4

Rzadko oglądam Inter i k***a oni przyjemnie grają.
A o Lautaro zawsze zapominam jako opcja na 9. Moze dlatego, ze lubi miec pierdołowate momenty szczegolnie na kadrze.

0

Musi ktoś przyjść. Nie wyobrazam sobie tyrania reszte sezonu tercetem + Torres i Pau bo bądźmy szczerzy to nie sa gamechangerzy… chyba ze Dani dostanie szanse na LS ale watpie bo teraz będzie parcie na wynik nie na rozwój młodzieży

0

@lioney10 ale to dalej będzie za mało.

17

Sociedad i Getafe to wiadomo, ze moze sie zdarzyć wpadka ale jak my mogliśmy przegrać z Las Palmas i Leganes…

2

Jasper wciaz to ma. Szkoda mi było jak odchodził :/

1

@saviol54 Lewy jak chce to moze zostac na emeryturze w Barcy jako zmiennik ale tak za niecałe pol tego co dostaje.

0

Na której stronie mozna porównać sobie statystyki h2h zawodników z różnych lig ?

1

@BORO_12 Dani to ma takiego pecha w tym sezonie. Zamiast sie pokazac w presezonie + początkowej fazie sezonu to sie rozwalił po młodzieżowym turnieju z kadra.
Na 1 mecz CdR zawieszenie z rezerw a teraz obawiam sie ze będzie ciśnienie na wyniki a nie rozwijanie młodzieży.

2

@ShawnC dodatkowo kopia, wybijają piłki, symulują i kradną tyle czasu ile sie da.

2

@CLS63AMG liga musi uciec jak w takich samych sytuacjach dwa zespoły maja rozne decyzje

Nam sie karnych nie dyktuje. Te kilka karnych mogło uratowac kilka pkt.

0

Ehh człowiek ogląda to Bilbao tylko żeby śledzić Nico.

Podziwiam tych w Vigo. Niby żyjesz w Hiszpanii a tu jednak Anglia.

0

Żenujący Real będzie miał 7 pkt przewagi w tym sezonie… to sie w pale nie mieści

1

Frajerstwo na własne zyczenie

0

Nie wygramy tego za duzo cyrków
Mieliśmy 92 i 3 min to zaraz koniec

0

Po c**j do linii końcowej jak ma ludzi do gry w polu karnym.

0

Nie moge juz patrzyc na nijakość De Jonga a lubiłem go kiedys…

0

Po jakiego grzyba podawać w taki tłok ? Rapha miał na nodze to uderzam albo rozciągam na skrzydło

0

Co ten Yamal dzisiaj robi ?

0

Tak jest pograjcie sobie na chodzonego bo jeszcze duzo czasu…

0

Czemu nikt nie szuka karnego ? Nie ma komu podać to kiwać, siatki zakładać i czekać na kontakt

1

Gdzie odłożona kartka dla Djene ?

0

Czemu nie z pierwszej ? I czemu nie grają szybciej ? Im dluzej zwlekają tym lepiej dla Getafe a wystarczy ze przyspieszają i nagle jest okazja

2

K***a to wszystko sie zemści

1

K***a co oni zrobili ? To Lewy juz powinien wpakować nie mówić o tym ze którykolwiek jajami to powinien wepchać

0

Przecież takie piłki bramkarze łapią w obie ręce a nie robią parady jedna ręka nabijając rywala…

0

@Gibbon_FCB wlasnie na takich rywali daja sędziów co nic nie gwizdaja i nie pokazują kartek
A na mecze gdzie mozna by grać w pilke cyrkowcy i po 10 kartek

1

Haha jak pierwszy to jest faul Alenii

0

Balde dzis chodzi

0

Darlem sie czemu nie z pierwszej dziubnal, nawet z gorszej nogi

4

Łysy c*** juz nic nie widzi od poczatku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?