SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale fail Roque….
0
@kuz w 4 min juz powinni miec czerwo, kryminał Varu
1
Rzeźniki zaczynaja. Jak ja nienawidze tego zespołu. Szkoda ze nie spadli razem z Cadiz.
1
Buhahah przeciez to czerwo dla Getafe
1
@Donnie_Darko lepiej zeby w fazie pucharowej sie potykali bo i tak przejdą poczatek
5
Harry zrobi króla strzelców z karnych…
0
Szczerze, nie mamy jeszcze takiej mocy jak Bayern ale licze ze wlasnie im dluzej z Flickiem to tak wlasnie będzie
6
Szkoda, ze stempla na Dembele tak nie sprawdzali jak teraz karnego Bayernowi…
0
@FanBarcy22 albo sędzia pomoze
1
Wy sie serio dzisiaj obudziliście z ta LM ? Przeciez było dudnione tyle czasu. Mecze Barcy na C+ tez juz były i reklamy z LM latały.
0
Dał by se juz siana dziadek Neuer.
Wiem ze to pierwsze minuty ale tak jakos piłkarze Bayernu troche szybsi niz nasi. Chociaz wiadomo ze lata zaniedbań nie nadrobi sie na pstryknięcie palcami.
3
Oby do zimy i niech sie go pozbędą. Niech strzela cos na kadrze to podbije cenę. Wole nawet rozwalonego Ansu.
0
Daja nam prezenty a oni sie bawia zamiast chirurgicznie wykorzystać, mam nadzieje, ze będzie suszarka od Flicka
0
Nie było spalonego ?
0
@messi564 Inigo był cały czas stabilny tylko Oshimen go przerzucił z faulem w meczu z Napoli i zaczęli go hejtowac
2
Jezus Robert to musi byc gol
0
Nie wierze, brawo sędzia. Tak jak pisałem co innego blokowanie strzału a co innego cos takiego jak nawet piłki nie widzi.
0
Ale co on miał z ta ręka zrobic ? Co innego blokowac strzał a co innego dostać w reke stoja tyłem…
2
Ten dzieciak to crack !
0
Kartki bo Girona zaczyna kopac
3
Wyjątkowo łatwo sie przedzieramy i szybko odzyskujemy piłkę. Cieszy to
0
3 słupek k***a wyłączam to w cholere, juz wiemy jak sie to skonczy
0
Ja p******e zaczyna sie. Słupek i poprzeczka. Myslalem ze to Kroos był tym który podpisał pakt z diabłem…
0
Dobrze ze Guler sie boi i zamiast strzelać to oddaje pilke.
0
Dziwne zachowanie po golu. Chyba nie chce wracać juz do Barcy.
0
Hiszpania jest tak mocna czy Szwajcaria tak słaba ze w 10 robią 1:3 ?
0
@McFly92 musiał zmienic kogos ofensywnego zeby wpuścić stopera
7
Coś pięknego ze Dembele zastapił Yamal. Szkoda tylko ze drugie skrzydło nie hula
0
Francja dziady uwala kupon… a w pierwotnej wersji był btts to sie wycofałem :/
1
@AlphaNumeric Lautaro, niestety Alvarez odpadł a Erling nie do wyciagnięcia na nasz budżet