1

@Sysia11 Griezmann akurat ma tylko 3 puchary w Atletico, tragiczny wynik

1

@Who_you_mam niestety danza kuduro w meczu towarzyskim nie pomogło przy jego problemach w tym sezonie

0

@Encore szkoda, że podpisał tak długi kontrakt, świetny zawodnik, a skończy jak Griezmann z może trzema wyrwanymi pucharami w tym Atletico

1

@Encore też uważam, że to raczej niemożliwe ale tak sobie pozwoliłem po spekulować

0

@Tompas007 jaki silnik ten Ford

2

Álvarez podniósłby nasz poziom pressingu na jeszcze wyższy lvl, on i Raphinha to maszyny do pressingu

1

@FCB24 dlatego Bastoni i Senesi bardzo by nam się przydali

2

Zwalnia się kontrakt Lewego, Senesi za darmo z Bournemouth i Bastoni z Interu do tego jest Cubarsi i w razie co Eric do rotacji na kilku pozycjach, szkoda, że się nie wydarzy

0

Kurde taktyka ukradziona od naszej kadry i laga na dwóch Afroamerykanów nie wystarczyła, wcale mi nie jest przykro

4

@esem91 żartem jest zaliczyć bramkę w akcji w której był faul

2

Real znowu największy sukces w sezonie to nasze odpadnięcie z LM xd

2

@karci0 oni wymyślają sobie nowe przepisy xd

4

Olise złota piłka? Według mnie decydujący będzie mundial w tym roku, Hiszpania Yamal? Francja Dembele/Olise (zależy jak w lm)?

2

@BARCA1899Messi oni i tak w większości przypadków pamiętają

0

Gdyby im się chciało to by przeszli dalej ale zaraz mundial i wszyscy chcą odpocząć

2

Czuję, że PSG przejdzie Bayern, są lepiej poukładani w obronie i ogólnie jako drużyna taktycznie, a Bayern strasznie przecieka w obronie

4

@Pedri16Future a ja co chwilę czytam, że sędzia znowu mecz zawalił, na pewno nie nasza nieskuteczność czy danza kuduro Raphinhi w towarzyskim tylko sędzia zawsze winny

0

Fermin miał piłkę meczową na głowie, 3:0 załatwiłoby ten mecz, nie wykorzystujesz takich setek na poziomie ćwierćfinału to odpadasz, niestety takie są realia, z taką obroną musimy dużo strzelać, a sam Yamal nie wykreuje 20 sytuacji żeby wpadły(przy dobrych wiatrach)3 bramki

1

@kuz nieskuteczność jest naszym największym koszmarem, Fermin miał piłkę meczową która w ćwierćfinale ligi mistrzów musisz wykorzystać

4

Musi przyjść tu jakiś topowy obrońca w lato albo znowu nie mamy o czym myśleć, Martin jest dobry do klubu 6-10 miejsce w LL, a nie o walkę w lidze mistrzów, Cubrasi to jeszcze dziecko, a pielgrzym ma blokadę w głowie

0

Mając dwa razy tak cudną drabinkę odpaść to już jest niepojęte

1

Każdy nasz kontakt to faul, żenada

0

@BARCA1899Messi Szkoda, że nasz kapitan odstawiał danza kuduro w meczu towarzyskim

0

Myślałem, że my mamy dużo bramek strzelonych w lidze dopóki nie zobaczyłem tych 105 Bayernu

3

Yamal ma 18 lat i porównywanie go do pilarzy w picku formy jak Olise czy Mbappe to już samo mówi za siebie

0

Cancelo chowa do kieszeni Balde niemiłosiernie, przynajmniej dwie klasy wyżej

2

Co to za spalony XDD

6

Pedri i Yamal w podstawie na rzeźników, mamy komfort przewagi punktowej nad Realem, a będą się pocić na jakimś Espanyolem, rewanż z Atletico za rogiem

3

Jedziemy z nimi w rewanżu, to Real ma problem bo gra wyjazd z najlepszą obecnie drużyną na świecie, my gramy wyjazd z dwie klasy słabszym Atletico, nie wiem czemu ale wierzę, że awansujemy

1

W rewanżu, Yamal Lewy, Fermin Olmo Pedri i de jong jak będzie zdrowy, Cancelo Eric Martin i Kounde, oni się zamkną i impotent strzelecki Rashford nic nie da, inaczej tego nie widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?