Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za chwilke Korona Górnik ;)
0
Dostałem kurczaka z rożna niestety jest troche zimny. Piekarnik czy mikrofala i na ile?
6
Flaczki wyszły takie że szatan by nie dał rady. Pyszna zupka :]
0
@masa11 Dla rozrywki i ogólnie show?
0
Brawo Merino :]
0
Ale kupe gra RSSS i to 11 na 10...
1
Nie sądziłem że można byc większym dziadem od Miedzi Legnica
ŁKS to chodząca komptomitacja w tym sezonie
0
@Arden komu xD??
0
ŁKS juz można w zasadzie skreslic. Dramatyczny zespół
2
ŁKS to giga dziady
1
ŁKS musi kiedys wygrac. Oby dzis :)
0
@Kidd No nie ale taki jest football xd
Mnie to cieszy :)
2
Nie oszukujmy sie Puszcza na nic nie zasłuzyła w tym meczu. Bramkarz i indolencja legionistów powoduje że nie przegrywaja tego meczu
4
Pięknie bezradna i sfrustrowana Legia xd
0
Zych co zamurował bramke xDDD
1
https://lols.pl/2021/02/12/no-dziwne-czemu-ten-komputer-nie-dziala-xd-2/
Pewnie to @VegetaPolska xD
0
Czerwo czy żólta według was dla Burcha?
Rozumiem tok myslenia Żewłakowai mi to wyglądało na pomaranczowa bo to było paskudne wejscie
1
@tristan87 Tak też moze byc. Oby nie
2
Puszcza wiecie co zrobic z legia :]
3
https://m.demotywatory.pl/amp/5237265
O kur... Szybka smierc...
0
Ale stypa w lubinie...
0
Dawac ta eklape :]
0
Oby Girona wygrała i z Bilbao chwilowo spokój będzie
2
@Emhyr Bez kitu mały Neymar :)
1
Sevilla bez strzału na bramke xD
Tam to jest kabaret xD
0
@mkord Nie o dzisiejszym mówie. W Lubinie chłop blokował reka strzał i brak 11
1
Ale ręki kur Lechowi to nie łaska było sprawdzic. ŻENADA
1
Raków w kryzysie? Dziczek i 1-0 dla Piasta
0
Raków bezjajeczny póki co na wiosne
0
Piekielnie ważne 3 pkt