1

Tak niewiele ...

0

@barcelonaLM Otóż to,Laporta zostawiając to kibicom zachował się jak na prezydenta przystało.

2

@Mroziu Bilbao gra tragicznie już od miesięcy a Betis gra świetnie tylko niestety wyłapali czerwo na początku i to ważnego grajka.
Ciężko się gra w 10 przeciwko autobusowi który stawia Athletic.
Nie dziwi fakt że mecz wygląda jak wygląda

2

@Messibestplayerintheworld Kolega wyszedł z założenia że do przerwy będzie przewaga trzech bramek dla Cadizu a druga połowa będzie formalnością.

4

@Chwytak Gdzie ci naziści? Nie dostrzegam tu takowych.

0

Bartolomeu przystąpił do SL aby i tak na końcu odejść by jeszcze bardziej ośmieszyć Pereza

#PrawdziwyPrezydent

12

Pierwszy mecz SL po konferencji Verattiego i po powrocie Neymara.

2

Cieszmy się że nie ma Barto już w klubie bo by pewnie szedł w zaparte i na siłę trwał by w tym cyrku razem z Perezem.

0

Superliga mogła być zwyczajną ściemą by wywrzeć presję albo na serio chcieli ją stworzyć ale jednak dogadali się że dostaną większy hajs.
Tak czy siak oskubali tych złodziei z UEFY.


2

Z jednej strony nie popieram Superligi ze względu na dobro wszystkich klubów piłkarskich na świecie z drugiej strony UEFA
to hipokryci, którzy robią na piłce największy hajs.

0

Wiadomo że Uczestnicy SL i UEFA będą nieugięci na początku ale na pewno skończy się jakimś kompromisem.
Jak myślicie na czym będzie polegał ewentualny kompromis?

0

Najgorsze jest to że możliwe nie dostanie się Liverpoolu do top4 Premier Ligue nic nie da i będą grać w najlepszych rozgrywkach to samo tyczy się Juventusu.

0

@Arn3th Jeśli tak to super ale też na jakiej zasadzie będą zapraszane według widzi mi się założycieli?

8

Dla mnie największym minusem a zarazem jedynym tej Superligi będzie że taki Arsenal który jest tam potrzebny jak prostytutce majtki będzie grał kosztem np. Atalanty lub Sevilli.

0

@marcin000019 Bayern ma podobno na dniach ogłosić dołączenie do SL

0

@Bykunn Jeśli chcesz oglądać te same drużyny nawet jak będą grały kupe to współczuję.
Większość emocji bierze się z nieprzewidywalności a oni właśnie część tego zabierają.

0

@Firestone Bo jak wywalą najlepszych z Premier League to żeby przypadkiem oni ligi nie wygrali.

0

I jak zawsze najbardziej na utworzeniu Superligi ucierpią kibice.

0

W następny weekend będzie bardzo ważny.
My gramy z Villareal,Atletico z Bilbao a Real z Betisem.

0

@Bykunn To super. Daj linka jak wiesz gdzie są takie informacje.

0

@damianex10 Widziałem jedną powtórkę uderzenia łokciem Blanco i wydaje się że Angel zrobił to przypadkiem.

Karny ewidentny nawet nie ma co dyskutować. Nie wiem jakim cudem przez Var to przeszło.

1

Każdy sędzia po meczu powinnien tłumaczyć i argumentować podjęte przez siebie decyzję w kontrowersyjnych sytuacjach.

5

Tak jak myślałem,Real straci punkty ze słabszą drużyną ligi choć dzisiaj Getafe zagrało super.

0

Real to wygra po karnym z dupy albo po spalonym.

0

Drukarnia Pozdro.

2

Nakładka ewidentny faul.

0

Real wprowadzi za chwilę z ławki kilku graczy i spokojnie wygrają.

2

Getafe ciśnie czyli Real wygra.

0

@kuz Ale z drugiej strony Getafe gra koszmarnie a Real lubi takie mecze wtopić.

0

@Koni8M 2:1 :D Szybko się nacieszyliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?