Nie że chce być złośliwy tylko pytam z ciekawości. Co z ludźmi którzy pracują w "nawiedzonych domach" i codziennie do pracy idą przebrani za szkielety i zombie? Są już przeklęci i skazani na piekło?
A kto mówi o nazywaniu tego świętem? Jak jest międzynarodowy dzień czekolady to też nazywasz to świętem?
Nikt się przecież do tych szkieletów nie modli a przynajmniej ludzie mają okazję oderwać się od tego szarego życia idąc na "bal przebierańców" ;)
Dla Twojej wiadomości to pewnie chodzę do kościoła częściej niż Ty i Twój kolega od obrony tradycji chrześcijańskiej. Ale nie jestem ślepo zapatrzony w to co mi otyły ksiądz jeżdżący mercedesem za 400 tysięcy wmawia do głowy z ambony.
I co? Jestem satanistą i wcieleniem diabła bo przebiorę się za postać z ulubionego filmu na imprezie ze znajomymi? Niektórym to już kompletnie mózgi wyprali
Nawet te reklamy na cały ekran mi nie przeszkadzają, o ile mają dobrze widoczny krzyżyk do zamknięcia i pojawiają się od razu, a nie z opóźnieniem z jakim Ronaldo pada w polu karnym po kontakcie ;p
A na mobilnej dalej będą te tragiczne reklamy? ;D
W zupełności rozumiem że reklamy muszą być, ale no one są tutaj zrobione w dosłownie tragiczny sposób i już dostaje szewskiej pasji jak to sie mówi.
Strona załadowana, reklamy ani widu ani słychu a jak gdzieś klikne to nagle mnie wyrzuca na stronę McDonald's i reklama się pojawia po kilkunastu sekundach :V
A to na pewno nie wina wolnego internetu bo mam światłowód 600/60 ;D
W x-komie też nie polecam. Jak będzie miał pecha to trafi cwanego kierownika i mu wcisną części co słabo schodzą. Najlepiej samemu się zainteresować tematem i popytać ludzi co się znają ;)
Wchodzę na stronę, klikam że chce przejść na Ramble I odpala mi się jakaś strona McDonalds. Okazało się że reklama się nie zdążyła jeszcze pokazać ale już cały ekran zawaliło mi linkiem do zewnętrznej strony. Oscara dla tego kto to zrobił
To moim zdaniem jakiś fajny telewizorek 32". Wiadomo że najlepiej jak największy, ale metr to dość blisko i większy może być kłopotliwy. Ale w sumie to możesz się przekonać w sklepie stając w podobnej odległości od TV co masz w domu ;D
Ja tam bym zostawił Neymara, sprawdzony już i zanim się rozpoczęła ta saga z jego odejściem to nikt nawet nie myślał o pozbyciu się go, także jak ktoś odpowie inaczej to mu nie uwierzę :)
Szczerze to mnie nie obchodzi co jakikolwiek artysta robi, mnie interesuje tylko ich muzyka. Jeżeli mi się podoba to mogą być nawet samym wcieleniem szatana i mam to gdzieś ;D
Ogólnie polecam Imagine Dragons, moim zdaniem sporo kawałków z ich płyty jest lepsze niż te najbardziej popularne. Ale tak chyba jest z większością artystów, że ich najlepsze utwory przechodzą bez echa, a tylko niektóre się wybiją i to niekoniecznie te najciekawsze :)
2
Jedyne co można o nim pozytywnego powiedzieć to że zmniejsza regularnie zadłużenie klubu. Pytanie czy nie zbyt dużym kosztem ^^
0
Nie że chce być złośliwy tylko pytam z ciekawości. Co z ludźmi którzy pracują w "nawiedzonych domach" i codziennie do pracy idą przebrani za szkielety i zombie? Są już przeklęci i skazani na piekło?
1
A kto mówi o nazywaniu tego świętem? Jak jest międzynarodowy dzień czekolady to też nazywasz to świętem?
Nikt się przecież do tych szkieletów nie modli a przynajmniej ludzie mają okazję oderwać się od tego szarego życia idąc na "bal przebierańców" ;)
0
Dzięki za informację, dotychczas myślałem że wystarczy tam tylko wejść, postać godzinę i już się jest świętym :)
2
Dla Twojej wiadomości to pewnie chodzę do kościoła częściej niż Ty i Twój kolega od obrony tradycji chrześcijańskiej. Ale nie jestem ślepo zapatrzony w to co mi otyły ksiądz jeżdżący mercedesem za 400 tysięcy wmawia do głowy z ambony.
9
I co? Jestem satanistą i wcieleniem diabła bo przebiorę się za postać z ulubionego filmu na imprezie ze znajomymi? Niektórym to już kompletnie mózgi wyprali
2
Ale Halloween było wczoraj :v
2
??
I Twoim zdaniem to właśnie asystenci marnują po 5-10 setek na mecz?
0
Mam to samo :P
0
Trzeci kupon z rzędu, na którym nie wchodzi mi tylko mecz Barcy, chyba ktoś mnie nie lubi :V
1
To w ogóle nie warto mieć takich znajomych, obojętnie komu kibicują. Nie wiem jaki sens ma to pytanie.
1
Nie jest fake bo osobiście widziałem link do podglądu kuponu (nie screena).
0
Ty tak na poważnie?
3
Nawet te reklamy na cały ekran mi nie przeszkadzają, o ile mają dobrze widoczny krzyżyk do zamknięcia i pojawiają się od razu, a nie z opóźnieniem z jakim Ronaldo pada w polu karnym po kontakcie ;p
4
A na mobilnej dalej będą te tragiczne reklamy? ;D
W zupełności rozumiem że reklamy muszą być, ale no one są tutaj zrobione w dosłownie tragiczny sposób i już dostaje szewskiej pasji jak to sie mówi.
Strona załadowana, reklamy ani widu ani słychu a jak gdzieś klikne to nagle mnie wyrzuca na stronę McDonald's i reklama się pojawia po kilkunastu sekundach :V
A to na pewno nie wina wolnego internetu bo mam światłowód 600/60 ;D
0
Mnie bardziej interesuje ten screen z fanpage'a i kiedy oficjalnie ujrzymy taki widok na stronie ^^
1
Zgadzam się chyba z każdym słowem w tym poście :)
2
W x-komie też nie polecam. Jak będzie miał pecha to trafi cwanego kierownika i mu wcisną części co słabo schodzą.
Najlepiej samemu się zainteresować tematem i popytać ludzi co się znają ;)
14
Wchodzę na stronę, klikam że chce przejść na Ramble I odpala mi się jakaś strona McDonalds. Okazało się że reklama się nie zdążyła jeszcze pokazać ale już cały ekran zawaliło mi linkiem do zewnętrznej strony. Oscara dla tego kto to zrobił
21
Nigdy nie kupuj komputera na allegro, tym bardziej jak ma w nazwie "dla graczy" ;)
2
To moim zdaniem jakiś fajny telewizorek 32". Wiadomo że najlepiej jak największy, ale metr to dość blisko i większy może być kłopotliwy. Ale w sumie to możesz się przekonać w sklepie stając w podobnej odległości od TV co masz w domu ;D
11
Na żadnej stronie mobilnej chyba w całym internecie nie ma gorzej zrobionych reklam niż tu :v
0
Wszystko zależy od tego w jakiej odległości od ekranu będziesz siedział.
0
Wiem tylko że jego konto już nie istnieje, a z jakiej przyczyny to już nie :P
2
Ale wypuśćcie chociaż Ronaldo bo brakuje nam chłopa ;D
0
Co oni nagle tacy wrażliwi, wcześniej Asensio, teraz Masche. Kiedyś to ze złamaną ręką sie grało a teraz z pryszczem grać nie mogą.
0
no EA sobie leci w kulki, wystarczy sobie przypomnieć jak długo Błaszczu miał długie włosy.
9
Ja tam bym zostawił Neymara, sprawdzony już i zanim się rozpoczęła ta saga z jego odejściem to nikt nawet nie myślał o pozbyciu się go, także jak ktoś odpowie inaczej to mu nie uwierzę :)
2
Szczerze to mnie nie obchodzi co jakikolwiek artysta robi, mnie interesuje tylko ich muzyka. Jeżeli mi się podoba to mogą być nawet samym wcieleniem szatana i mam to gdzieś ;D
1
Ogólnie polecam Imagine Dragons, moim zdaniem sporo kawałków z ich płyty jest lepsze niż te najbardziej popularne. Ale tak chyba jest z większością artystów, że ich najlepsze utwory przechodzą bez echa, a tylko niektóre się wybiją i to niekoniecznie te najciekawsze :)