0

Co do czerwonej kartki dla Danii to sędziowie dostali wytyczne by w takich sytuacjach dawali żółte kartki . Po prostu odchodzą od podwójnej kary przy takich faulach więc się nie dziwcie .

2

"Ekspert" w studiu powiedział że Benzema to jeden z najlepszych zawodników na świecie xD.

6

Di Maria o to chodzi właśnie footballu !!!

0

Ten avatar mam od kiedy założyłem konto więc raczej nie zanosi się na zmiany :)

1

Jak myślicie po ilu minutach socjopata zmieni avatar po ewentualnej porażce Francji ?

0

Maradona już chyba na kokosance.

31

Proponuje sprzedać stronę i podzielić hajs na użytkowników , może kilka złotych na kupon wpadnie.

6

Pavon jest ciekawym zawodnikiem , gra o niebo lepiej niż Di Maria .Jak wchodził z ławki grał dobrze.

9

Cały mecz Japonia grała normalnie i ostatnie minuty grali jak grali bo nie chcieli stracić awansu i co ich obchodzi że Błaszczykowski chce wejść to nasi powinni ruszyć na piłkę i ja wybić a nie kabaret taki że udają skurcze by sędzia przerwał mecz.

0

Miałem coś przeczucie że Mina zdobędzie bramke na tym turnieju a już wpakował dwie . Od początku nawet mam go menadżerze.

0

Selekcjoner go obserwował i gdyby nie ta kontuzja to by go zabrał , a Brazylia ma świetnych pomocników.

0

Wreszcie uśmiech na jest twarzy.

1

Martial ,Malcom , Lacazette, Ozil ,Godin , Peszko.

0

Ja mam tak samo jak kolega , tylko że byłem pewien że Polska nie wyjdzie z grupy.

0

Niestety nie bo jakby nie podyktował karnego dla Nigerii to by mecz by się inaczej potoczył i mogło by nie być tej sytuacji . Ale to jest takie gdybanie.

1

Szczerze? lepiej wyjść z grupy grając słabo i wywalczyć awans w ostatnich minutach niż grać słabo i wywalczyć awans po drugim meczu . To tylko ich wzmocni , przed nimi Francja będzie bardzo trudno

4

Messi na wślizgu coś pięknego.

0

Nie wierzę w typa gorszy chyba nawet od benzemy

6

Prezent chyba od sędziego.

1

Sędziowie nie dają żółtych kartek a za byle dotknięcie dają karne.

0

Sędzia idiota .

2

Jak to mój wuefista mówił " bramkarz to 80% drużyny" . Nie ma Caballero od razu lepiej grają. A tak serio to moim zdaniem w meczu z Islandią Argentyna grała dobrze , gdyby nie Caballero i Messi , nie wspomnę o Marciniaka to by wygrali. Na tle silnej Chorwacji też się dobrze prezentowali ale błąd bramkarza totalnie podciął im skrzydła i od tej chwili grali koszmarnie.

0

Który to słupek w tym sezonie Leosia??

6

On czasami sam się nie potknął o własne nogi??

2

To nie powinno być czerwo ?? Przecież wychodził sam na sam.

2

Higuian standardowo , grunt że gra Argentyny trochę ruszyła.

5

Messi już miał chyba więcej kontaktów z piłką niż w meczu z Chorwacją.

2

Messi w swoim stylu , to powinna być żółta.

3

Messi od początku zaczyna biegać jest dobrze :D

0

Rakitic to świetny zawodnik ale ja go w Barcelonie nie widzę , chyba że jako zmiennik Busqetsa , my potrzebujemy rozgrywającego , dlatego wolę Thiago lub Pjanicia .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?