Właściwie wszystko już zostało powiedziane, ale osobiście jako "firmowe" zagranie Barcelony Lucho zapamiętałem Messiego przerzucającego piłkę z głębi pola na Neymara wbiegającego za plecy obrońców ze swojego skrzydła. Nie wiem czemu nie próbowali tego choćby w ostatnim sezonie Lucho, z tego tworzyła się masa groźnych okazji i całkiem sporo bramek :)
Przede wszystkim zbuduj sobie dwa składy zamiast jednego, żeby nie wydawać fortuny na karty kondycji. Jak działa kondycja w FUT to już znajdziesz sam (mam nadzieję...)
Zna i poleca ktoś jakieś fajne angielskie Podcasty? Chodzi mi o takie normalne, nie typowo do "nauki języka", ale takim przystępnym językiem na różne tematy ;)
1
Czekam na wiadomość w takim wypadku ^^
Ale może zaraz się ktoś znajdzie kto Ci faktycznie pomoże zamiast wypisywać jakieś głupoty ;D
11
Ja trenuje crossfit i jestem weganem, ale na prawo mnie nie przyjęli :/
2
Powodzenia w pisaniu pracy ;)
0
thepiratebay, tam jest wszystko
0
Właściwie wszystko już zostało powiedziane, ale osobiście jako "firmowe" zagranie Barcelony Lucho zapamiętałem Messiego przerzucającego piłkę z głębi pola na Neymara wbiegającego za plecy obrońców ze swojego skrzydła. Nie wiem czemu nie próbowali tego choćby w ostatnim sezonie Lucho, z tego tworzyła się masa groźnych okazji i całkiem sporo bramek :)
2
Ciekawie to musi wyglądać z boku :P
1
I Everton na 1-2 ;D
1
nowe? ten utwór ma już prawie pół roku ;p
Ale Imagine Dragons to jeden z moich ulubionych zespołów, nad nimi stawiam chyba tylko Coldplay :)
33
lub masz pieniądze ;D
0
Nie obraź się ale to tak jakbym ja wytknął komuś, że nie zatrzymał się na stopie a sam śmigał 100 km/h w zabudowanym ;)
2
Przede wszystkim zbuduj sobie dwa składy zamiast jednego, żeby nie wydawać fortuny na karty kondycji. Jak działa kondycja w FUT to już znajdziesz sam (mam nadzieję...)
1
Jak masz jakieś pytania to wal śmiało ;)
1
Jakie to uczucie gdy chcesz zabłysnąć a zamiast tego się ośmieszyłeś? ^^
0
To raczej nie jest literówka co? ;D
0
Ja również :)
PS. Jak zwykle odpowiedź sie zapisała nie do tego komentarza co chciałem :)
3
Malaga miała być tiki-taki a są kasztanki :/
1
z tego co ja widzę to Malaga wyszła na prowadzenie w 21 minucie :P
0
to Denis nie gra na lewym skrzydle?
0
Mam 271lvl i grałem kilka lat, ale za dużo sie zmieniło żeby wrócić na tamtą postać (bo hasło nadal mam :P) a od nowa mi sie już nie chce zaczynać ;D
0
Gra ktoś jeszcze w jakieś gierki przeglądarkowe? W sumie kilka lat już w żadną nie grałem i sie zastanawiam czy jeszcze jakieś żyją :P
0
Zna i poleca ktoś jakieś fajne angielskie Podcasty? Chodzi mi o takie normalne, nie typowo do "nauki języka", ale takim przystępnym językiem na różne tematy ;)
3
"Szere mere hoczosz tesz tosz sztara sztasz
Rochnisz nisz nisz, ochnisz nisz nisz ku..a szwa!"
8
Czy jest na sali lekarz ;D
8
a) sprawdziłby sie
b) nie ma szansy żeby go kupić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
coś jak Hamilton w mocnym Mercedesie i Vettel w gorszym Ferrari :)
Fanów F1 prosze mnie nie atakować, to moje poglądy i mam do nich prawo ;D
4
w sumie to współczuje Neymarowi bo on tam zawsze jeździ tylko dla formalności ;D
8
Jakby wygranie LM zależało tylko od niego...
0
pff, ja w fifie już dawno grałem 4-2-4 jak chciałem odrobić straty, amatorzy ;D
1
Serio ktoś z was miał jeszcze wątpliwości? ;)