0

Todo ok, La Liga Negreira buhaha

0

Rapha nie uczy sie na bledach. Wlasnie oddał gościowi. Ostatnim razem wyleciał

2

Ja j***e jaka akcja Cancelo. Czemu na sile Felix ? Wystarczyło dziubnac …

0

Czemu teraz Kounde nie rozciągnął do Yamala… niech rywal sobie pobiega a nie stoi w miejscu

0

@Proxi i kontratakach :/

0

@Rewolucja123 kto ma to rzucic ? Gundo nie wyglada jak w City :/

2

Chyba oba kluby nie przywykły grywać w piatki o 21 bo po obu stronach masa błędów

2

@BulaKG Orlowski i Laskowski i tamta Barca Pepa podczas klasyków

0

Fajne to było ze Felix od razu strzela. Szkoda ze nie dokręcił obok słupka :/

0

@WiernyKibic111 juz ja ma bo nie gwizdaja nic na nim w polu karnym

0

Masa niedokładności…

2

@BulaKG bo on pasuje jako spo, ma te dogrania

0

Rozumiem ze dzis 4231 i Rapha czy Felix jako SPO ?
Ofensywnie zebysmy sie nie przejechali na tym w kontrach Sevilli

5

Niech juz przyznają tytuł bo szkoda sie meczyc i ryzykować zdrowia. Gość przechodzi sobie po łydce lewego pełnym ciężarem i todo ok.
Karny ? Co z tego ze sie stykneli tylko małymi palcami skoro potem gość dupskiem upada na noge Yamala.

0

Rozdajmy juz tytuł. Szkoda grać i sie meczyc i narażać na kontuzje

0

Czemu to nie chce wejsc…

0

Gavi wrocil do środka i w koncu lepiej wyglada niz na skrzydle

1

Miec 4 sety i przegrywać z niczego 2:1 to tylko my potrafimy

0

Co oni k***a robią ? Powinnismy miec ze 4 gole a przegrywamy 2:1…

0

I Rapha zbyt szybko pochwalony. Powinnismy juz miec 3 bramki

0

Jestes surowy w dryblingu Rafa ale jak bedziesz tak strzelał i podawał (delfinek powinien strzelić) to będzie dobrze.
A Ferran to delfin a nie rekin, 2 sety zmarnowane…

14

Brawo Atleti. A teraz możecie juz grać słabo i uruchomić sie na następne derby Madrytu

0

@Szmulek w 4231 jakos spo za plecami Lewego by śmigał…

0

Szkoda ze zdjął tego Morate. Moze była by 4 z główki. Depay cienki a Griez bez sił juz

1

Atletico troche wypompowane. Oby duzo nie doliczył.

4

Ten Lino jest swietny

1

Poprzeczka po rożnym…

2

Oby nie wypuścili. Biali nie moga sie tyle czasu ślizgać z tak słaba kadra.

0

Komentarz usunięty

0

Ewidentna żółta kartka dla Rodrygo. Gość z Atleti chciał sie ułożyć do spania a ten przeskoczył nad nim i jeszcze stanął mu stopa na nodze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?