1

Karny na Dembele oczywisty,a faul na Duńczyku też był ponieważ obrońca Realu nie był zainteresowany piłką i pociągnął go za rękę co spowodowało upadek.Troche oczywiście przesadził reakcją.

2

@ObiektywnyKibic121 Koeman już biegnie do siedziby sędziów, spokojnie.

0

@Emhyr Pisałem o tym wcześniej ale wyniku niestety nie trafił.

0

@Janas11224 No nie :D
To mnie zaskoczyłeś

0

@barcelonaLM Jakby to Benzema powiedział:"On gra przeciwko nam"

0

Były sędzia Iturralde Gonzalez o faulu na Dembele:
" Nie wiem, czy to wystarczy, by użyć gwizdka. Pokazano to w zwolnionym tempie i to wyolbrzymia kontakt w tym starciu. Dla mnie sędzia miał rację, pozwalając na kontynuację gry. To trzeba oceniać na żywo."

Chyba po to jest Var by nie oceniać na żywo, gdy akcja dzieje się dynamicznie można nie dostrzec pewnych rzeczy.



0

@Encore Geniusz Benzemy i błąd Araujo,Stegena.

6

Barcelona znajduje się w kryzysie sportowym i instytucjonalnym od kilku lat a i tak walczymy o trofea do końca.
Cieszcie się że nie kibicujecie Liverpoolu który ma problemy kadrowe i od razu wypada z poza top six ligi angielskiej.
Jest to sezon przejściowy a i tak mamy bardzo duże szanse na dwa trofea.
Wychodzimy z dołku na dodatek grając Pedrim, Araujo,Moribą, Oscarem.
Mamy naprawdę szczęście że mamy taką drużynę.

0

@mekston Faktycznie zapomniałem że wchodziło kilku na raz ale te 7 minut powinno być.

1

Nie obrażając oczywiście Moriby, uwielbiam chłopaka ale też uważacie że ma taką jakby to Helenka Paździochowa "małpią czaszkę" tak jak Pogba z resztą?

0

@Chakalaka Plus 9 zmian, podobno mają liczyć każdą po 30sekund co daje 4.5 minuty i te udawane interwencję Varu.
Spokojnie mógł doliczyć 8-10minut

1

@ElKamil Nie było widać?
Od razu piłkarz Realu po meczu poszedł do wywiadu to nie mógł ustać.

6

Chłop złapał Braitwaita za ramię,nie był zainteresowany piłką, Duńczyk biegł szybko i minimalny kontakt powoduje upadek jeszcze przy takiej pogodzie.
Jak to interpretować?

0

@Ratamahatta No przecież mówię że ciężkie warunki do grania.

9

Jak Messiego zaczęło trząść z zimna w pierwszej chwili myślałem że coś z transmisją się dzieje albo przesadziłem z alko.
Naprawdę ciężkie warunki do grania.

0

@Messibestplayerintheworld Masz rację oczywiście.

0

@heniek168 Nie zwróciłem uwagi na to w trakcie meczu,na zdjęciu ewidentny karny.

6

@Ronaldinho10VB Lewy najlepszym piłkarzem xD

0

Ankieta odnośnie klasyka.
http://www.strawpoll.me/42925690

0

Najbardziej mnie zawiódł Pedri i Alba w pierwszej połowie.

0

Orłowski dalej pieprzy że wejście Griezmanna odmieniło mecz...

0

@MeMyselfAndI Czy wierzę?
Ja jestem przekonany że karny po faulu na Dembele powinnien być, przy drugiej sytuacji nie koniecznie ale niektórzy sędziowie by to zagwizdali.

3

Co ludzie mają w głowach że w ciągu trzech meczy zwalniają i ogłaszają Koemana nowym Bogiem.
Jest to trudny sezon a w tym klasyku nie było źle ,brakło troszku szczęścia.
Sprawa majstra ciągle otwarta.

1

Taka jest prawda że remis byłby najbardziej sprawiedliwy.
Real wygrał pierwszą połowę,my drugą, sędzia też dołożył swoją cegiełkę.

0

@cchesterr43 A Real niby lepiej.
Strzelili po dwóch farforclach.

0

@MeMyselfAndI Żadnego nura nie było, Braitwaite biegł szybko i minimalny kontakt powoduje upadek szczególnie przy tej pogodzie..
Karny na Dembele oczywisty.

0

Ten klasyk był ogólnie słaby do oglądania.
Brak kibiców
brak odpowiedniej pogody
Słaby stadion jak na taki mecz

0

Powinnien być jeden karny dla nas drugi trudny do interpretacji.
A te 4 minuty doliczone to żart sezonu.
Real strzelił po dwóch farforclach potem się tylko bronili.

0

Cud nad Wisłą,Casemiro z czerwem.

0

Griezmann cienko po wejściu, jeszcze setki nie trafił miał szczęście że spalony był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?