SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibice nie zawiedli, nie dajcie tylka…
1
Kibice nie zawiedli. Ale jeśli piłkarze kolejny sezon dadzą tyłka to wielu ludziom na długo pękną serca.
0
@626 niestety tez wyczuwam dzisiaj w składzie Roberto i Inigo.
5
A mnie sie wydaje, ze w skladzie zobaczymy Roberto i Inigo. Tak zwane doświadczenie XD
13
Pięknie Roque ciagnie do przodu. Dalej młody, koniec stojanowa
0
Atak na kostke na oczach sędziego
0
Uderz go w twarz i jeszcze śmie wyzywać ze symuluje
0
Gundogan tez niech dzisiaj zejdzie… nic nie wychodzi
2
Jak Napoli ogląda nas to płacze ze śmiechu
0
Mallorca ma pomysł a my nie mamy niczego.
Niech juz przychodzi ktokolwiek i maja zapieprzac wokół Camp nou a nie wolne po przechodzonych meczach
0
@Szmulek tez tego nie ogarniam, przeciez to co było a co jest to jakis nieśmieszny żart
2
Wolałbym zeby te minuty dzisiaj miał Roque…
0
Niby podchodzimy pod to pole karne ale nie ma żadnego pomysłu. To jest dramat
1
Sędzia nie gwizda i nie daje kartek to bydło fauluje jak bydło.
0
Były piłkarz Espanyolu im pokazuje jak sie podaje i wrzuca, masakra
0
Guiu sie skończył niestety. Miał pomysł na kilka wejsc i tyle.
0
FC Kontuzja ehh…
0
Duzo bardziej mi sie podobają te celne wrzutki Mallorci niz padaka ktora my gramy…
0
@Zoker to juz po 1 kopnięciu decyzja powinna byc jasna
0
Ale nie chciał dac karnego… co za banda
4
To jest karny jak byk
0
Gość z Espanyolu potrafi kolegom rzucać podania a u nas lipa
3
Chamskie faule na oczach sędziego ale oczywiscie ślepi
13
Mam nadzieje ze wielu bezstronnych kibiców zobaczy filmik z Viniciusem i przekona sie czym cechuje się Real Madryt. Chamstwo i cwaniactwo ;)
0
@Hawajczyk najpierw zaatakował w plecy rywala a pozniej uderzył go w szyje.
6
Lipsk przekręcony w 1 meczu a potem w rewanżu. K***awana jedzie dalej
1
7 zmian, 2 gole, 5 kartek a ten 4 dolicza buhahah
3
Brawo Kroos powinien miec 4 żółte czyli 2 czerwa…
2
Wyłączam to w pizdu. Oby trafili na City.
2
Hahah Kroos juz powinien miec 3 żółte