3

Dla mnie jest to nie do przyjęcia że Denis wszedł a nie Alenia , nie oszukujmy się , Suarez już w tym klubie kariery nie zrobi , mam nadzieję że zrobi to gdzieś indziej. Więc dlaczego EV nie daje minut Aleni których bardzo potrzebuję i moim zdaniem aktualnie jest o wiele lepszy od Denisa.

7

Co Messi powalczył i piękne podanie i świetny strzał Dembele.

0

Piękna piłka do Alby od Dembele.

2

Jak Messi miał wchodzić w pole karne jak u nas najbardziej kreatywnym pomocnikiem w tym meczu był Vidal który sam wchodził w pole karne.Leo musiał cofać się i rozgrywać.

0

Jakby nie udało się kupić De Ligta w zimie to bym postawił na wychowanka jakiegoś i dopiero w lecie zakontraktował Holendra.

0

Ktoś kto obraża innych ludzi ma 10 lat.

4


Pomoc znowu nie będzie uczestniczyła w rozegraniu piłki.

4

Barca B wyrównuje brawo !

1

Barcelona B traci w ostatnich minutach bramkę z słabą Valencią B i przegrywa 1:2 szkoda

5

Brać go i nawet się nie zastanawiać nawet za te 80mln mielibyśmy obrońcę na kolejne 12 lat.

0

Dlaczego? uzasadnij .

3

Lola to ty szanuj.

0

Jest jakiś konkretny powód? Bo bardzo lubiłem posłuchać WC.

8

Złota piłka powinna być przyznawana są osiągnięcia inwidualne a nie za zdobyte puchary

1

Ja też bym bardzo prosił mam horą curke.

2

Cucurella wchodzi jak do siebie.

5

Ramos chyba dzisiaj zapomniał czegoś wziąć.

1

Ona jest dozwolona jeśli się zgłosi z jakich przyczyn się ją podaje

0

Przykro mi ale nie mam pojęcia.

1

Jak publicznie przyzna się że poszedł dla kasy i dołoży się do transferu to go zniosę.

0

To co masz napisane do góry nogami czyli obecny rok.

2

Chciałbym obu Holendrów ale zastanawia mnie jaką rolę miałby De Ligt bo nie wiem czy się zgodzi być na początku czwartym obrońcą w zespole.

7

Chłopak jest do odratowania , Barcelona wychowuje wspaniałych piłkarzy a przede wszystkim dobrych ludzi.

2

Bardzo cieszę się że w końcu nie zagra , odpocznie przynajmniej bo w tym meczu wyglądał tragicznie.

39

Widzę ostry hejt na Pique ale moim zdaniem był jednym z lepszych z Barcelony w tym meczu i ogólnie o od kilku meczów trzyma poziom.

0

Rakitic zagrał dzisiaj dno i jeszcze dostał czerwoną kartkę , Roberto też tragedia.

50

Ostatnimi czasy poziom artykułów z ocenami niestety spadł , zagraliśmy świetny mecz , przeciwnik oddał jeden celny strzał a oceny jak po ostatnim meczu w pucharze króla . Jeszcze zauważyłem że niektórym zawodnikom wyliczacie błędy a te same błędy innym nie, np Dembele zaliczył 14 strat a Rakitic 15 a przyczepiliscie się do Francuza a przecież błędy w środku pola są bardziej ryzykowne niż gdzieś na skrzydle pod polem karnym rywali.

0

Inter był w tym meczu słaby , oddać jeden celny strzał i strzelić gola ... . Szkoda naszych nie wykorzystanych sytuacji a szczególnie tej setki Rakiticia ale cóż remis dobry wynik przy naszej sytuacji w grupie. Nie wiem czemu Valverde zdjął Dembele bo w drugiej połowie prezentował się bardzo dobrze ale w sumie Malcom zrobił robotę , brawa dla niego , po takim czasie bez gry strzelić gola , no fajnie. Gra była lepsza niż wynik.VeB!

3

Czy mi się wydaję czy to był pierwszy celny strzał Interu?

0

Chciałem z polskim komentarzem a nie a niemieckim...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?