Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 Griezmann akurat ma tylko 3 puchary w Atletico, tragiczny wynik
1
@Who_you_mam niestety danza kuduro w meczu towarzyskim nie pomogło przy jego problemach w tym sezonie
0
@Encore szkoda, że podpisał tak długi kontrakt, świetny zawodnik, a skończy jak Griezmann z może trzema wyrwanymi pucharami w tym Atletico
1
@Encore też uważam, że to raczej niemożliwe ale tak sobie pozwoliłem po spekulować
0
@Tompas007 jaki silnik ten Ford
2
Álvarez podniósłby nasz poziom pressingu na jeszcze wyższy lvl, on i Raphinha to maszyny do pressingu
1
@FCB24 dlatego Bastoni i Senesi bardzo by nam się przydali
2
Zwalnia się kontrakt Lewego, Senesi za darmo z Bournemouth i Bastoni z Interu do tego jest Cubarsi i w razie co Eric do rotacji na kilku pozycjach, szkoda, że się nie wydarzy
0
Kurde taktyka ukradziona od naszej kadry i laga na dwóch Afroamerykanów nie wystarczyła, wcale mi nie jest przykro
4
@esem91 żartem jest zaliczyć bramkę w akcji w której był faul
2
Real znowu największy sukces w sezonie to nasze odpadnięcie z LM xd
2
@karci0 oni wymyślają sobie nowe przepisy xd
4
Olise złota piłka? Według mnie decydujący będzie mundial w tym roku, Hiszpania Yamal? Francja Dembele/Olise (zależy jak w lm)?
2
@BARCA1899Messi oni i tak w większości przypadków pamiętają
0
Gdyby im się chciało to by przeszli dalej ale zaraz mundial i wszyscy chcą odpocząć
2
Czuję, że PSG przejdzie Bayern, są lepiej poukładani w obronie i ogólnie jako drużyna taktycznie, a Bayern strasznie przecieka w obronie
4
@Pedri16Future a ja co chwilę czytam, że sędzia znowu mecz zawalił, na pewno nie nasza nieskuteczność czy danza kuduro Raphinhi w towarzyskim tylko sędzia zawsze winny
0
Fermin miał piłkę meczową na głowie, 3:0 załatwiłoby ten mecz, nie wykorzystujesz takich setek na poziomie ćwierćfinału to odpadasz, niestety takie są realia, z taką obroną musimy dużo strzelać, a sam Yamal nie wykreuje 20 sytuacji żeby wpadły(przy dobrych wiatrach)3 bramki
1
@kuz nieskuteczność jest naszym największym koszmarem, Fermin miał piłkę meczową która w ćwierćfinale ligi mistrzów musisz wykorzystać
4
Musi przyjść tu jakiś topowy obrońca w lato albo znowu nie mamy o czym myśleć, Martin jest dobry do klubu 6-10 miejsce w LL, a nie o walkę w lidze mistrzów, Cubrasi to jeszcze dziecko, a pielgrzym ma blokadę w głowie
0
Mając dwa razy tak cudną drabinkę odpaść to już jest niepojęte
1
Każdy nasz kontakt to faul, żenada
0
@BARCA1899Messi Szkoda, że nasz kapitan odstawiał danza kuduro w meczu towarzyskim
0
Myślałem, że my mamy dużo bramek strzelonych w lidze dopóki nie zobaczyłem tych 105 Bayernu
3
Yamal ma 18 lat i porównywanie go do pilarzy w picku formy jak Olise czy Mbappe to już samo mówi za siebie
0
Cancelo chowa do kieszeni Balde niemiłosiernie, przynajmniej dwie klasy wyżej
2
Co to za spalony XDD
6
Pedri i Yamal w podstawie na rzeźników, mamy komfort przewagi punktowej nad Realem, a będą się pocić na jakimś Espanyolem, rewanż z Atletico za rogiem
3
Jedziemy z nimi w rewanżu, to Real ma problem bo gra wyjazd z najlepszą obecnie drużyną na świecie, my gramy wyjazd z dwie klasy słabszym Atletico, nie wiem czemu ale wierzę, że awansujemy
1
W rewanżu, Yamal Lewy, Fermin Olmo Pedri i de jong jak będzie zdrowy, Cancelo Eric Martin i Kounde, oni się zamkną i impotent strzelecki Rashford nic nie da, inaczej tego nie widzę