0

majkerx3powrot

Ale wcześniej też pogrywał + do tego jeździł zawsze na młodzieżowe mistrzostwa świata i europy. A zaczynał gwiazdą w wieku 22 lat bo wtedy jak się nie mylę postawił na niego Louis van Gaal a wcześniej nie bardzo...
Dobra spadam bo nie ma co oglądać i z kimś pogadać .. Najlepiej zminusować i wyzywać od sezonowców. Gratuluję Ci, że ty jesteś 100% Cule !

0

piachuFCB

No jak zagrają tak jak ostatni mecz to będę im klaskał !!! Deulofeu ich chciał uratować a ci na przekór :)
Zaraz ich Sampdoria dobije i będzie po meczu ...

0

MVP

W poprzednim sezonie też jakoś nadchodziło GD w Superpucharze ale na Napoli to wystawili prawie cały skład. Wielka szkoda bo liczyłem, że na Puchar Gampera zaproszą (a mówiło się o tym) City, Arsenal albo Udinese a zaprosili beniaminka tylko po to aby móc wystawić Barce B i mieć wymówkę, że mecz z Realem nadchodzi... współczuję tylko ludziom na trybunach bo to totalna padaka a nie gra...
Dobrze powie ktoś, że to jeszcze młodzież ale oni przecież chcą się dostać do pierwszej drużyny i być gwiazdami a jak na razie nic nie pokazują ... Messi czy Xavi już w wieku 16-18 pokazywali klasę a tu 20 i więcej i zupełnie nic nie prezentują. Chwała Bogu, że kupiliśmy Songa bo Dos Santos jest beznadziejny, Fontas szkoda słów, jeszcze przed kontuzją grał do du** a Afellay (taa napisałem dobrze) gra jakby był w jakimś 2-3 ligowcu a nie w Barcelonie.... to już zupełnie inny zawodnik niż gdy grał w Holandii.
Tyle ode mnie ... zawiodłem się bo liczyłem na lepszy mecz ale niestety..

0

Ehh dopiero teraz popatrzyłem na ławkę rezerwowych.... ani Alexisa ani Pedro nawet do pomocy nie ma kogoś lepszego... ja spadam nie chce mi się już tego oglądać ... tylko żeby nie było wstydu, że przegrali puchar założyciela klubu...

0

W tamtym roku wygraliśmy z Napoli 5:0 a dziś taka padaka.... po cholerę tyle młodzików było ???? Sampdoria wystawiła najmocniejszy skład i przy tych dzieciakach grają jak profesorowie :D

0

DyZeQ

A czy on w pre sezonie wgl był widoczny ? Oprócz tej jednej fartownej bramki którą strzelił ??

0

Sampdoria gra po profesorsku :D

0

Można gdzieś w końcu to obejrzeć ?? Dajcie jakiś sprawny link.

0

Xavi6

No miało się zaczynać o 21:10 a dalej leci to beznadziejne intro czy co tam :D

0

kaska7931

Wiem, wiem ale zdaje mi się, że Tito postawi na MVP choćby nie wiem co. Wybierze wychowanków i o to się obawiam. Bo Guardiola bardzo lubił Alexisa i stawiał na niego.

0

Skład na mecz o Puchar Gampera:
Pinto, Montoya, Fontàs, Bartra, Planas, Dos Santos, Espinosa, S.Roberto, Deulofeu, Villa i Afellay

I znowu brak Alexisa :(((( Chyba u Tito ma już pograne :(

0

Taa Villa wchodzi tylko po to aby mu poklaskali na CN, że wrócił :/ Jestem rozczarowany bo liczyłem na występ Alexisa i się przeliczyłem :(
Nie liczę na sezon Sancheza bo Tito będzie stawiał na wychowanków a Pep lubił bardzo Chilijczyka i to jego wybierał zamiast Pedro.

0

Ale czystej manity już nie będzie :((

0

piachuFCB

Tello skiksował i się piłka podbiła :D Fart

0

Coś mi się zdaje, że w tym sezonie pęknie to 50 goli :D

0

Kurcze szkoda tego straconego gola :( Ale zawalił wtedy Alves....

0

L'alineació del Barça: Valdés, Alves, Puyol, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Cesc, Pedro, Tello i Messi #FCBlive

Masakra ... Pedro, Tello i nie ma Pique :((((

0

Ligę czas zacząć ! ... ale od dobrego akcentu :) Stawiam 3:0 dla nas i 2:2 w meczu Real - Valencia :)

0

kra7me

Dziadek się trochę pomylił.Tutaj jest zegar który ciągle chodzi od czasu gdy Arsenal zdobył ostatni tytuł :D -> -> http://www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/

0

Ale chyba w C+ nic się nie zmieni ?? Dalej z hiszpańskiej będą 3 mecze i to zawsze 1. Barcy, 2. Realu i 3. np. jakiś hit typu Atletico - Valencia itp ??

0

FCBFanatykFCB
Nie wiem czy wiesz ale Bayern Monachium ma wyłożyć całą kwotę (40 mln) za niego. I raczej już dopięty ten transfer.
A co Song stary ? Jest tylko o rok starszy od Martineza a ma o 200% lepszą technikę i podania co jest bardzo ważne w Barcelonie i nie jest próchnem jak Martinez. Co prawda zawodnik Bilbao jest wysoki ale czy my aż ta korzystamy ze wzrostu ? Barca się nauczyła grać i bez niego :D
Jak dla mnie lepsza i tańsza opcja. A Alex jest do tego świetnym człowiekiem i dobry z niego komik i żartowniś (zgraja się z Alvesem i Pique :D)

0

Co do umiejętności Alexa -> ->


świetnie podaje, ma dobrą technikę a te jego wrzutki zewnętrzną częścią stopy cud miód :D

0

Po prostu za lekko uderzył. Chciał lekko i precyzyjnie ale bramkarz miał głowę na karku. Jakby uderzył z całej siły to pewnie byłby gol nie ma co się przejmować i grać dalej :D

Mnie rozwaliła sytuacja z tym niemieckim fanem co mu Messi rękę uścisnął. Gościu chyba spełnił swoje największe marzenie a stadion niezłą wrzawę zrobił :D

0

KacperFCB

Apparently #Song said his goodbyes to #Arsenal players today. Decent source, but not had it verified.
My source was journo at the observer by the way. They are running with it tomorrow.

0

To świetny zawodnik. Masche będzie mógł się skupić na obronie bo jak wiadomo jego "piętą Achillesową" jest ofensywa :D a Alex jest dobry w obronie i świetny w ataku może nawet lepszy niż Busi (który ten jest za to zgrany z zespołem i do tiki taki) :D

0

Robin van Persie w Man Utd !!!! Haha a jeszcze niedawno zapowiadał, że zostanie i że kocha Arsenal.
Zaczynam się obawiać Menju.

0

Pyrzo_Barca

Czy ja go porównałem z Ronaldinho ?? Ja napisałem tylko, że może przejąć pałeczkę po tym co zostawił Ronaldinho i możemy mieć nowego króla samby :D

0

Jak nowy napastnik do Barcelony to tylko Neymar. On nie weźmie pałeczki po Messim ale kontynuuje to co robił Ronaldinho :) A jeśli chodzi o napastnika który miałby zdobywać bramki to kiedyś marzył mi się Aguero (wiadomo x2 Argentyńskich gwiazdorów) ale Pep zrezygnował z niego chodź go proponowali Barcelonie no ale trafił do City a stamtąd się już nie ruszy. Ostatnio bardzo przypodobał mi się Falcao.. To co robił podczas całej Ligi Europejskiej było niesamowite przydałby się nam bo to taki walczak i snajper chodź kiedyś za takiego uchodził Villa miejmy nadzieję że El Guaje wróci do formy.

0

szymonekk

Pooglądaj sobie mecze Alexisa w reprezentacji. Tam gra zupełnie inaczej niż w Barcelonie. Ma za zadanie dryblować i rozprowadzać akcje. Co prawda jest tam efektowny ale za to traci na strzelanych golach i asystach więc ja już wolę jak on w Barcelonie strzela i asystuje :) Widać, że się zmienił i dojrzał bo w Udine był po prostu dzieciakiem i zawsze chciał się bawić piłką teraz chyba (tak jak on to sam nazwał przechodząc do Barcy) od nowa nauczył się grać w piłkę. Wielu użytkowników strasznie go hejtuje ale nie wiem czy oni sobie wyobrażali nie wiem x2 Neymara czy CR ?? On ma pomagać Messiemu a nie gwiazdorzyć. Chodź nie przeczę jestem fanem trików piłkarskich i fajnie było by je zobaczyć u Alexisa. Może w tym sezonie coś pokaże.

Co do Llorente to jestem na nie. Wysoki, techniczny z dużą ambicją ale zarazem zarozumiały przypomina mi Ibre a to są złe wspomnienia :D

0

Hmm.. Niemcy vs Argentyna warto obejrzeć :D Może być ciekawie. Chodź ja osobiście czekam na mecz Ekwador - Chile :D A czekam ponieważ w meczach reprezentacji Alexis gra zupełnie inną piłkę (podobną do tej z Udine) niż w Barcelonie. Niestety raczej tego meczu na C+ nie znajdę (ale za to zbliża się start La Ligi :D:D) więc raczej poszukam jakichś streamów na necie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?