Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak niewiele ...
0
@barcelonaLM Otóż to,Laporta zostawiając to kibicom zachował się jak na prezydenta przystało.
2
@Mroziu Bilbao gra tragicznie już od miesięcy a Betis gra świetnie tylko niestety wyłapali czerwo na początku i to ważnego grajka.
Ciężko się gra w 10 przeciwko autobusowi który stawia Athletic.
Nie dziwi fakt że mecz wygląda jak wygląda
2
@Messibestplayerintheworld Kolega wyszedł z założenia że do przerwy będzie przewaga trzech bramek dla Cadizu a druga połowa będzie formalnością.
4
@Chwytak Gdzie ci naziści? Nie dostrzegam tu takowych.
0
Bartolomeu przystąpił do SL aby i tak na końcu odejść by jeszcze bardziej ośmieszyć Pereza
#PrawdziwyPrezydent
12
Pierwszy mecz SL po konferencji Verattiego i po powrocie Neymara.
2
Cieszmy się że nie ma Barto już w klubie bo by pewnie szedł w zaparte i na siłę trwał by w tym cyrku razem z Perezem.
0
Superliga mogła być zwyczajną ściemą by wywrzeć presję albo na serio chcieli ją stworzyć ale jednak dogadali się że dostaną większy hajs.
Tak czy siak oskubali tych złodziei z UEFY.
2
Z jednej strony nie popieram Superligi ze względu na dobro wszystkich klubów piłkarskich na świecie z drugiej strony UEFA
to hipokryci, którzy robią na piłce największy hajs.
0
Wiadomo że Uczestnicy SL i UEFA będą nieugięci na początku ale na pewno skończy się jakimś kompromisem.
Jak myślicie na czym będzie polegał ewentualny kompromis?
0
Najgorsze jest to że możliwe nie dostanie się Liverpoolu do top4 Premier Ligue nic nie da i będą grać w najlepszych rozgrywkach to samo tyczy się Juventusu.
0
@Arn3th Jeśli tak to super ale też na jakiej zasadzie będą zapraszane według widzi mi się założycieli?
8
Dla mnie największym minusem a zarazem jedynym tej Superligi będzie że taki Arsenal który jest tam potrzebny jak prostytutce majtki będzie grał kosztem np. Atalanty lub Sevilli.
0
@marcin000019 Bayern ma podobno na dniach ogłosić dołączenie do SL
0
@Bykunn Jeśli chcesz oglądać te same drużyny nawet jak będą grały kupe to współczuję.
Większość emocji bierze się z nieprzewidywalności a oni właśnie część tego zabierają.
0
@Firestone Bo jak wywalą najlepszych z Premier League to żeby przypadkiem oni ligi nie wygrali.
0
I jak zawsze najbardziej na utworzeniu Superligi ucierpią kibice.
0
W następny weekend będzie bardzo ważny.
My gramy z Villareal,Atletico z Bilbao a Real z Betisem.
0
@Bykunn To super. Daj linka jak wiesz gdzie są takie informacje.
0
@damianex10 Widziałem jedną powtórkę uderzenia łokciem Blanco i wydaje się że Angel zrobił to przypadkiem.
Karny ewidentny nawet nie ma co dyskutować. Nie wiem jakim cudem przez Var to przeszło.
1
Każdy sędzia po meczu powinnien tłumaczyć i argumentować podjęte przez siebie decyzję w kontrowersyjnych sytuacjach.
5
Tak jak myślałem,Real straci punkty ze słabszą drużyną ligi choć dzisiaj Getafe zagrało super.
0
Real to wygra po karnym z dupy albo po spalonym.
0
Drukarnia Pozdro.
2
Nakładka ewidentny faul.
0
Real wprowadzi za chwilę z ławki kilku graczy i spokojnie wygrają.
2
Getafe ciśnie czyli Real wygra.
0
@kuz Ale z drugiej strony Getafe gra koszmarnie a Real lubi takie mecze wtopić.
0
@Koni8M 2:1 :D Szybko się nacieszyliśmy.