0

@SelloutCrowd on juz dawno powinien wrócić do hull XD

0

United „A Segunda oe” XD

4

@Herato tak, nie wiem po co przedłużał kontrakt z City

0

@LukaszFan jechac z makaronami

0

Lang był kiedys w Club Brugge ? Wtedy kazdy obserwował Ketelaere ale gdzieniegdzie pojawiało sie drugie nazwisko z tej drużyny i wydaje mi sie ze chodziło o niego.

0

W LM sędziowie lepsi bo karnych przeciwko Realowi nie gwizdaja ;)

1

@szymek029 ksywka beton nie bez przypadku ;)

0

A moze Lang na lewe skrzydełko ?

0

Nadają sie tylko do zaorania. Jeszcze ten Hochland będzie chciał tu przyjść XD

1

Gdzie ten dawny pressing 8 sekund ? Real podaje sobie w obronie a City stoi i sie patrzy

0

Mozna wyłączyć. Od tych dziadów to Osasuna jest lepsza.

0

@adamek20151chcial miec swojego Czygre w Anglii

2

Nie wiem kto to wymyślił ale „Cała Europa boi się Realu a Real boi się Barcelony”. Tylko my jesteśmy w stanie ich rozwalić. Z każdym innym przepełzną.
Dlatego tak żałuje, że przez tyle lat nie było nam dane ich trafić w LM.

0

Ale fart ale dali zarobic kase na remis w doliczonym ;)

1

Benfica lubi naparzanki. Cos czuje ze znow sie spotkamy

0

Co Kompany wyglebił XD a po dogrywce wyglebi z LM XD

4

Dalej Celtic. Wyrzucić szwabów z LM

0

Co za cyrki w Atalancie

0

Ale będą tuzy w tej LM ;)

0

Atalanta haha XD

2

Za co Feyenoord dostał czerwo ?

0

Dziady mediolańskie…

13

Marciniak to jest jednak top sędzia. Co w pierwsze tempo zobaczył symulke ;)

0

@Criss18Barca karny na Yamalu tez byl. Znajomy to nazwał ostra gra no k***a ja tez bym mogl grać i wpieprzac sie w każdego od tylu.

0

Dał jednego a potem 2 karne juz nie.

1

Festiwal niedokładności

1

I jak tu nie ma karnego ?

0

@Bartula ja sie boje ze zaraz cos odwali, jest Casado na ławie ?

0

Balde zalicza zjazd dzisiaj, niezdecydowany a 1 połowa świetna

25

Inigo to taka stara szkoła i stara wyga. Uwielbiam go. Szkoda, że nie przyszedł tu zamiast Lengleta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?