Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dla mnie jest to nie do przyjęcia że Denis wszedł a nie Alenia , nie oszukujmy się , Suarez już w tym klubie kariery nie zrobi , mam nadzieję że zrobi to gdzieś indziej. Więc dlaczego EV nie daje minut Aleni których bardzo potrzebuję i moim zdaniem aktualnie jest o wiele lepszy od Denisa.
7
Co Messi powalczył i piękne podanie i świetny strzał Dembele.
0
Piękna piłka do Alby od Dembele.
2
Jak Messi miał wchodzić w pole karne jak u nas najbardziej kreatywnym pomocnikiem w tym meczu był Vidal który sam wchodził w pole karne.Leo musiał cofać się i rozgrywać.
0
Jakby nie udało się kupić De Ligta w zimie to bym postawił na wychowanka jakiegoś i dopiero w lecie zakontraktował Holendra.
0
Ktoś kto obraża innych ludzi ma 10 lat.
4
Pomoc znowu nie będzie uczestniczyła w rozegraniu piłki.
4
Barca B wyrównuje brawo !
1
Barcelona B traci w ostatnich minutach bramkę z słabą Valencią B i przegrywa 1:2 szkoda
5
Brać go i nawet się nie zastanawiać nawet za te 80mln mielibyśmy obrońcę na kolejne 12 lat.
0
Dlaczego? uzasadnij .
3
Lola to ty szanuj.
0
Jest jakiś konkretny powód? Bo bardzo lubiłem posłuchać WC.
8
Złota piłka powinna być przyznawana są osiągnięcia inwidualne a nie za zdobyte puchary
1
Ja też bym bardzo prosił mam horą curke.
2
Cucurella wchodzi jak do siebie.
5
Ramos chyba dzisiaj zapomniał czegoś wziąć.
1
Ona jest dozwolona jeśli się zgłosi z jakich przyczyn się ją podaje
0
Przykro mi ale nie mam pojęcia.
1
Jak publicznie przyzna się że poszedł dla kasy i dołoży się do transferu to go zniosę.
0
To co masz napisane do góry nogami czyli obecny rok.
2
Chciałbym obu Holendrów ale zastanawia mnie jaką rolę miałby De Ligt bo nie wiem czy się zgodzi być na początku czwartym obrońcą w zespole.
7
Chłopak jest do odratowania , Barcelona wychowuje wspaniałych piłkarzy a przede wszystkim dobrych ludzi.
2
Bardzo cieszę się że w końcu nie zagra , odpocznie przynajmniej bo w tym meczu wyglądał tragicznie.
39
Widzę ostry hejt na Pique ale moim zdaniem był jednym z lepszych z Barcelony w tym meczu i ogólnie o od kilku meczów trzyma poziom.
0
Rakitic zagrał dzisiaj dno i jeszcze dostał czerwoną kartkę , Roberto też tragedia.
50
Ostatnimi czasy poziom artykułów z ocenami niestety spadł , zagraliśmy świetny mecz , przeciwnik oddał jeden celny strzał a oceny jak po ostatnim meczu w pucharze króla . Jeszcze zauważyłem że niektórym zawodnikom wyliczacie błędy a te same błędy innym nie, np Dembele zaliczył 14 strat a Rakitic 15 a przyczepiliscie się do Francuza a przecież błędy w środku pola są bardziej ryzykowne niż gdzieś na skrzydle pod polem karnym rywali.
0
Inter był w tym meczu słaby , oddać jeden celny strzał i strzelić gola ... . Szkoda naszych nie wykorzystanych sytuacji a szczególnie tej setki Rakiticia ale cóż remis dobry wynik przy naszej sytuacji w grupie. Nie wiem czemu Valverde zdjął Dembele bo w drugiej połowie prezentował się bardzo dobrze ale w sumie Malcom zrobił robotę , brawa dla niego , po takim czasie bez gry strzelić gola , no fajnie. Gra była lepsza niż wynik.VeB!
3
Czy mi się wydaję czy to był pierwszy celny strzał Interu?
0
Chciałem z polskim komentarzem a nie a niemieckim...