SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
K***a co to za strzały anemiczne ?
No Yamal, czapki z glow
1
Eh zamiast zapieprzyc jakos w okienko to strzały jakby nie jedli
0
@BulaKG nigdy sie nie naucza
11
Nie widze De Jonga w takich ważnych meczach. Wolałbym Casado. Wciaz mam nadzieje ze zamknie mi usta ale najlepszy był na samym poczatku jak przyszedł i grał z Messim
0
@Messiah10 no cóż, życie ;)
1
Totalnie nie czuje meczu o tej porze. 21 to jednak 21. Czuć LM
0
@Tridente2015 i co z tych statystyk skoro to Real ma byc przepchany a nie Atleti
2
Marciniak na madryciaków bo trzeba będzie ich przepchać. Zaczyna sie…
3
@escarabajo wlasnie tak patrze i sobie mysle machnął tych dzieciaków Patrick ;)
0
@mekston czytałem ze Sporting nie będzie bardzo górował mu ceny wlasnie za to ze zdecydował sie zostać jeszcze w klubie. Dodatkowo ponoć sam nie chce wracać do Anglii wiec zmniejsza sie lista potencjalnych rywali. Dodatkowo na start nie będzie miał wielkiej pensji jak Lewy.
Wszystko kwestia sprzedazy. Gdyby pozbyć sie Ferrana, Andreasa, Lengleta, Fatiego i zejść z pensji De Jonga i Lewego to kto wie ?
0
@mekston koneksje Deco w Portugalii. % za Trincao, żal ze Roque chciał odejść juz teraz bo mogli by go im zaoferowac. Mozliwe ze np Pablo Torre moga im zaoferowac.
To jest do zrobienia. Byle Laporta go chciał.
Isak będzie 2 razy droższy a Sesko wlasnie jak dla mnie jeszcze nie sprawdzony.
2
Aktualizacja
39 goli i 9 asyst Gyokeresa w aktualnym sezonie. Jak on nie trafi do Barcy to będziemy żałować kilka lat.
A gdyby miał takich skrzydłowych jak Yamal i Nico to o Jezu…
A przed chwila prawie hat trick tylko z linii bramkowej wybili. Jest niemożliwy
0
@ShawnC wystarczy obejrzec chwile Gyokeresa i zobaczyc, że nie jest w ciemię bity. Wie jak sie ustawic, co zrobic z piłka i jak uderzać na bramkę. Nie zamyka, że oczy i wali na pale jak niektorzy. Tego nie da sie oszukac.
2
38 goli i 9 asyst Gyokeresa w trwającym aktualnie sezonie. Ostatnie 4 sezony to maszyna do strzelania.
A niektórzy wciąż maja wątpliwości kto powinien zastąpić Lewego, najlepiej już w lecie zanim Robert się nagle „skończy” i zostaniemy z ręka w nocniku.
0
Piękny nur Harry ;) jeszcze żółta kartke powinien zarobic
0
Skad tak wysokie kursy na Pogoń ?
0
@mcsarna no nie wiem bo wciaz nie uczą sie na bledach
1
Wojtek jestes wielki !
0
Wojtek jeszcze chwile nie zdejmuj tej peleryny.
0
Zdejmuj tego De Jonga. Na prawde mamy szanse na dobry wynik tylko trzeba orać w pomocy.
1
Sciagaj tego De Jonga i trzeba gonić w tej pomocy. Wojtek dzis da nadzieje.
0
Po co ściąga Yamala jak to Lewy nic nie daje ?
I niech ściąga tego ping ponga. Casado niech ora w pomocy a Wojtek wybroni dzisiaj remis. Jazda
0
Zaraz nam wpakuja…
6
Nic sie k***a nie uczą. U mnie juz by mieli wystrzelane pyski z liścia. Lepiej odrabiać po 11 niż grać w 10. A jeszcze majac takiego bramkarza, który moze Ci takie sam na sam wyciągnąć i dać drugie życie. Nie, lepiej w*****c gościa i patrzyc sie głupio.
1
Jakim c****m przechodzą te piłki Benfici ?
3
Wojtek on fire !
0
Jakim cudem znowu dajemy sie zaskoczyć w 1 minucie ?
WojTEK !
0
No i jak to ocenic ? Niby trzymał ręce za soba ale zrobił taki ruch zeby jednak wykorzystac ten odstający łokieć.
0
Dalej Atleti, słabi sa…
0
Ja bym ich sprawdził na obecnosc dopingu. To jest niemozliwe ze nic nie grają z Betisem a teraz nagle zagonią Atletico.