SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miałem właśnie pytać na LR o co chodziło z tym Lewym, a tu patrze i jest artykuł.
No tak odroczenie a najlepiej to jeszcze przedłużyć… oby była jakas opcja zeby jednak nie przedłużać tej umowy i ruszyc za rok po Lautaro jak jakims cudem staną na nogi finansowo.
2
Dobrze niech ich kręcą ile sie da. Jak nas kręcili to madryciaki kpiły i sie śmiały.
0
Jest tygrys ale chwile temu widzialem na IG jak całuje herb Betisu…
24
Muszę ogladac na wyciszonym bo nie moge sluchac spustów komentatora
0
Cebula cieniutki
0
@zeko0 myślałem ze doszedł chwile temu XD
1
@Omoziu oby to Kroos był tym który miał podpisany pakt z diabłem i oby to juz sie skonczylo. Wystarczy tego farta w historii
3
@partymaker otóż to, nie ma hektarów wolnej przestrzeni, obrońcy maja wiecej IQ od małpy i sa zaangażowani w obronę/przecinanie piłek
1
@Pablozeusz a kiedy sie dało ich ogladac ? Jak od dluzszego czasu przepychają mecze kolanem
0
@Fantastyczny Chłopiec gdzie masz taki kurs ?
0
Ale miejsca ma Betis. Dawaj tygrysa !
3
Boże Abde czemu tego nie wykorzystałeś :/
0
Cebula w składzie a Gulerek nie XD
Ey Vini gdzie ta biała kupa na głowie ?
0
@Marian_Pazdzioch mnie sie ta kuweta nie podoba
0
@AFA serio tyle czasu czekał zeby isc do Romy ? Ehh liczylem ze na koniec okienka wywala Garcie za 20 i wezmą wlasnie Hermoso :/
0
Patrze na flashscore serio Sociedad 1 okazja a Getafe 17 ? Masakra
0
@CZAJUN_119 7/10 razy tracili pkt z Betisem ;)
0
@MESSIah16 w 7 z 10 ostatnich meczow Betis urywał pkt Realowi. Liczymy na powtórkę
1
@Azi to sędzia który daje mało kartek. Żydowi w meczu z Atletico nie pokazał czerwa.
1
@GeneralXavi i jak Torres zostal w tym samym miejscu i tylko patrzył. Cała reszta przemieściła sie blizej bramki XD
10
Ja wiem ze to tylko Real V ale fajnie znów poczuć chęć zmiażdżenia rywala a nie czekania do końca meczu po 1:0.
1
Ale będzie niedosyt bo juz spokojnie powinna byc manita. Fajnie znow to poczuc.
0
Zaczyna sie, łokieć w twarz w polu karnym i nic.
0
Jezu jak tego nie skończył…
2
Chiesa ? Kibice Barcy „Łeee połamany makaron” - idzie do LFC.
Sterling ? „Łeee pokraczny stary dziad” - Arsenal go chce na skrzydło.
Nam nie dogodzisz ;)
0
@PatrykBarca ale lipe odwaliło Villareal
0
Ehh szkoda, że nie uda sie wypchnąć Garcii do Girony za około 20 mln… był do wzięcia Hermoso który swoją droga ciekawe na co czeka jak ligi juz ruszyły a on bez klubu.
1
Aaa p******e to… czas sie kapac i do spania.
Vinicius sie wywala po czym piłka trafia w reke rywala. Jak zwykle tylko z d**y gole. Szkoda nerwów.
0
@Kinginiesta oby ale cisza ostatnio
Chociaz to samo było z Olmo
0
@Patryk1899 ale o kogo chodzi ?