SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idźcie z tymi strzałami Raphy… wpuszczaj Felixa i Roque
1
Czy mozna porównywać juz wejście Cubarsiego do drużyny tak jak kiedys Varane w Realu ?
Jak nie domkniemy tego meczu to będziemy frajerzy
1
Gundogan nie wk*****j mnie, wszystko zwalnia
0
Romeu żenada oby w lecie out
5
Jak widze te zmiany to sie cieszę ze Xavi odchodzi. Oby te jego tuzy tez
0
@saon bo za duzo zarabia
0
Czemu Yamal nie uderza na bramkę ?
Roberto jeszcze bez rytmu meczowego na takie spotkanie. Xavi oszalał
0
Gram Napoli. To sie nie skonczy niczym innym tylko kompromitacja.
0
O Jezus o Boże jak to zobaczyłem
1
Jezu Lewy naciśnij
0
Cancelo teraz trzeba było samemu prac a nie wykładać
0
Przeciez Osihmen tam nie miał czym zgrozic to włożył nogi w Cubarsiego
0
Bawcie sie tam dalej w obronie
1
Wiecie co martwi ? Mamy strzały ale mało celnych. Napoli kilka strzałów a wiekszosc celnych…
3
Meeh 2:0 do przerwy byłoby lepsze.
1
Boże Rapha co ty chrzanisz
0
@Miszcz Textu FCB szczegolnie ze nie umiemy w kontry
1
Fermin wychodził ci Cancelo…
33
Linie lotnicze Ter Stegen nadal fruwają
0
K***a raz zaspali i znow 1 celny i gol
0
Można chciec, odnajdywać sie na boisku i trzymac taktyki ? Mozna. Szkoda ze nie na codzien tak grają
0
Skupiamy sie nadal chłopaki i walka.
I nie wiem co kierowało trenerem Napoli wystawiając Ruiego do walki z Yamalem XD
2
Sędzia 2 raz nie podnosi 2 metrowego spalonego. Najpierw Araujo mogl sobie cos naciągnąć przy sprincie a teraz gracz Napoli bo nie podnoszą od razu niewidomi
0
Wszystko fajnie ale Rapha znow by zwalił…
0
Co Xavi podwiesil Fermina pod Lewego. Masterclass ;)
1
Ehh te beznadziejne kontry… zamiast ich złapać na szybkości
0
Fermin dlaczego taki placek dałeś… ehh
0
Haha Lobotka fauluje i piłka dla nich
0
Ślepak od razu powinien podnieść
0
Jedz Yamal z tym Ruim