0

Co oni mają z tymi wrzutkami xd dwa kabany w polu karnym, a to PSG ciągle wrzutki

2

Ultrasi PSG nie dostali biletow?

1

Saliba i Gabriel w polu karnym, a Delefele wrzuca na Doue xD

0

Oby to był transfer Flicka, a nie zachcianka mózgów

1

Oby Bayern go wziął

2

Ciekawe czy oni wogole biorą pod uwagę Senesiego

0

Może takiego Pululu byśmy zgarnęli, a tak poważnie to może Oyarzabal, jakoś super drogi nie będzie, Alvarez niestety za drogi, Chelsea nie oglądam więc za dużo razy nie miałem okazji zobaczyć Joao Pedro w akcji ale raczej bez szału

4

Większego wałka to dawno nie widziałem XDD

0

Bernal to podaje tylko do najbliższego i to z problemami

9

Dyktator wjazd z łokcia w obrońcę i akcja puszczona xd powalona liga

0

Hansi Flick: „Czy chcę, żeby Christensen został? Tak, oczywiście, taki jest plan. Plan zakłada też, że jutro dostanie kilka minut: nie wyjdzie w pierwszym składzie, ale powinien trochę pograć.”
Barca Universal
Nie no jeszcze może niech podwyżkę dostanie dla zasady żeby mu się dobrze na tym L4 siedziało, co za żenada

0

Wincej piłkarzy z Europy muszą ściągnąć wielkiemu CR7 wtedy może coś wygrają, może jakiegoś Olise na skrzydło i Vitihne do środka pola

2

Tchouameni nie chciał czekać na wyjście na parking i wjechał w niego już w szatni

0

Dwa lata z rzędu powinien być finał Barca vs PSG tylko jak zawsze my nie dojechaliśmy

1

Nauczcie się przepisów jak już oglądacie, wtedy nie będziecie zszokowani

0

@A4ron taki jest przepis

0

Ale chyba nie daje się karnych jak ziomuś z drużyny cię nabije

5

Upamagłajer nie wie co się dzieje jak Kvara leci

0

Uaa żółta dla Mendesa, mogą być problemy na stronce

4

Bayern to ma obronę na naszym poziomie xd

0

Delefele, Mekambe i Olise, ale Francja będzie miała siłę uderzeniową na mundialu

1

Sukces Realu -> Atletico wyeliminowało Barcelonę, sukces Atletico -> wyeliminowanie Barcelony

4

I super, żałosny Simeone z tą swoją bandą przegrywow bez żadnego trofeum

21

Hahaha nie ma czerwa ? Eric ? Cubarsi ?

15

Pięknie będzie zobaczyć Simeone i tych jego przegrywow bez żadnego trofeum

1

@APTAPT no właśnie też tak myślę, żadnego zapychacza za 25 milionów, tylko jak już kupić to jakościowego piłkarza, na prawdę musimy zainwestować w prawdziwego napastnika i obrońcę jeżeli chcemy się liczyć w Europie, wychowankowie wszystkiego nie połatają

1

Atletico odpada dzisiaj z LM i Deco jedzie negocjować transfer Alvareza, po co jakiś wymysł Gordon, nie wspominając o Abde który w ataku pozycyjnym jest na poziomie ekstraklasy

7

Eric / Cubrasi bądź Araujo wylatują tu z czerwem

0

Stoisz metr od sytuacji i dajesz za takie coś czerwoną kartkę, albo okulary trzeba sobie kupić albo zmienić zawód

2

Hahahahhaha co to za czerwo xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?