7

0

0

Jestem ciekaw tego Szweda :)

0

Znalazłem to w pudełku.
https://zapodaj.net/plik-5Ysj2qJTXp
Ile to może byc warte?

6

0

@agaFCB Zawsze można koparke zamówic i w łyżce cie przewioza :]

2

A co to za szambo wybiło na la ambasadzie?

4

Żywot Briana to jedna z najlepszych komedii ever :)

1

@HypeR Zgadzam sie :]

7

@HypeR Czipsy octowe

0

@FcPortoFan1999 A weź nic nie pisz. DRAMAT ogółem

1

@Luciano99 nawalony w 3 dupy pusciłby mniej goli od Peny :)

0

@TR3YWAY Nie mi oceniac :)

1

3

Chociaż tyle,że Bilbao nie wygrywa...

Do czego to doszło

1

Alguacil to ciekawa opcja ale tutaj presja może go przytłoczyc. Co innego RSSS a co innego Barcelona.

Osobiscie chciałbym De zerbiego lub Motte

1

21:15

Xavi dalej trenerem Barcelony :[

1

@bartas97 A nie Vardrid? A nie czekaj :]

0

Jutro chce zobaczyc taki komunikat

Oficjalnie Xavi odchodzi z klubu.

Tego sobie i wam życze. Dobranoc

6

Tu nie ma 1 winowajcy.

Winny jest i trener i piłkarze ale to co robi Pena to jest skandal i kompromitacja

0

@Keson Troche tak..

15

Pena to największa kompromitacja na bramce od 20 lat?

Pinto kur przy nim to sciana była.

1

Po tym meczu Xavi musi poleciec.

Szacun sie należy ale to nie ma racji bytu

0

Pena kompromitacja totalna.

Wypad z bramki i niech gra ktos inny.

1

Pena to jest ręcznik i to jest fakt

0

Brak mi słów na to jakie babole robimy...

0

@LM10GOAT W jaki sposób?

1

@LM10GOAT Wział na barki klub w trudnej sytuacji,dorzucił 2 puchary. Jako piłkarz oddawał serce za ten klub.

3

@LM10GOAT W łeb sie walnij gosciu.

Wiele zrobił dla klubu i szacunek sie należy. Jest i będzie legenda klubu

7

Xavi obecnie trenerem jest słabym(Może to sie zmieni) ale kur mac należy mu sie jakis szacunek. Co by nie mówic do gabloty wrzucił puchary.


Do wszystkich dzbanów!
Ogarnijcie sie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?