1

Za chwilke Korona Górnik ;)

0

Dostałem kurczaka z rożna niestety jest troche zimny. Piekarnik czy mikrofala i na ile?

6

Flaczki wyszły takie że szatan by nie dał rady. Pyszna zupka :]

0

@masa11 Dla rozrywki i ogólnie show?

0

Brawo Merino :]

0

Ale kupe gra RSSS i to 11 na 10...

1

Nie sądziłem że można byc większym dziadem od Miedzi Legnica

ŁKS to chodząca komptomitacja w tym sezonie

0

@Arden komu xD??

0

ŁKS juz można w zasadzie skreslic. Dramatyczny zespół

2

ŁKS to giga dziady

1

ŁKS musi kiedys wygrac. Oby dzis :)

0

@Kidd No nie ale taki jest football xd

Mnie to cieszy :)

2

Nie oszukujmy sie Puszcza na nic nie zasłuzyła w tym meczu. Bramkarz i indolencja legionistów powoduje że nie przegrywaja tego meczu

4

Pięknie bezradna i sfrustrowana Legia xd

0

Zych co zamurował bramke xDDD

0

Czerwo czy żólta według was dla Burcha?

Rozumiem tok myslenia Żewłakowai mi to wyglądało na pomaranczowa bo to było paskudne wejscie

1

@tristan87 Tak też moze byc. Oby nie

2

Puszcza wiecie co zrobic z legia :]

3

https://m.demotywatory.pl/amp/5237265

O kur... Szybka smierc...

0

Ale stypa w lubinie...

0

Dawac ta eklape :]

0

Oby Girona wygrała i z Bilbao chwilowo spokój będzie

2

@Emhyr Bez kitu mały Neymar :)

1

Sevilla bez strzału na bramke xD

Tam to jest kabaret xD

0

@mkord Nie o dzisiejszym mówie. W Lubinie chłop blokował reka strzał i brak 11

1

Ale ręki kur Lechowi to nie łaska było sprawdzic. ŻENADA

1

Raków w kryzysie? Dziczek i 1-0 dla Piasta

0

Raków bezjajeczny póki co na wiosne

0

Piekielnie ważne 3 pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?