Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MessiForeverTheBest Podobnie jak profanacja symboli narodowych :]
1
https://www.meczyki.pl/newsy/zmiana-na-derby-moralnie-watpliwa-ekstraklasa-powinna-tego-zakazac-kwestia-uczciwosci-wobec-innych-klubow/219251-n
O co ten ból dupy? Niech Warta gra skoro chce. Lepsze to niz grodzisk.
1
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQLN-bUl0o6xGtK1W3Q-hbGOgyN4TuRy7KhAQ&usqp=CAU
Najgorzej xD
9
@RoberDzik Okno życia
1
Na dobranoc Linkin Park New divide z ostatniej dobrej czesci Transformerów.
3
Kur co oni zrobili z transformerami.
1 i 2 top. 3 czesc jeszcze ujdzie ale potem to jest totalny syf a Rise of the beast nic w tym temacie nie zmienił a wrecz wpisał sie w poprzednie kiepskie czesci
1
Tobiasz to sie nadaje do tarcia chrzanu
0
@Witekk10 Ludzi odpowiedzialnych za przygotowanie fizycznr
0
Jprdl serio? Głowy powinny poleciec za ten cyrk z urazami
5
@Popitek12 W tym kraju na nikogo nie warto
5
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRcLW8AlRQNxoGAFYKmAK0F6QA7MhBn7uStTw&usqp=CAU
Grałbym xD
@macio_944
3
A gdyby tak rozdupcyc gorace na Ament? Co wy na to @Moderacja
0
@Emhyr Eh. Nic tylko zyczyc powodzenia
0
@SenseiFCB Brawo. Mozna to pod molestowanie podciagnac? Jesli tak to jest skonczony i powinien poniesc prawne konsekwencje
1
@OnlyCules Mroczne czasy
1
Ruskie to mogliby sie wzajemnie wybic :)
0
@tbas PW prosze bo ciekawy jestem
1
@xvcWinterSoldier Ziom hawaje to jeden wielki wulkan. O pożary nie trudno
2
@barcanawieki I tak długo żył po tej imbie xD
0
@BorzyKrzys Mitoman? Niezle jak na kogos kto prowadzi na x psychiatryk fcbarca.com
Fakty sa takie ze u mnie komarów jest od zawalenia. Wyjdziesz do sklepu a zaraz cie skur dopadna
2
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aNp7odK_460s.jpg
Kot z oczami Saurona xD
@TheNekro94 to juz wiemy co sie stało po upadku Barad-dur :]
1
@Medium U mnie osiedle jest dosc zielone i sporo tego dziadostwa lata
2
@Mario96w Za mało białka majo
4
Komary to skurczysyny matki natury.
Nienawidze tego dziadostwa. Ledwo co ze sklepu wróciłem a juz w bablach jestem
1
Kot pogonił psa który zaatakował dziecko. Kitku? Top!
0
@escarabajo Na razie Sonny to rozczarowanie. Wiecej sie po nim spodziewałem
0
@mekston Ale nikt nie mowi o graniu wszystkiego.
2
Ale o co wy sie spinacie na dole i o jakim kompetencjach trenera mówicie?
Prawda jest taka ze Cunha i Richarlison to dwie pokraki które w żadnej innej repce nawet bidonu by nie podawali.
Roque to młody swietnie prosperujacy napastnik a tego Brazylii brakuje. Smieszna decyzja bo dla mnie to sabotaż jest. To jest moment w którym Roque powinien zgrywac sie z kolegami i łapac doswiadczenie w rywalizacji z najlepszymi.
1
@Emhyr Pijany lub niespełna rozumu :/
12
@Jakchcesz Nie bluznij