0

I tak ekipa z obrazka nie wyjdzie na boisko . Nie ma bata zeby tak sklad wygladal .

0

Skoro dla niego wstyd wziecia przez Neymara koszulki od Messiego , to wiadomo ze poprostu nie lubi Messiego i bedzie stal caly czas przy swoim . Ciekawe gdzie by gral Pele w dzisiejszych czasach .

0

Ja chce zobaczyc dzisiaj Adriano i Alexisa w pierwszym skladzie .

0

xxxXAVIxxx
Zgadzam sie z Toba w stu procentach . Adriano to swietny pilkarz , ktory moze wystepowac na wielu pozycjach a mimo tego ze na kazdej prezentuje wysoki poziom to i tak dostaje malo minut .

0

Bingoo
Mi chce sie smiac jak patrze na cos takiego . Zeby rocznik '97 czyli juz prawie 15-latek nie potrafil napisac ,, wierza " , no to sorry .

0

Za pare lat bedzie rzadzil Iniesta z Thiago i Cesciem .

0

Ja tam darze Milito wielkim szacunkiem , dobry z niego pilkarz nigdy nie mialem nic przeciwko kiedy wchodzil na boisko .

0

Dokladnie po co nam jakies transfery ? na srodek obrony mamy w zastepstwie Masche , ewentualnie Abiego i aktora . Na boki obrony jest Adriano lub Fontas czy Montoya . Srodek i skrzydla to juz nie bede pisal bo opcji mamy ze glowa mala . Uwazam ze jakikolwiek transfer w zime to bedzie marnotrawstwo pieniedzy z naszej strony .

0

kandale1
To spoko nie dalbys Oriola ale Goetze bys dal , fajnie . Poza tym ze Oriol byl juz nie raz wybieranym najlepszym pilkarzem meczu w meczach Chelsea , a nie w marnej Borussi .

0

Kun
Dzieki wielkie gdyby nie Ty to bym nie obejrzal :D .

0

Ehhh ... nie ma zadnej innej transmisji zeby mecz obejrzec .

0

AniaBarcaFan
Prosze Cie , nie mow ze w to uwierzylas :D .

0

Czemu nie ma newsa ze ex-barcelonista Thierry Henry moze powrocic do Arsenalu ? bo tak prawdopodobnie bedzie .

0

Nie jestem rasista ale za tym napewno stoja murzyni .

0

Mam nadzieje ze bedzie dostawal minuty od Pepa , bo umiejetnosci posiada nieprzecietne i do tego ta szybkosc .

1

Oddalbym wszystko zeby ta osoba mogla spokojnie spedzic spokojne swieta z rodzina .

0

Najlepsze jest to ze wszyscy wymieniaja ze CR dobrze gra glowa bo poprostu jest wyzszy . Jak gra glowa widzielismy w ostatnich El Clasico ... ale nie on potrafii a Messi nie . Hmmm przypomnial mi sie final z 2009 roku z ManU .

0

N20
Oj byloby stac , dorobek tego ziomka i jego rodziny to ok. 600 mld .

0

Haha wychodzi na to ze oprocz Pinto to nawet lawka rerwowych sklada sie z wychowankow :D .

0

DeCoo
Dokladnie , saga pt. ,, Czy Neymar przejdzie do Barcy " . A to odcinek pt. ,, Messi powiedzial ze chcialby go w swojej druzynie " , teraz czas na kolejny odcinek , ciekawe ktory pilkarz sie teraz wypowie ? .

0

manusite.pl
Juz widze jak na stronie Realu pisza slowo ,, Barca " z duzej litery haha na bank .

0

Zreszta Barca i tak zawsze miala problemy ze szkoleniem napastnikow i musiala zawsze kupowac srodkowych . Zreszta chcac nie chcac , wole Neymara za 60 niz oddac jakiegos pilkarza i doplacac 60 mln , jak to juz kiedys mialo miejsce .

0

Uwazam ze 60 mln to tez za duzo ale przez lata , ktore spedzilby u nas to pewnie by sie splacil .

0

Najlepszy to byl prenascie lat temu hahaha .

0

izzy96
Dokladnie hahah z Alvesem i Adriano :D .

0

Stelios23
Masz racje , chociaz teraz gramy u siebie i jezeli Hospitalet marzy wogole o pokonaniu Barcy to musi zaatakowac a nie bronic sie calym skladem tak jak mialo to miejsce w pierwszym meczu .

0

Moze nie jest on niezbedny ale taki pilkarz napewno by sie przydal . W Barcelonie nauczylby sie pokory i wielu innych znaczacych wskazowek , noi napewno oplacalo by sie to materialnie . Juz widze na ryneczku koszulki Barcy z napisem Neymar na plecach ( oczywiscie zart ) , chociaz ja przyjalbym go z otwartymi ramionami bo nic do niego nie mam .

0

Ja takze nic do niego nie mam i jestem w 100% za tym by zostal , no ale to nie ode mnie zalezy .

0

FanRealu90
To jest poprostu dowod na to ze Mourinho na wszelki sposob chce nam umniejszyc zaslug , nic wiecej .
VeB !!!

0

FanRealu90
No tak dla Was kibicow z Madrytu to mala kasa , Perez przyzwyczail juz do duzych wydatkow ... skoro to ,, tylko " 9 mln to Wasi pilkarze sa biedni bo zarabiaja tak male pieniadze .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?