Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.meczyki.pl/newsy/wisla-krakow-sprowadza-kolejnych-pilkarzy-obecni-czekaja-na-zalegle-wyplaty-nasz-news/233833-n
Ale patola. Królewski sciaga szrot a na wypłaty kasy nie ma?
@FcPortoFan1999
30
Piękny upadek byłej legendy.
Gardze takimi ludzmi.
Brawo Barca
0
@FcPortoFan1999 Dlatego chce to unormowac xd
0
@FcPortoFan1999 5 rano ;]
0
@FcPortoFan1999 Nie ale chce sobie zegar biologiczny unormowac by chodzic spac o normalnych porach xd
0
@FcPortoFan1999 Mały kieliszek mnie szybko uśpi
0
Walne se kielona chyba po tej żenadzie w Grodzisku.
0
@FcPortoFan1999 No to jak moze byc dobry o 0 xD?
0
@FcPortoFan1999 Dobry? Chyba do zasypiania xD
Dramatyczny mecz
0
@FcPortoFan1999 Nie no szanujmy sie. To jest kopanina bez ładu i skladu
1
Jeden z najgorszych meczy sezonu. Dramat w grodzisku...
4
Nie oszukujmy sie Warta to totalny antyfootball.
Ja rozumiem,że liczy sie utrzymanie ale kur xG 0.01? Dramat
3
@Visca_barca A moim zdaniem nie strzelałby. Nie byłoby chemii jak u MSN
3
@FutureFCBarcelona Lewy nabijał gole w Bundeslidze a Suarez grał w PL i LL.
Suarez bez dwóch zdań lepszy.
Zdobył Pichichi gdy grali w peaku formy CR i Messi...
0
Wtf co za kartoflisko w grodzisku :o
Tragicznie wygląda ta murawa @FcPortoFan1999
5
@Luciano99 Dobra juz wiem xD
200 iq chłop xd
4
@LM10GOAT A kiedy mu sie nie odklejało?
3
Https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ_guRQs4jazXO0a2zfA9UHQzsPJGtyC5ugcPHVFCsq2Q&s
Cat Vader :]
@Kgorecki2500
1
Za chwile Warta vs Radomiak :)
Oby poznaniacy wygrali.
0
@FcPortoFan1999 Nigdy ich nie lubiłem xd
0
@FcPortoFan1999 Oh no,anyway :]
4
https://repostuj.pl/upload/2023/02/26/4d33e388-aff9-4b97-b663-4fd448a6833a.jpg
Ojoj zaraz drugi jezus będzie xD
13
@FutureFCBarcelona Fico to jest pachołek putina.
Stek bzdur który ma wywołac strach.
3
@FcPortoFan1999 No ale to nie jest argument by stawiac go wyżej niż Koemana.
https://www.transfermarkt.com/ronald-koeman/leistungsdaten/spieler/7940
Goli tyle że nie jeden pomocnik mógłby pozazdroscic. No i wygrał euro o czym VVD może zapomniec.
5
@FcPortoFan1999 To polecam spojrzec jakie chore liczby robił Koeman jako obronca.
Juz samo to stawia go wyżej od VVD
6
@FcPortoFan1999 Koeman?
21
@Pedri16Future Troszke? Do choroszczy z nim
0
@takisobiektos On ten piłki nawet nie dotknał
12
Ale Ferranowi z granada odgwizdali...
Żenada i podwójne standardy
1
Ale dziady graja w tej Sevilli.
Betis mimo problemów z kasa potrafił zbudowac fajna ekipe.