SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gundo luta nie baw sie w podania
0
Jezu po 10 min, to od razu było wiadomo ze karny i czerwona
Oni sa beznadziejni
Do ponownych szkoleń
0
Felix na ratunek
0
3 ich tam było, jakim cudem to wpadło
5
Ajaj te falsze Cancelo
1
Dawaj tego Felixa za Gaviego i jazda po 2 bramkę bo zremisujemy
0
Cancelo wybija a Roberto by to puscil i rywal przejął na skrzydle
2
Jak sie nie obudzimy to zaraz nam strzela
1
Gość przyjęciem klatki zakłada siatki. Jaki to będzie kot
5
Chłopu sie leje z ucha a sędzia faul dla Osasuny. Cyrk
2
Zjazd Lewego jak Benzemy po tym gdy wygrał ZP
8
Cancelo grzej sie, bez nogi bedziesz lepszy
2
Gość wjeżdża z bara w plecy z rozpędu a sędzia nic. To jest cyrk a nie liga
0
@Roobo to samo mozna powiedzieć o „ręce” Gaviego
1
Nie było reki ? Kamery kłamią ?
0
1’ a my juz nieskuteczni :’(
2
To od kiedy De Zerbi La Ramblo ? Laporta nawet by nie zauważył podmiany ;)
0
@Swistus172 nie mam zadnej relacji na IG
A Cancelo nawet bez nogi byłby lepszy niz Roberto
1
Onlyfans Xaviego nie podawał juz jakiegos składu ?
2
Fajnie oglądać jak Vitor ciągnie na plecach swój zespół i zdobywa gole dające pkt ;)
0
@Sulimo co sie stało ?
0
Jak sie zachowuje Suarez ? Bo chciałem zobaczyc jak reaguje na niego Vini i szkoda ze go nie ma wiec nie ogladam.
2
@zodiak_10 i cos czuje ze nas zdradzi XD
0
@VbamboeB jego licze tak jakby do zimowego dopiero ;)
44
Fiu fiu panie Laporta, co za okienko !
Inigo, Gundo, Romeu, Felix i Cancelo za 1 Ville ? Majstersztyk.
Chłopakom na wypożyczeniach życzymy powodzenia.
I Mateu dzieki za wszystko… nie mowie żegnaj lecz do widzenia ! Mam nadzieje ze jeszcze kiedyś wrócisz. Jak juz będziemy miec zdrowa sytuacje.
0
Co z tym Cancelo ?
0
Chelsea haha XD
0
Od kiedy Messi ma byc niedostępny dla Interu ? Martino tam cos gadał
1
@Kuba_1 nie wiedza na kogo przepalic kase XD
1
Tottenham standardowo XD