0

@Sergio_Devils chłopie tu jest mowa o 130 milionach .
Za takie pieniądze można kupić dwóch światowej klasy piłkarzy a my oferujemy te pieniądze za piłkarza , który strzela tyle co Ferran .

4

Kompromitacja. 15 znaków

0

@Luciano99 @MesQueUnClub_87 Balde aż tak cienki nie jest . W defensywie nie popełnia błędów , po prostu musi myśleć więcej w ataku i rozegraniu .
Na jego plus jest fakt że ma dopiero 22 lata .

2

@macio_944 znając szwagrów to pewnie nie mają xD

7

@Lanosss macie wyjaśnione ? Przecież każdy tak sobie może napisać xD
Jeśli chodzi o Cucurelle np to pewnie po prostu nas nie stać .

4

@SeWo77 jak Barca wyda 200 milionów na dwóch średniaków to tylko utwierdzi mnie w przekonaniu że jak tylko Barca ma odrobinę środków to zawsze niepotrzebnie wydajemy.

1

@kuz dla mnie to nie zawodnik warty 100 mln euro a podawana kwota jest jeszcze wyższa.
Chłop daje staty jak średniak Ferran.
Goleadorem nigdy nie był a takiego potrzebujemy jak zawsze .

0

@LukaszFan 2 lata temu mieliśmy Lewego w top formie .

1

@messi564 Adriano był bardzo dobrym piłkarzem . Oprócz LO , PO grał jeszcze na skrzydłach i na stoperze.

0

@Sysia11 nie no ale Holandia i Turcja to nie żadna topka xd

2

@mekston De Paul już nie grał , to był Paredes.

1

@chavez stracić? Oni dostaną ponad 100 mln euro za gościa , który nie jest tego wart .
Pięknie sobie zarobią.
A niby czemu mają stracić na wizerunku? Alvarez sam podpisał długi kontrakt i wysoką klauzulę.

0

No cóż , jak Alvarez chce spełnić marzenia i grać w Realu to Atletico ma mały problem .

1

@Sergio_Devils oby go nie puścili

1

PSG , Real i Chelsea czekają na Ciebie Julian .

0

@Lisek dokładnie , a dałoby radę spokojnie 3-4 transfery zrobić za te pieniądze.

0

Ale to tyle arbitrów to sędziowania tylko dwóch zespołów? Nie za dużo ?

9

Im więcej oglądam Alvareza tymbardziej upewniam się że go nie potrzebujemy .
Haaland to byłoby coś ale niestety to tylko marzenie.

0

@Drozdu7 nie no , bez przesady . Araujo miał wiele topowych meczów w Barcelonie .

2

@Drozdu7 i De Jonga , Ferrana , Szczęsnego i jeszcze kilku by się znalazło .

2

Tak tak , oczywiście. Mało było plotek ostatnio to trzeba wymyślić jakieś gówno żeby za nudno nie było .

0

@slayer ale kogo by wyczarował w miejsce Casado ?

0

@gohan77 zostanie Casado nic nie kosztuje bo chłopa zarabia 1.5 miliona.

1

Oyarzabal to Barcelona!

0

Rodri Pedri znowu dublowanie podobnych charakterystycznie zawodników. Szkoda że nie ma Fermina , mógłby grać na 10tce a Olmo obok Pedriego .

2

Brawo Kurdowie, a nie czekaj Brawo Niemcy!

21

Ta zasada to kompletny idiotyzm .

5

@Borneo Ukraina też robi swoje .
Akurat kiedy miliony ich obywateli mieszkają w Polsce to nagle będą nazywac UPA bohaterami , kiedy wiedzą że Polacy o nich pamiętają.

0

@BORO_12 gdyby Alvarez chciał odchodzić po roku to nie podpisał by klauzuli w wysokości 500 mln euro .

4

@Jakchcesz ale co da to pół miliona jak chłop wyciągnął 1.6 miliona złotych , wypisał sobie że pracuje w szpitalu codziennie po 11 godzin i jeszcze w tym samym czasie po 6 godzin codziennie w drugim szpitalu a jeszcze w tym czasie zajmował się pseudopolityką .
Dla niego , dla ludzi ,.którzy go zatrudnili a także dla tych którzy wypłacali pieniądze powinno być więzienie i to długie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?