SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mordini123 Wkurwili na maksa. Pilot WP dobra alternatywa?
3
@Nightraider Nie wnikaj tylko go pakuj
0
wsadził kark pod czarną gilotynę
1
Co jak co ale Van Dick jak dostaje wpier... to zawsze cieszy, a łysy? no cóż z ten hagiem niech pogada o prowadzeniu wielkiej drużyny
3
8.15 a jeszcze brak info o nowych kontuzjach, idzie ku lepszemu
3
Qrwa zawsze służy alfonsowi, takie życie
2
@Kgorecki2500 ćfionkała a na asystenta borek i piękny roman, niech pokażą co potrafią a inni ich ocenią dla odmiany
0
@Patinka353 na to wygląda, mam C+ chyba ze 20 lat i wkurwili mnie teraz na maxa
0
@Patinka353 chyba dalej nie ma porozumienia
2
Sami cytując to gówno napędzacie im ruch w interesie
1
Ten "dziennikarz" współpracuje z fcbarca.com? Co chwila jest tu cytowany jakby był jakimś guru. Przecież on jest politykiem raz da temu, drugi raz tamtemu... Zawsze pod publiczkę i w rozkroku.
2
Media już pompują ten denny szoł.... wszędzie zniszczoły, stochy, kubackie. Byle do wiosny
0
@kuz no i co z tego że się przyznał? Jakby ukradł telewizor i się przyznał to też tyle i nara? Jak jadze braknie 1 pkt do mistrzostwa to co?
0
@directedbyfcb zapiął jamala też konkretnie, żółta by była usprawiedliwiona
2
@FranciscoFranco to śfionkała wyda ostateczny werdykt, po konsultacji ze swoimi tajemniczymi sędziami... czekamy...
1
Lamine bierze siano od Barcelony czy kings shit?
0
@mekston Sąsiad ma kundelka brązowego o pieknym imieniu max, prawie 17 lat mi szczeka pod płotem
0
Komentarz usunięty
0
@michalgajdek Dziękuję :)
0
Kiedy Wojtula wyjął Neymarowi?
0
Komentarz usunięty
1
@Messibestplayerintheworld śfionKAŁ mówił że buk futbolu z tego ardy
1
@Azazel_Pazuzu wtedy by był remis ziobro-ziobro
0
@pablotojo Nie no wygrał euro, LL itd
1
Kwiatkowski dyma Jagę
4
@domin1515 Wystartował jak ze sztywnym do zony kumpla
0
@Encore oby, oby
0
@Bzyczekk LH44 only
0
@MOLESTA Jak tam? dojechał dzisiaj rm po chuju
0
@damianex10 Nie oceniaj bo nie wiesz co było przyczyną, może uciekał przed osobówką która z przeciwka wyprzedzała itd.