0

@VbamboeB a to jak Ci się przeciwnik rzuci głową na ziemię to masz piłki nie wykopać bo może go trafisz później ? .
Było milion fauli , czasami nawet bardzo brutalnych i nigdy to nie było gwizdane bo przy wykopaniu piłki nie dasz rady cofać nogi itp.

0

@takisobiektos przecież on obraca głowę w momencie już ruchu żeby piłkę wykopać.

0

@VbamboeB nie żartuje , nie dałbym tu karnego , dlatego że obrońca wybija piłkę.
Ani ta noga nie było wysoko uniesiona ani nic .

0

@directedbyfcb piłkarz Borussii przecież nawet go nie widział a po pierwsze najpierw wybija piłkę.

0

Dla mnie to trochę średni ten karny dla Atalanty . Chłop wybija piłkę normalnie a drugi mu wkłada głowę i to jeszcze nie na wysokość głowy tylko pasa max. Dostaje kopa ale piłka pierwsza .
Za nic nie dałbym karnego w tej sytuacji .

0

@Kinginiesta wziął się stąd że wzięliśmy kredyt . I też z niego spłaciliśmy część zadłużenia , poza umowami ze Spotify czy Nike , które i tak nie są tak dobrymi jak się zachwycali w biurach to by było na tyle .

0

@Jakchcesz a wiesz że gdyby nie błąd sędziego mielibyśmy remis?

0

@Tomcio dlatego że nasza obrona była ( i jest do dziś) fatalna .

0

@Bossmantoja no tak ale zadłużyliśmy się ogromnym kredytem i jakoś daliśmy radę.

0

Pożyjemy , zobaczymy .
Może VIP miały być sprzedane dawno temu a co z tego wyszło dobrze wiemy.

0

@Nazio_87 ja mam JBL Live pro 2 od kilku miesięcy i fajnie się sprawują.

0

@APTAPT proszę Cię . Rapha miał wrócić później ale sztab się podpalił i wypadł znowu na 3 tygodnie .
Yamal masa minut mimo pubalgii , grał z bólem cały czas , mimo Roonyego na ławce .
Przykładów jest sporo .

0

@LeoMessiiBarcaPepa no to nie są frajerami , bo w drodze do finału pokonywali dużo lepsze od siebie ekipy.
Szacun dla Simeone bo nie mając piłkarzy klasy światowej robił wyniki ponad stan .

0

@LeoMessiiBarcaPepa przegrywów LM? Tam nigdy topowych zawodników nie było i wyniki były ponad stan .

0

@LukaszFan my byśmy grali z Ipswich i byłyby ciężary w LM.

0

I Sorloth z hattrickiem . A gwiazda za 200 milionów euro do zmiany .

0

@Kinginiesta no i pewnie jakieś 1.5 miliarda długu xd

0

@barteq nawet bym powiedział że bardziej zły był sezon napastników, którzy strzelali na naszą bramkę niż dobre mecze ter Stegena.

2

@ranger3120 nie wiadomo czy to piłkarz czy pianista jaki?

25

A dla Viniciusa i Mbappe ile meczów zawieszenia ?.
Ile dla Valverde za uderzenie rywala w twarz?

0

@Vurt dziwię się bo przez całą karierę w Barcelonie zawsze miał to czego chciał .

1

@robsesh Messi w wieku Yamala to miał takie przyspieszenie że samym biegiem mógł sobie mijać 2-3 zawodników na karcie .

7

Z całym szacunkiem ale niezłym bucem jest Messi .

0

@Matheu12 śmiałe wnioski jak na 70 minut rozegrane przeciwko leszczom .
Chłop jeszcze potrzebuje dużo czasu , szczególnie że nawet przeciwko Levante wczoraj kilka razy się mylił .
Trzeba trochę cierpliwości jeszcze i spokojnego wprowadzania

0

@clyde ja już czekam z szampanem na odejście tego amatora.

0

@LOPEZ16 Valdes-Alves-Puyol-Marquez-Adriano-Yaya Toure - Xavi - Iniesta -Ronaldinho- Messi-Henry .

0

@Lionel_Messi10 pięknie ich tam doi.

0

@liberoFCB oczywiście że ma , oceniasz super progres po rozegranych 70 minutach w meczu z leszczami ? Okej .

0

@liberoFCB spokojnie , na razie nie rozegrał dwóch meczów z rzędu w podstawie .

0

@Katalończyk 99 polecam wybrać się do Meksyku żeby zobaczyć jak tam wygląda życie na wioskach .
Tam policja nie sięga a prawa strzegą wybrane przez wioskę osoby .
Jak przeskrobiesz to zamykają Cię w pustej betonowej celibaz Cię wypuszczą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?