0

@pt9 Sprawdze :)

0

Mam pytanie jest jakis dobry serial fantasy?

Nie nie chce badziewia jak Wiedzmin czy Ring of power.

Stranger things mi nie leży,Grimm i Teen Wolfa juz przerobiłem a Percy Jacksona nie mam zamiaru tykac

0

Kingsajz to cudowny film :)

0

Wstyd. Dosyc mam tego grania.

XaviOut.

Musze se detoks od barcy zrobic bo szkoda moich nerwów

1

Bardzo obiecujący mecz Piątkowskiego.

Najlepszy z defensywy Granady

1

Dobry mecz Piątkowskiego póki co

0

Polska ostry sportowy zjazd zalicza...

Skoki,ręczna,nożna..

No nie wygląda to dobrze :[

3

Zaraz derby kraju basków.

Trzymamy kciuki za Sociedad

1

@RosjaninBut Tak trudno ci zweryfikowac te bzdury? Imo im wiecej piszesz tym wiecej fakowych info wrzucasz.

0

Kompromitacja Villareal...

0

Ale upadek zalicza Villareal...

3

@MesQueUnClub_87 Ja niestety musze ze względu na babcie. Normalnie nie wpuszczam bo nie widze sensu

1

@HighestInTheRoom Byc może masz racje ale to juz skrajny przypadek.

Zreszta sam wiesz o kim mówie

0

O cholibka ksiądz dzis łazi :/

0

Odpalamy meczyk Las Palmas vs Villareal

1

@FcPortoFan1999 Jemu ręki bym nie podał a co dopiero siadł obok xd

0

@FCB_dimiC Niee. Zasłużyłem bo legioniste obraziłem i nie mam o to pretensji do moderacji

Ale w sumie warto było :]

0

Dzien dobry mili państwo :]

1 ban w nowym roku? Zrobione :]

0

@takisobiektos Lipa :/

0

Po co robic filmy które sugeruja kolejna czesc a ich nie zrobili...

Złoty kompas i np Jestem numerem 4 prosiły sie o kontynuacje..

0

@HighestInTheRoom Ale mi chodzi o porównanie opery mobilnej i mobilnej opery gx.

Czy jest sens zmieniac

1

@Kessie Zdania ekspertów podzielone :[

0

Korzysta ktos z mobilnej opery gx? Jak sie sprawuje? Warto przesiasc sie ze zwykłej?

7

@Faro Z punktu widzenia taktyki zrobił najlepsza rzecz z możliwych.

Każdy by to zrobił na jego miejscu.

0

@gumaz Jesli o mnie pytasz to wyjątkowo paskudny i nie na miejscu komentarz.

0

@BorzyKrzys Wszystkiego

1

@TR3YWAY Byle mydło nie upadło :]

@Foro
O to chodzi. Niech ludzie wiedza że przeraszam każdego. Nie chciałem by to przepadło w natłoku postów

8

@Rust_Cohle wracając do tego co napisałes.

Masz racje. Jest to obrzydliwy komentarz z mojej strony.

Jesli ktos sie poczuł urażony to serdecznie PRZEPRASZAM.

Odcieło mi prąd i niestety refleksja naszła mnie zdecydowanie za pózno.

1

@BorzyKrzys Może ale to zależy od leków i alkoholu. Nie powinno sie tego nigdy mieszac bo potrafi to zniszczyc organizm a zwłaszcza w przypadku mocnych leków.

@HighestInTheRoom od dawno powinien zniknac z tej strony :)

1

@HighestInTheRoom Do mnie. Jest tak w tym powtarzalny że nie mam nawet chęci go wyprowadzac z błedu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?