RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Inne opcje też tanie nie są i niekoniecznie przekonują jakością.
Po prostu przepłacą ten transfer i tyle, a czy się sprawdzi - to się okaże.
Bywa, że i pierwszy sezon nie jest idealny, a na końcu okazuje się , że całościowo warto było.
0
@Encore Francuzi zgarną ten puchar, o ile chce im się grać i nie mają jakiegoś syfu
w drużynie.
0
@michal1899 Sprzedać owszem, ale za 100mln z hakiem i za te pieniądze jakiś magik na skrzydło. Inna sprawa, że on na emeryturę u Arabów szykuje się pewnie bardziej za rok czy dwa niż teraz. Może liczy na wygranie LM.
0
Problem w tym, że oni będą żydzić, jakby Barca była na musiku.
Nawet nie ma co marzyć o 120mln. Kuszą zawodnika wielką wypłatą, ale
sam transfer chcą zrobić po zwykłej cenie rynkowej.
1
Justin Gaethie - należał mu się ten tytuł.
4
Takie czasy, że dorobiliśmy się kocich podcastów.
1
@blakkudium Dla mnie spoko, opcja pracująca na skrzydle jest w postaci Gordona, ale musieliby dokupić jakiegoś magika na lewą stronę.
2
Przypomina mi się rzucanie jajkami w ministra edukacji Jerzego Wiatra w 1996.
1
@ali3gator Moim zdaniem sporo zależy od naszych transferów. Jeśli się efektywnie nie wzmocnimy to w wypadku powrotu Realu na lepsze tory mogą być problemy.
Takiego lipnego sezonu jak ostatni tam raczej nie będzie. Nawet samo posiadanie dobrej ławki może zadecydować.
0
To byłby największy psikus geofutbolowy w historii globu.
3
Ciepełko w Rosji.
0
@dudek89 Zobaczymy co się stanie, Alvarez chce odejść i to też ma swoje znaczenie.
Pieniądze są, i to zupełnie dobre. Natomiast jeśli nie wypali transfer mocnego napastnika, to będzie lekka kompromitacja ludzi odpowiedzialnych za transfery.
Dumfiers, Cucu i Silva w Realu - wszystko tanie i przydatne poszło do rywala.
Do tego AM robi z nas idiotów. Nie twierdzę, że Real na pewno stanie na nogi - ale za bardzo ostatnio przyzwyczailiśmy się do słabości rywala, nie musi tak być wiecznie.
0
Oszczędzanie się ma czasem takie skutki. Nieraz już to widzieliśmy.
Ale i tak średnio wierzę w Hiszpanów w tym turnieju.
5
@mmaciass Strona prorządowa cieszy się, że uciszono osobę, która przeszkadza premierowi i jego pomagierowi Giertychowi. Teraz zajmie się kolportowaniem treści na temat wielkich przestępstw Kraskowskiego, jakby była niezdolna łączyć kropki w tej sprawie. Ostatecznie sprawa "przywracania demokracji" w Polsce wymaga ofiar.
0
@Roobo Balonik się za bardzo napompował, trzeba zwyczajnie wrócić na ziemię.
2
Na razie Barca po swojemu, czyli here we go again.
To się chyba nigdy nie skończy.
Zrobiliśmy jeden drogi transfer przeciętnego zawodnika, potem będziemy błagać AM o srogie przepłacenie za Alvareza, stopera brak lub będzie z demobilu.
Majstersztyk transferowy to nie jest, a do tego dwie lepsze sztuki być może przygarnie Real bez wielkiego wysiłku finansowego. Już mam lekko dość tego okienka.
A ponoć w kolejnym ma już nie być pieniędzy, dlatego tak "potężnie" się zbroimy tego lata.
0
@Kgorecki2500 Za bardzo przyzwyczaiłeś się do obecnego rządu i jego obietnic.
0
@AmigoBlancos Gvardiol i dziewiątka.
Zamieniłbym też Balde na Cucu i Kounde na kogoś innego.
0
@tomek8756 Nie, to jest dramat. Wyglądasz jak smutny pan i do tego
zaraz będziesz woził ludzi.
0
@LAMC_10 PC, laptop tylko z konieczności.
1
Face to face przed galą UFC u Trampka.
4
Swoją drogą, to co się stało z repką Brazylii jest zadziwiające.
Wyglądają jak banda patałachów z dwoma czy trzema lepszymi zawodnikami.
Do tego Raphinha standardowo gra tam piach. Zaczęli tam ćpać na umór czy co, że nie ma z kogo skręcić ekipy?
0
@Gronek
Generalnie każdy chłop powinien uczyć się walki, szczególnie że u nas społeczeństwo jest dość agresywne pod względem rywalizacji samiec-samiec. Jak mówi przysłowie - ty możesz nie chcieć wojny, ale wojna może chcieć przyjść do ciebie. To powinno iść praktycznie w parze z nauką pisania i czytania w szkole.
Zginanie karku nie jest zdrowe, a tym się kończy brak skilli bitewnych.
No i pomyśl o czymś z parterem np. BJJ, Judo lub MMA.
Jak byłem w pierdlu, to siedziałem na celi z jakimś przerośniętym watażką z większego miasta, postrach osiedla, strasznie mocny typ, do tego uzdolniony sportowo.
Gadał, że najwięcej w walkach ulicznych dało mu Judo.
3
Idź pan w uj panie Silva, albo chcesz grać w Barcelonie, albo nie.
3
@HarveySpecter Obejrzy się, bo dobre zestawienie. I tak chodzę spać późno.
0
@LAMC_10 19zł za programy TV, reklam nie ma.
1
@Dankho94isback
Mika Godts
nie wiem
nie wiem
1
Czy tylko u mnie na canalu+ to spotkanie wygląda jak mecz z FIFY na kompie?
3
Nie wiem co tam premier kombinuje, czyżby Kraskowski miał na tyle konkretne info na temat Polnordu, że zaryzykowano uciszenie go w sposób typowy dla państwa autorytarnego.
https://www.rp.pl/prawnicy/art44620741-profesor-uj-zrezygnowal-z-udzialu-w-pracach-komisji-kodyfikacyjnej-to-znak-protestu
1
@Maker0 @wyrek
Tak, szkoda czasu na długie nudne kardio. Ja robię serie na airbike'u podobnie do Doriana, a i siłownia nie za często też zrobiła mi dobrze. Ogólnie cieszę się, że nieświadomie zmodyfikowałem trening do schematu jaki proponuje Dorian.
Ostatnio pierwszy raz w życiu rozdzieliłem klatkę od tricepsa/naramiennych i też mi służy, polecam szczególnie starszym typom.