0

@APTAPT Uzbecy by było lepiej?

0

@Pablozeusz i na koniec zapnie kumpla z makoko

6

za dwa lata odkupią za 20....

0

@Majczel97 nie oceniam

0

Dembele wymuszał, Kutinjo wymuszał i wiecie jak to się skończyło. Pięknie przepalona kapucha za Neya. Teraz pusta kasa, 80 wydane na gościa który może odpali i jeszcze 150 na gościa który tak naprawdę jeszcze nie udowodnił że jest crackiem.

0

@partymaker Ty wracaj :)

0

@mate92 dzieci nie mogą w lotto, wróć za 7 lat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Austria to bierze 2-0 arg jedna czerwona będzie

2

ale że inżynier?

0

80 i zabieraj mnie to z placu, gwarancja do bramy i się nie znamy. Towar używany nie podlega rękojmi, wiadomo rzeczy eksploatacyjne trzeba przeglądnąć.

jakbyś chciał to pod płotem stoi jeszcze Arałucho, mało jeżdżony bo ciągle coś wyskakuje, za pół ceny puszczę i dorzucę jeszcze dingdonga, on ma trochę nakulane, ale głownie autostradowo bez żyłowania, ledwo dotarty.

0

@NeroTFP1 Gikiewicze to się na udały, we dwóch do kupy mają IQ przeciętnego Polaka

0

Fatty - kasa się nie spina

1

@Gibbon_FCB wygląda - dupek o ego wielkości siiiiuuuuuuu

1

@Encore ultra ważny rekord, myślę że będzie też najstarszym który jebnie focha

0

@SigmaBoyEssaYamal na Halanda bym te kasę rzucił

0

super może wreszcie odyebie coś za co pójdzie podawać mydło

0

Komentarz usunięty

1

wylewu Simina brakuje do pełnej kompromitacji łysego nieudacznika

0

real będzie z kukuryku miał radość

3

kapowedyńczycy kapowedyńczycy kapowedyńczycy kapowedyńczycy kapowedyńczycy qrwa co za słabiaki na majku

2

Urbaniaki by ograły max 1-1 z Tunezją

0

@Soetie obyś miał rację

0

@Mak200 dobrze, że gordon jest warty kasy

0

@Andi18 w garażu? czyim? jesteś bezdomny?

0

@Comentateiro ja, naturlich, aber das id dojczland sehr gut manszaft

2

@dzefrej234 dalej całkiem niezły

4

Ta mina, ta twarz, już nie da się patrzeć na tego lesera. Na bank zaraz po mundialu wjedzie kontuzja na pełnej, tak do października

0

Paka mocna brazoli, co z tego jak 80% to bezmózgie yeti z gorącymi łbami

2

@Eklerek Poważni mężczyźni o tej porze są w łóżkach, ale niekoniecznie śpią. Nieudacznikom pozostaje tv

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?