeszcze nie, nie pamiętam kiedy to było ogłaszane rok temu, kto pokaże presezon

0

@FeriFcb nie tłumacz mu, chłop przychodzi z notatnika i myśli że tak jak tam nikt nie weryfikuje faktów i będziemy ubóstwiać Pereza xD

0

@BISHBASHBOSH Morata zapier***** na tych mistrzostwach po całym niemal boisku. Po za tym robił dokładnie to co Lewy tutaj, nawet na podobnym poziomie bo Moracie, jak i Lewemu też czasem piłka odskoczy od nogi na 2 metry.

0

@Midast ale czy ja deprecjonuje osiągnięcia Lewego? Nie, zastanawiam się tylko czy Morata nie dałby sportowo tego samego a dodatkowo dorzucił lepszy kontakt i atmosferę w szatni. Sam Lamine zdaje się mówił o Moracie że ma znakomity kontakt z młodymi zawodnikami a wszyscy chyba pamiętamy sytuację jak niezadowolony Lewy nie przybił piątki Laminowi bo miał muchy w nosie. Wiem, wszyscy później mówili że to nic takiego ale jak na kogoś, kto chce być wzorem i liderem, całkiem słabe zachowanie.

1

W sumie, może szkoda że zamiast Lewego nie przyszedł wtedy Morata... Patrząc jaka potrafi zrobić atmosferę, pod tym względem na pewno wyszlo by to na lepsze xD Lewy to jest jednak trochę taki sztywny jakby wiecznie sfrustrowany, nie ma tego luzu xD
W sumie sportowo też Morata o wiele mniej by nie dał, jedynie mógłby marketingowo mniej "przynieść" a kontakt z młodzianami, jak widać ma idealny.

0

@MOLESTA masz rację, ale przy 4 miesiącach a znając nasz sztab będzie to pewnie i 6 miesięcy i znając życie przy 2 miesiącach Pedriego z 5 mln pewnie się uzbiera.

0

W sumie za Pedriego Barca ma dostać 7.5 mln od UEFA czy tam FIFA jakby za Araujo dali tyle samo to już jest 15 mln z samych odszkodowań. To częściowo zrekompensuje brak udziału w tych nowych klubowych mistrzostwach świata pewnie i da może szansę na objawienie kolejnego talentu ze szkółki.
Wszystko ma dwie strony.

1

@T^L czyli trudniej jest strzelić bramkę Słowacji w 1/8 niż Francji w półfinale według Ciebie? xD idąc dalej, trudniej jest strzelić bramkę z 10 metrów niż z 25 metrów? Idąc jeszcze dalej, większą wagę ma bramka w 1/8 dająca zwycięstwo w podstawowym czasie gry niż bramka w półfinale dająca wyrównanie po straconej bramce na początku spotkania?

4

@DJ6 widzę że jednak swoje wywody opierasz na swoim wrażeniu a nie jak to twierdzisz faktach xD faktycznie, mój Boże...

2

@DJ6 tak, były dwa artykuły o Martinezie a konkretnie o rzekomej klauzuli jaką może uruchomić w przypadku braku rejestracji do wyznaczonego terminu. Nadal nie widzialem jednak jeszcze żadnych informacji o problemach z rejestracją zawodników zwłaszcza że taki Cubarsi czy Yamal już zostali zarejestrowani do pierwszej drużyny. Też o tym był tutaj artykuł, ale pewnie tych pozytywnych nie czytasz bo masz we krwi narzekanie i płakanie na wszystko i wszystkich :)

3

@DJ6 skąd znowu bierzesz te rewelacje o problemach z rejestracją kogokolwiek? Masz jakieś źródła? Linki? Cokolwiek z tego okienka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?