0

Deco zrob raz cos dobrego i ściągnij Gyokeresa. Idealny następca Lewego.
Kot

0

@DiSBlaDE solidnie to będziecie obsrani jak Real wygra mistrzostwo dzięki cieniakiemu.

1

Gratulacje ligi dla Atletico/Realu. Oby skupili sie na pucharach.

4

@Azazel_Pazuzu mieliśmy fenomenalnego bramkarza który piłkę z Leganes miał na ręce a z Las Palmas stał jak kołek zamiast sie rzucać i Lewego który jak w Shreku nagle znow był z drewna :/

2

@Encore na betfan był boost 1.90

0

To dlugo byli liderem. Ale musze poczekac na mecz Barcy zeby napisac koledze fanowi Atletico czy lubi zupę ogórkowa tak jak on mi pisał ;)

0

Nie rob jaj Tah tylko przychodź. Araujo, Tah, Cubarsi i Inigo jako 4 stoperów wyglada mocarnie na cały sezon. Mozna by łączyć fizyczność z wyprowadzaniem. Albo raz zagrać tylko fizycznością, innym razem tylko wyprowadzaniem na jakies autobusy.
Inigo ma swoje lata i czesto go trapią kontuzje. Cubarsi jest młody i widać ze czasem po kilku meczach z rzędu pasuje mu odpoczac zeby sie zrestartowac.
Gry będzie dla wszystkich.
Do odpalenia jest Garcia i niestety z bólem serca Andreas bo po achillesie a szczegolnie operacji na niego moze juz nie miec takiej dyspozycji. A watpie ze zgodzi sie byc głębokim rezerwowym na SO i doraźnie defensywnego pomocnika. Chyba ze zostanie jako totalnie defensywny pomocnik a box to box będą Casado i Gavi.

0

@Mitch_Atleta Gyokeres kot w worku ? Gość od 4 sezonów robi 20+ samych goli a poprzedni sezon i bieżący będzie miał 30+. Dodatkowo jeszcze przechodzi pozytywna weryfikacje w LM.
Jak dla mnie to steal do wziecia.

Isak będzie w cholere drogi, mowi sie grubo ponad 100 mln, Sesko tez będzie drogi ale on wciaz musi sie zweryfikować pozytywnie w dłuższym czasie.
Hochland juz odpadl.
Jest ten David za darmo ale klub go nie widzi. Moze jako wsparcie Lewego byłby fajny ale pasuje sie pozbyć Roque i Ferran nie chce odejść.

6

@Kuchar na szczescie cały piłkarski swiat powoli zaczyna widziec jak „wygrywa” Real. Bo cały czas była narracja ze tylko „katalonce widza spiski”.

0

@GigiAmoroso No wlasnie pamietam go z Sociedad i nigdy bym nie pomyślał o nim jako możliwa opcja ale teraz go obserwuje. Nie mniej jednak wolałbym innego Szweda ;)

30

Zejdźcie w koncu z boiska bo takich wałów nie mozna tolerować. Ktos musi w koncu sie postawic i pokazac ze jest problem.
Las Palmas i Atletico nie wydadzą komunikatu o łamaniu praworządności ?

1

@ShawnC Gyokeres ale jeszcze obserwuje Isaka i Sesko

1

@FCBMati10 tez cały czas mysle ze to jest po*****e ze w dobie technologii dalej mamy takie wały. Tak jak piszesz, kiedys mozna było tłumaczyć ze sędzia nie widział, był zasłonięty itd. Tutaj kamera na wprost pokazywała ze nawet podskoczył sędzia podczas kontaktu niejako sie „wczuwając” w sytuacje.

0

@Niente ja bym chciał Gyokeresa, przypomina mi Lewego z Bayernu.
Ale ostatnio obserwuje Isaka i Sesko

0

No coz jedna „9” odpada. Chociaz człowiek liczył ze moze wypełni kontrakt z City i przyjdzie na nowe Camp Nou kiedys. Ale musieli mu ciapy dac pod stołem…

0

@Aragorn33 następnym razem po prostu zejdźcie z boiska. Skoro jakis sędzia nie widzi 2 fauli w jednej akcji a pozniej 2 zagrań ręku w polu karnym to szkoda grać w piłkę nozna

4

Nie, wyłączam Twittera. Dosyc na dzis. Biali kibice piszą, ze wszystko zmanipulowane. Ręka angola, ręka nazisty bo spalony, Valverde wcale sierpowego gościowi nie walnął a gracz Celty kładł sie przed bramkarzem. Dosyc tego na dzis bo zwymiotuje.

2

@ptrx ktoś musi w koncu to zrobic

Pamietam jak biali pisali gdy Aspas sie rzucał ze powinni zejść z boiska bo nam pomogli XD

5

@Encore my Atletico a Real Leganes. Mozna domy stawiac

15

Mam nadzieje, ze Atletico i Las Palmas wydadzą komunikaty odnośnie złamania praworządności podczas sędziowania tego spotkania.

2

@Encore nie musza płacić bo na wszystkich najważniejszych stołkach w hiszpańskim futbolu siedzą zadeklarowani rządowi

0

@Barceloniarz987 no lodziarz twierdzi, ze piłkarz Celty kładł sie przed kontaktem ;)

1

@Kengo jeszcze nie, moi chodzą dumni jak paw

Ale widze ze coraz wiecej kibiców z innych lig poznaje ta cała „ligę negreiry”

1

@Derean trafił im sie negreira to tym przykrywają wszystko a tymczasem na wszystkich stołkach zasiadają zadeklarowani rządowi

8

Mam nadzieje, ze na twitterku ktos zrobi cała kompilacje z tego meczu zeby moc pokazywać kibicom innych lig ta cała ligę negreiry. Niech to idzie w swiat jak to na prawde wyglada

0

@La Pulgaa my Atletico

1

@MOLESTA Chelsea na samych rezerwowych wydała 250 mln i jest git

1

@Gibbon_FCB o komentowaniu mowia tylko kibice Realu

1

@mcsarna tez tak uwazam ze całe to rmtv i wspominanie Negreiry ma na celu nakładanie presji na sędziów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?