0

Gdzie jest obrona ? Tam jest krater. Nie da sie cały czas łapać na spalone. Ktos musi byc na tym srodku obrony.

0

@Xonar trzeba sie przeprosić z Araujo

4

Dobra BvB lejcie i czas na Wojtka

4

Chryste trzeba grać ta Borussie na live…

0

K***a Olmo dlaczego ?

0

Na cholere ten Ferran i De Jong. Chyba trzeba grać live Borussie

0

K***a okazja do kontry a oni sie zatrzymują. Flick to jest z Toba do cholery od spotkania z Xavim ?

0

Tam serio nie było spalonego ?

0

Kolejna głupota. Dobrze ze Araujo wraca chociaz z nim tez złe wspomnienia.

0

Ma Raphe to gra do Lewego, straszny zjazd Olmo

0

A teraz Rapha olewa Yamala

0

@RobsonPL kto tak twierdzi ?

0

Araujo musi wrócić, mamy za wolna obronę

3

Zaczyna sie cos psuć w drużynie. Normalnie Rapha dostałby piłkę a teraz Yamal samolubnie

1

@Faro tez mnie wkurza klepanie w obronie, musimy pchac to w przód

0

@Nicko z tym ze oni byli za frytki

0

Głupota Inigo ale bramkarz juz łapał piłkę jak on łapał gościa i to go uratowało

0

Po cholere Kounde leci do linii końcowej jak trzeba było wykladac wczesniej do kogokolwiek

0

Jezu Rapha… to jest setka

2

Couto to zrobi karierę w BvB jak Morey ;)

0

Bez jaj przeciez to piłka bramkarza. Taki kartofel…

3

Bez spalonego ?

0

Mozna wyłączać. Girona namarnowała sytuacji w 1 połowie…

0

W kosmicznej jest formie

2

Girona ma melodie na hołd taka jak mieliśmy na Camp Nou ? Czy mi sie tylko wydaje ?

3

Pięknie r*******a przewaga. Gratulacje

2

Ale fart nie będzie spalonego, gość zostawił noge pytanie o stop klatke

7

Ferran w*********j

0

@Faro jakby Ci tyle kasy wpadało na konto to tez bys grał na wyjebce

0

Czekam na dzien kiedy pozbędziemy sie całego tego szrotu z kadry i zostaną Ci co serio sie nadają lub cos wnoszą jak wchodzą. Dosyc przeciętności w Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?