Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co oni mają z tymi wrzutkami xd dwa kabany w polu karnym, a to PSG ciągle wrzutki
2
Ultrasi PSG nie dostali biletow?
1
Saliba i Gabriel w polu karnym, a Delefele wrzuca na Doue xD
0
Oby to był transfer Flicka, a nie zachcianka mózgów
1
Oby Bayern go wziął
2
Ciekawe czy oni wogole biorą pod uwagę Senesiego
0
Może takiego Pululu byśmy zgarnęli, a tak poważnie to może Oyarzabal, jakoś super drogi nie będzie, Alvarez niestety za drogi, Chelsea nie oglądam więc za dużo razy nie miałem okazji zobaczyć Joao Pedro w akcji ale raczej bez szału
4
Większego wałka to dawno nie widziałem XDD
0
Bernal to podaje tylko do najbliższego i to z problemami
9
Dyktator wjazd z łokcia w obrońcę i akcja puszczona xd powalona liga
0
Hansi Flick: „Czy chcę, żeby Christensen został? Tak, oczywiście, taki jest plan. Plan zakłada też, że jutro dostanie kilka minut: nie wyjdzie w pierwszym składzie, ale powinien trochę pograć.”
Barca Universal
Nie no jeszcze może niech podwyżkę dostanie dla zasady żeby mu się dobrze na tym L4 siedziało, co za żenada
0
Wincej piłkarzy z Europy muszą ściągnąć wielkiemu CR7 wtedy może coś wygrają, może jakiegoś Olise na skrzydło i Vitihne do środka pola
2
Tchouameni nie chciał czekać na wyjście na parking i wjechał w niego już w szatni
0
Dwa lata z rzędu powinien być finał Barca vs PSG tylko jak zawsze my nie dojechaliśmy
1
Nauczcie się przepisów jak już oglądacie, wtedy nie będziecie zszokowani
0
@A4ron taki jest przepis
0
Ale chyba nie daje się karnych jak ziomuś z drużyny cię nabije
5
Upamagłajer nie wie co się dzieje jak Kvara leci
0
Uaa żółta dla Mendesa, mogą być problemy na stronce
4
Bayern to ma obronę na naszym poziomie xd
0
Delefele, Mekambe i Olise, ale Francja będzie miała siłę uderzeniową na mundialu
1
Sukces Realu -> Atletico wyeliminowało Barcelonę, sukces Atletico -> wyeliminowanie Barcelony
4
I super, żałosny Simeone z tą swoją bandą przegrywow bez żadnego trofeum
21
Hahaha nie ma czerwa ? Eric ? Cubarsi ?
15
Pięknie będzie zobaczyć Simeone i tych jego przegrywow bez żadnego trofeum
1
@APTAPT no właśnie też tak myślę, żadnego zapychacza za 25 milionów, tylko jak już kupić to jakościowego piłkarza, na prawdę musimy zainwestować w prawdziwego napastnika i obrońcę jeżeli chcemy się liczyć w Europie, wychowankowie wszystkiego nie połatają
1
Atletico odpada dzisiaj z LM i Deco jedzie negocjować transfer Alvareza, po co jakiś wymysł Gordon, nie wspominając o Abde który w ataku pozycyjnym jest na poziomie ekstraklasy
7
Eric / Cubrasi bądź Araujo wylatują tu z czerwem
0
Stoisz metr od sytuacji i dajesz za takie coś czerwoną kartkę, albo okulary trzeba sobie kupić albo zmienić zawód
2
Hahahahhaha co to za czerwo xdd