4

Cristiano kiedyś gadał, że Rooney to najsilniejszy piłkarz z jakim grał.
Pamiętam młodego prosiaka, był naspeedowany jak byk na Corridzie.
Złe toto było jak osa.

3

Pewnie typa przygrzało konkretnie.

6

Punkt centralny dzieciństwa.


2

@CarlosFun Oni mają syndrom starej repki hiszpańskiej, nie potrafią przekuć talentu na pełny sukces.

1

@takisobiektos Zawsze mnie zastanawia czemu sportowcy tak często łapią wirusy.
Może przebywają z dużą ilością ludzi albo podróże/niewyspanie ich wymęczają.

3

Wspaniały autorytet.

2

@Kapitan9 De Jong za 35mln to chyba błąd w matriksie Transfermarktu.
Raphinha za 70mln to czyjeś pobożne życzenie.

0

Zdjęcie się udało.

7

Anastacia - jakiś ciekawy głos w końcu.




0

Upss.. latadło się kontuzjowało.

1

@Pedri16Future Neo-komuch tak jak i jego dziad komuch, potrafi zręcznie manipulować emocjami opinii publicznej, strasząc rzekomym dzikim, nieokiełznanym nacjonalizmem i jednocześnie grabić hajs ile wlezie, dodatkowo partacząc zarządzanie.

1

Dziki zachód 2022.
Jak ten typ mógł chodzić po wolności, to tylko sędziowie wiedzą.
William Shae McKay zwolniony za kaucją tak się odpłacił systemowi:

https://abcnews.com/US/deputy-fatally-shot-traffic-stop-man-bond-conviction/story?id=95980909


2

Idzie lato, więc czas na naszego ulubieńca - bąka/muchę końską.
Kto dostał od niej zastrzyk, ten pamięta.

1

@LAMC_10 Hiszpania, potem długo nic i Argentyna.
Byle nie Francja, tutaj będę za każdym ich przeciwnikiem.

1

Como to nie Barcelona. Taki trochę z czapki kandydat, biorąc pod uwagę
jakość pracy Flicka i jego ekipy.

2

Dobra robota towarzyszu.

0

Trochę wysoko.

0

@BojanKriKicz Ostatnio to tak sobie z urodą tenisistek. Ana Ivanović to chyba ostatnia ciekawsza dziewczyna.

0

@Arkon Ja miałem potencjalnie tylko jeden target - Kraków.
Tam mam dużą siatkę znajomych i lubię to miasto. Niestety w Krakowie jest akurat słabo z kosztami lokum bliżej centrum, a ogólnie człek z wiekiem robi się wymagający co do warunków mieszkaniowych.

5

Dobra parka z nich była, ciekawe jak to się rozwinie.

0

@Arkon Obecnie mi się nudzi w średnio małym mieście, mam dość klanu rodzinnego, ziomki gdzieś wyemigrowały lub zajęte dziećmi/pracą. Chyba lepsze duże miasto - więcej możliwości społecznych i zawodowych, tego mi brakuje. Tylko mieszkania drogie, trzeba dobrze i stabilnie zarabiać, żeby to miało ręce i nogi.

1

U mnie ziomki pod 50 dych podchodzą - dopiero wtedy zaczyna się sraczka, bo część zaczyna powoli chorować no i rodzice się starzeją/umierają. Wcześniej to bym się nawet nie zastanawiał nad takimi rzeczami, ale warto żywić się zdrowo i nie zużyć za bardzo robotą.
Jedno i drugie wychodzi w pewnym wieku i widać to jak cholera.

0

@Arden To już wiadomo skąd tyle hajcu na atak.
Nie będzie nawet taniego obrońcy, bo go w ogóle nie będzie.

1

@BorzyKrzys Konfederacja jest wciąż małą partią w opozycji, może sobie pozwalać na takie realnie niewiele znaczące wypowiedzi. Kiedy się spotka z rządzeniem, czyli np. z Amerykanami, UE i całym tym prawdziwym ekosystemem, wtedy zobaczymy czy tak łatwo im przyjdzie im uzewnętrzniać swoje kosmate myśli.

1

@Safrani Zazwyczaj akty zniszczenia wycelowane w ludzi lub miejsca dużego skupienia nazywa się terroryzmem, a tam gdzie dokonano zaplanowanej demolki typu np. jakaś infrastruktura techniczna, to bardziej sabotaż czy dywersja. Im bliżej dużych ludzkich strat i paniki, tym bardziej będą mówić o terroryzmie.

0

Rozmowa z AM w sprawie Alvareza.

10

Red się za bardzo nie zmienia.

1

@Tasde Obecnie nie wyobrażam sobie życia z bardziej skomplikowanym chorowaniem bez pomocy AI. Polskie konowały biorą po 300-400zł, ale poziom leczenia ten sam co 15 lat temu, czyli jak coś jest ogólnie skomplikowane i nieszablonowe, to w niektórych przestrzeniach całej sprawy idzie łatwiej to ogarnąć z Chatem niż z lekarzem. Brakuje tylko, żeby lobby lekarskie zażądało blokady dyskusji medycznych w AI, bo to przecież niebezpieczne.

4

Jakiś totalny scam dziennikarski.

0

Stary komuch prawdę wam powie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?