SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chudini
United już mieli karnego :D
0
Oj hejterzy Alexisa .... to pre sezon nikt nie gra w 100% nawet Messi cieniuje ... Jak nam dupska Alexis ratował to było dobrze teraz już zapomnieliście. Przykro mi, że Barca ma takich kibiców.
0
blazej99
Co to portal randkowy ? Weź się dziecko ogarnij i wracaj do zabawy samochodzikami...
0
Haha i to niby Alexis symuluje no weźcie się wstydźcie !
0
wacek10220
Ile razy można powtarzać, że NIE !!!! Od wczoraj już pisaliśmy, że idzie tylko na C+ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Od Tello już lepszy Afellay... nie boi się strzelać i chociaż trafia w bramkarza ... niepotrzebnie Tito go wpuścił lepszy Rafinha.
0
Kurcze Man Utd ma silną prawą stronę.. Nani na skrzydle i Valencia na prawej obronie. Chcą zajechać tą stroną Barce
0
Lekki błąd w składach. Nie ma Chicharito a jest Welbeck.
0
Widzieliście jaki fajny puchar :D
0
Noo rozsiadłem się wygodnie w fotelu :D Piwko, jakieś chrupki i jedziemy :D Do boju Barco !
0
Bitch please ! Tello ??? Gdzie jest Rafinha ja się pytam ????
0
Co rok kupują nowych zawodników i co rok walczą o pietruszkę :D
Chociaż w tym okienku Podolski, Giroud, Cazorla to świetni zawodnicy, dziwię się tylko czemu tak nisko celują.
0
Wiadome :D Do tego teraz się postarali o mecze przedsezonowe. W następnym roku ma ich być jeszcze więcej co jest strzałem w 10 jak nie 100 :D
Jedyny ich minus to czasami złe czasy powtórek i to, że upada im komentarz. Ale odejście Laskowskiego i tam jeszcze chyba 2 mniej znanych robi swoje. Może to poprawią :D
0
Andres - mały wielki człowiek !! On powinien dostać Złotą Piłkę. Wspaniały człowiek. Mamy szczęście, że możemy oglądać jego grę tak jak pozostałych zawodników.
0
Komunikat od C+
"Przypominamy też, że dziś o 19:55 mecz Man Utd-FCB. Dla tych, którzy mają dylemat, czy nie oglądać siatkarzy, przygotowaliśmy powtórkę na C+ GOL o 22:30"
Tak więc jak ktoś chce obejrzeć siatkarzy to niech ogląda. Ale jak ktoś nie ma C+ to na necie już nie będzie powtórki.
0
VeB1995
Lista kanałów:
beIN Sport 1 / HD
C+ Sport (poland) / HD
Digi Sport 1 (hun)
Digi Sport 1 (rom)
GMG Football
MUTV
Pro Sieben Fun
SK Prime (serbia) / HD
Slovak Sport TV
Sport 2 (israel)
Sport Italia 1
Sport TV1 / HD
SuperSport Three (SA)
TRK Futbol / HD
TV4 (sweden) / HD
TV4 Sport Xtra HD (swe)
Viasat 4 (nor)
Viasat Sport Baltic
Viasat Sport HD (nor)
0
Realista7
Wiadomo Orłowski palnie czasami coś głupiego ale na hiszpańskiej piłce się zna. Szkoda bo duet Orłowski - Laskowski (odszedł niedawno z C+, mój ulubiony komentator) był świetny i on jedyny nadawał się do komentowania ligi hiszpańskiej.
0
Oskisko
Mecz transmituje tylko C+. Jeżeli chcesz możesz poszukać na Eurosportach ale raczej tam będą relacje z IO i na jakichś zagranicznych kanałach sportowych. A w ostateczności internet i na pewno znajdziesz tam transmisje z C+ po polsku.
0
Długo czekałem na ten mecz i nareszcie to już dziś :)
Manchester zawodzi, wiadomo to presezon i pierwsze mecze były mało ważne ale u nich mniej zawodników było na Euro. Część wróciła wcześniej i się nie popisała. Wygrana z mistrzem bodajże Afryki 1:0 i to gol strzelony w ostatnich minutach. Remis z rozwojówką Ajaxu nie wiem już czy to byli chłopacy U18 czy U19 ale wtedy była już większość graczy podstawowej kadry i remis 1:1 też uratowali ten remis w ostatnich minutach. Sparingu z Chińskim klubem nie oglądałem bo mnie nie interesował. Ale za to oglądałem mecz z Valerengą. To był śmiech a nie mecz. Norweska drużyna została skrzywdzona przez sędziów w meczu towarzyskim. Najpierw Rooney wybił piłkę już zza linii bramki a później sędzia który wszystko dobrze widział i nie ma wymówek, że był zasłonięty nie odgwizdał karnego dla Valerengi (gość wychodził sam na sam tyle, że na skos a Nani bez bardonu wjechał mu w nogi. Reakcja sędziego była naprawdę żenująca ... pokazał gramy dalej i kazał nie udawać Norwegowi) Tak więc zamiast 0:0 powinno być 2:0 dla Valerengi. I w tym meczu już byli wszyscy z podstawowej kadry i paru młodych. Jeżeli oni będą tak grać jak z Norwegami to my to spokojnie wygramy i tego życzę naszym zawodnikom.
0
JusT Do It.
Ten mecz będzie mięć chyba tylko C+. Szukaj na Eurosporcie, jeżeli on nie będzie pokazywał również to ani na N'ce ani na Polsacie tego nie będzie.
0
Ey w tym sezonie będziemy mieć 9 obrońców nie licząc do tego Abidala i Muniesy !! Wiadomo część z nich to młodzież ale czy potrzeba nam kupować obrońcę ? Nie lepiej aby to młodzi się rozwijali ?
Jak dla mnie to w tym okienku jedynie kupić jeszcze DM w postaci Alexa Songa ... ten gracz jest niesamowity i przydał by się nam bardzo. Nie ma sensu wydawać wielkiej kasy na Martineza. Co prawda mamy Sergio i Dos Santosa ale ten drugi jakoś mnie nie przekonuje jeszcze.
Oby tylko Villa wrócił do formy i Pedro też zaczął grać to będzie dobrze. Nie wie jak wy ale Afellay jak nie zacznie czegoś pokazywać to zostanie skreślony. Pre sezon to czas aby pokazać sie trenerowi i walczyć o pozycję w klubie a Ibi tylko się pogrąża niestety.
0
Słyszeliście co odwaliło Man Utd ?? Kontrakt z GM o wartości 559 mln w ciągu 7 lat !!!
maradona19
Zgadzam się. Gdy przeciwnik wyłączył z gry Messiego lub nawet Inieste czy Xaviego to już się nie kleiło. Do tego jak Messi ma spadek formy to też dostajemy w dupsko. Musi być ktoś kto odważy się ciągnąć grę w takich chwilach. Ja chciałbym strasznie żeby Barca dalej grała tiki taką ale niech kurcze trenują szybki i skuteczny kontratak.
0
natall11
Jakby Alexis przeszedł do Barcy parę sezonów wcześniej to też miałby podobną ilość. A z reprezentacją ? W niektórych turniejach Pedro grał jedynie w szachy na ławce. Po prostu dla was lepszy jest Pedro bo to on jest z La Masii a nie Alexis po prostu. Alexis i Rafinha zeszli i już się nie klei w ataku. Messi bez sił sam nic nie zrobi
0
Pawson
Ogólnie jest lepszy :) Nieudany sezon Pedro na to nie wpływa :)
0
juliancarax
A Messi to też się nie przewraca na mokrej/suchej murawie i też w niektórych momentach sezonu nie rozczarowuje. Chłopie daj spokój ... Alexis jest lepszy niż Pedro,Afellay i Tello. A jak Villa będzie grał to nie nie wie nikt. Jak na razie to poza Alexisem tylko Messi ciągnie cokolwiek atak.
0
Teraz to mieliście symulkę a nie Alexisa. Lavezzi stracił już piłkę i wtedy go uderzył gracz Barcy.
0
Alexis wypracował już 2 gola :D I nie mówcie,że jest bezużyteczny.
0
BulaKG
Ta polecaj wszystkim. Już wyłączyli HD na SD a do tego co jakiś czas wywala transmisję. Jeszcze trochę a w ogóle się nie obejrzy.
0
Masche za tą akcję powinien dostać premię :D:D Javier
0
I znowu dobra wrzutka Alexisa :D Było blisko a Messi wpakowałby bramkę :D