0

Idźcie z tymi strzałami Raphy… wpuszczaj Felixa i Roque

1

Czy mozna porównywać juz wejście Cubarsiego do drużyny tak jak kiedys Varane w Realu ?

Jak nie domkniemy tego meczu to będziemy frajerzy

1

Gundogan nie wk*****j mnie, wszystko zwalnia

0

Romeu żenada oby w lecie out

5

Jak widze te zmiany to sie cieszę ze Xavi odchodzi. Oby te jego tuzy tez

0

@saon bo za duzo zarabia

0

Czemu Yamal nie uderza na bramkę ?

Roberto jeszcze bez rytmu meczowego na takie spotkanie. Xavi oszalał

0

Gram Napoli. To sie nie skonczy niczym innym tylko kompromitacja.

0

O Jezus o Boże jak to zobaczyłem

1

Jezu Lewy naciśnij

0

Cancelo teraz trzeba było samemu prac a nie wykładać

0

Przeciez Osihmen tam nie miał czym zgrozic to włożył nogi w Cubarsiego

0

Bawcie sie tam dalej w obronie

1

Wiecie co martwi ? Mamy strzały ale mało celnych. Napoli kilka strzałów a wiekszosc celnych…

3

Meeh 2:0 do przerwy byłoby lepsze.

1

Boże Rapha co ty chrzanisz

0

@Miszcz Textu FCB szczegolnie ze nie umiemy w kontry

1

Fermin wychodził ci Cancelo…

33

Linie lotnicze Ter Stegen nadal fruwają

0

K***a raz zaspali i znow 1 celny i gol

0

Można chciec, odnajdywać sie na boisku i trzymac taktyki ? Mozna. Szkoda ze nie na codzien tak grają

0

Skupiamy sie nadal chłopaki i walka.
I nie wiem co kierowało trenerem Napoli wystawiając Ruiego do walki z Yamalem XD

2

Sędzia 2 raz nie podnosi 2 metrowego spalonego. Najpierw Araujo mogl sobie cos naciągnąć przy sprincie a teraz gracz Napoli bo nie podnoszą od razu niewidomi

0

Wszystko fajnie ale Rapha znow by zwalił…

0

Co Xavi podwiesil Fermina pod Lewego. Masterclass ;)

1

Ehh te beznadziejne kontry… zamiast ich złapać na szybkości

0

Fermin dlaczego taki placek dałeś… ehh

0

Haha Lobotka fauluje i piłka dla nich

0

Ślepak od razu powinien podnieść

0

Jedz Yamal z tym Ruim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?