ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sergio_Devils chłopie tu jest mowa o 130 milionach .
Za takie pieniądze można kupić dwóch światowej klasy piłkarzy a my oferujemy te pieniądze za piłkarza , który strzela tyle co Ferran .
4
Kompromitacja. 15 znaków
0
@Luciano99 @MesQueUnClub_87 Balde aż tak cienki nie jest . W defensywie nie popełnia błędów , po prostu musi myśleć więcej w ataku i rozegraniu .
Na jego plus jest fakt że ma dopiero 22 lata .
2
@macio_944 znając szwagrów to pewnie nie mają xD
7
@Lanosss macie wyjaśnione ? Przecież każdy tak sobie może napisać xD
Jeśli chodzi o Cucurelle np to pewnie po prostu nas nie stać .
4
@SeWo77 jak Barca wyda 200 milionów na dwóch średniaków to tylko utwierdzi mnie w przekonaniu że jak tylko Barca ma odrobinę środków to zawsze niepotrzebnie wydajemy.
1
@kuz dla mnie to nie zawodnik warty 100 mln euro a podawana kwota jest jeszcze wyższa.
Chłop daje staty jak średniak Ferran.
Goleadorem nigdy nie był a takiego potrzebujemy jak zawsze .
0
@LukaszFan 2 lata temu mieliśmy Lewego w top formie .
1
@messi564 Adriano był bardzo dobrym piłkarzem . Oprócz LO , PO grał jeszcze na skrzydłach i na stoperze.
0
@Sysia11 nie no ale Holandia i Turcja to nie żadna topka xd
2
@mekston De Paul już nie grał , to był Paredes.
1
@chavez stracić? Oni dostaną ponad 100 mln euro za gościa , który nie jest tego wart .
Pięknie sobie zarobią.
A niby czemu mają stracić na wizerunku? Alvarez sam podpisał długi kontrakt i wysoką klauzulę.
0
No cóż , jak Alvarez chce spełnić marzenia i grać w Realu to Atletico ma mały problem .
1
@Sergio_Devils oby go nie puścili
1
PSG , Real i Chelsea czekają na Ciebie Julian .
0
@Lisek dokładnie , a dałoby radę spokojnie 3-4 transfery zrobić za te pieniądze.
0
Ale to tyle arbitrów to sędziowania tylko dwóch zespołów? Nie za dużo ?
9
Im więcej oglądam Alvareza tymbardziej upewniam się że go nie potrzebujemy .
Haaland to byłoby coś ale niestety to tylko marzenie.
0
@Drozdu7 nie no , bez przesady . Araujo miał wiele topowych meczów w Barcelonie .
2
@Drozdu7 i De Jonga , Ferrana , Szczęsnego i jeszcze kilku by się znalazło .
2
Tak tak , oczywiście. Mało było plotek ostatnio to trzeba wymyślić jakieś gówno żeby za nudno nie było .
0
@slayer ale kogo by wyczarował w miejsce Casado ?
0
@gohan77 zostanie Casado nic nie kosztuje bo chłopa zarabia 1.5 miliona.
1
Oyarzabal to Barcelona!
0
Rodri Pedri znowu dublowanie podobnych charakterystycznie zawodników. Szkoda że nie ma Fermina , mógłby grać na 10tce a Olmo obok Pedriego .
2
Brawo Kurdowie, a nie czekaj Brawo Niemcy!
21
Ta zasada to kompletny idiotyzm .
5
@Borneo Ukraina też robi swoje .
Akurat kiedy miliony ich obywateli mieszkają w Polsce to nagle będą nazywac UPA bohaterami , kiedy wiedzą że Polacy o nich pamiętają.
0
@BORO_12 gdyby Alvarez chciał odchodzić po roku to nie podpisał by klauzuli w wysokości 500 mln euro .
4
@Jakchcesz ale co da to pół miliona jak chłop wyciągnął 1.6 miliona złotych , wypisał sobie że pracuje w szpitalu codziennie po 11 godzin i jeszcze w tym samym czasie po 6 godzin codziennie w drugim szpitalu a jeszcze w tym czasie zajmował się pseudopolityką .
Dla niego , dla ludzi ,.którzy go zatrudnili a także dla tych którzy wypłacali pieniądze powinno być więzienie i to długie.